Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

Sofia

Обичат ли децата ви да пият сокове и имате ли си фаворити или купувате всякакви
Цитирай

Между канарите

Много обичат, да  Peace
Купувам всякакви  Laughing
Цитирай

София

Синът ми изпива по една кутия от 1л. на ден  Laughing
Гледам да купувам 100 % сокове , но и тези на Капи му вземам  Peace
Цитирай

Русе

Обожава сокове.Всякакви Wink.Изпива чашата на екс,чак въздух не си поема,докато не свърши сока Crazy.
Все още предпочитам детските сокове да му давам,"Теди" и на ''Ганчев'' примерно,но и другите давам когато само такива има(Капи,Флорина) Peace
Цитирай

София

Дребната рядко пие сокове. Предпочита вода.
Цитирай

София / Пловдив

Пие, да. Около литър за два дни.
До годинка и половина купувах само на Теди, Ганчев и разни други детски, но след това започнах да давам почти всичко. Сега най - много взимаме 100% - овите на Капи. Друг е въпросът, че ми е ясно, че не са абсолютно натурални  Whistling Флорина и Куинс също пие.
Цитирай

София

Да, пие. Баба и я научи. Преди само вода пиеше.
Предпочитам 100 %-овите на Капи без захар, но когато няма взимам каквото има. Гледам да са на Капи и на Пфанер, защото другите имат странен вкус, а и почти няма без захар от тях. Детски сокове не съм взимала откакто беше бебе.  Не виждам смисъл от тях, а те също са ужасно сладки. Не разбирам защо във всички сокове със сламка трябва да сложат захар. И оцветители, които изобщо не се перат.
Цитирай

Аз предпочитам да давам 100%товите от градински моркови, при липсата им набавям от пазара. Но децата ми трудно изпиват повече от 150мл.
Ябълките предпочитат да ги хрускат, не сок не им харесваг много. Wink
Цитирай

До годинка и половина купувах само на Теди, Ганчев и разни други детски, но след това започнах да давам почти всичко.
PeaceИ моят син много ги обича.Най-често купувам Куинс и Капи.
Цитирай

В Балкана,под Витата стена

Kупуваме сокчета,най-често Флорина и то от праскова.Малката ми дъщеря предпочита прясно изцедени-моркови,ябълки,круши,ягоди,което ме радва,тъй като те са наистина 100% натурални.
Цитирай

Варна

Скоро взехме сок - арония от щанда за диабетици в кварталния магазин, но не му запомних марката. Беше хубав!
Цитирай

София

И аз за вкъщи като купувам винаги взимам 100% и да са без захар, но като излезем навън той винаги иска от тези със сламката, а от тях поне аз досега не съм намерила 100% без захар. А тези на Теди и Sonda (комбинациите с морков), дето ги водят детски въобще не ги харесвам - те са адски сладки.
 Една позната каза, че един от тези соковете с морков го е забравила отворен в хладилника повече от месец и нищо му е нямало. Представям си с какво са го наблъскали.
Цитирай

Моята не обича сокове,много рядко да пийне и то по малко!
Течности пие само айрян и вода.
Цитирай

До преди два - три месеца беше "луд" на тема сокове. Правех му фрешове всеки ден, очичките му блестяха от радост като види сок. В един момент обаче категорично ги отказа. Омръзнаха ли му, незнам какво точно се случи, но сега вече много рядко пие. От купешките вземам предимно на Гербер или Хип.
Цитирай

София

И Калоян много обича сокчета. Втрещих се обаче, когато миналата седмица на Пловдивския панаир едни български производители на наистина натурални сокове и концентрати ми разказаха с какво са пълни разните му там "Куинс", "Капи" и т.н. Та оттогава взимам само продукти на въпросния производител.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора