Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 368
В предишния пост забравих да кажа добре дошла на Рали  Hug леко бременеене!
Аз доплер не съм си правила, Марков и на мен ми каза, че не е необходимо и след двата прегледа при него, аз му се доверих!
mam79, вие измислихте ли именце на вашата бебка или още не сте?
Ей, Гери, ти си голям сладур с твойта девойка  Joy ма какви са тези хора дето ти ги говорят тези работи  #Cussing out! Ти да не им повярваш..... Wink и на мен ми разказаха такива истории, но Марков за пола не бърка! Ще си имаш през октомври една малка принцеска Андреа!
Манана, тя надеждата умира последна, нали  Hug  Wink и момченце да е, виж какви сладури ги правите с твоя мъж, малкия Веско е за пример, такова чаровно детенце!

# 31
  • София
  • Мнения: 285
Анджи, Авал - силно ви прегръщаме в знак на състрадание!
Миналата година имах спонтанен аборт и аз, но в по-малък месец и знам как се чувствате. Важното е да има любов и разбирателство в живота ви; сигурна съм, (след възстановяването ви психически и физически) че ще си имате най-прекрасни рожби на света!

Днес бях на ФМ при Марков - ще си имаме живот и здраве момченце! С него за сега всичко е наред, но Марков иска да го види отново и в 30та седмица.
Аз не съм суеверна, но когато се роди живо и здраво тогава вече ще мога да се зарадвам! А има още толково много до началото на октомври!

Момичетата са прави, да сме спокойни, да живеем в хармония, да не се претоварваме и т.н.

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 20:51 от shivani

# 32
  • Мнения: 217
Анджи, съжалявам  Cry Сигурно ти омръзна да ти говорим едно и също, прегърни малката си дъщеричка, на нея сигурно й е много странно и по нейн си начин тежко, че бебето вече го няма. Аз вярвам, че още до края на годината ще ни зарадваш с новините, за които всички си мечтаете. Ще видиш, ще стане, другото лято ще си имаш едно слънчево и жизнерадостно бебе! Пак ще си играе с октомврийчетата, не ни забравяй  Hug

Авал, съжалявам и за теб и ти благодаря, че имаше силите да го споделиш с нас... Вярвай силно, че ще се случи отново  Praynig

Добре дошла, syconium И И на теб не ти е било лесно, тук ще те зареждаме с положителна енергия и с бебчето ще сте добре!  Hug

shivani , честит малък мъж!

Инче, това е най-свежата тема досега! Поздравления за оформлението!

# 33
  • София
  • Мнения: 1
Инче, страхотно оформление на темичката, много е свежа newsm10

Раличка, добре дошла, леко и безпроблемно бременеене Hug

# 34
  • Мнения: 156
Анджи и Авал много съжалявам за загубата ви newsm45 и аз се присъединявам към пожеланията на всички момичета и ви стискам палци Peace
Рали,  добре дошла, при нас   Hug
Шивани честити ти сини слипчета Hug
Инче браво за страхотното оформление newsm10                                                                                                       

# 35
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!
Анджи,Авал съжалявам за загубата ви Cry Бъдете силни, продължавайте да имате вяра,гледайте напред и не губете надежда  Hug
Момичета много се радвам,че сте изкарали готино на срещата Grinning Манана и Гери понеже само вас съм ви виждала ми се сторихте сега с по-дълги коси  Grinning Айде на другата среща да се съберем повечко и да гледаме коремите  Party Ще е супер яко ако можем да се съберем всички момичета,ама всички  Party
Понеже някой питаше за Еличка  - тя чете здраво за изпити и мисля,че на 5-ти юни и беше последния и след това ще е по-спокойна и по-свободна  Simple Smile .А ГалинаГ също е добре ,но просто по-рядко се включва напоследък  Simple Smile
А малко да ви се оплача - днес бях на преглед,заговорихме се с доктора за коластрата дето ми тече,той казва - класика и ме пита правали нещо на зърната?Казвам -не и той като ми хвана едното зърно и като дръпна и врътнаа малееее,свитки ми излезнаха,насълзиха ми се очите,ей така ми станаха  #Crazy после и другото зърно така и аз пак  #Crazy хипер яко ме заболя ooooh! а той казва - трябва да го правиш това защото след време бебето така ще прави и аз пак  #Crazy каза ми и след баня да ги търкам с хавлията малко да позагрубеят.И така сама или таткото да дърпал зърната...не искам да се сещам как ме заболя камо ли да почна така да дърпам  ooooh! Понеже от уплах загубих ума и дума и забравих да го питам по принцип ли така трябва да се прави или важи само за мен защото в интерес на истината зърната са ми страшно малки,а и майка ми е така и е имала големи мъки с мен и брат ми докато ни е кърмила  Sad Та така - оплаках ви се  - олекна ми  Simple Smile
Темата ни е много цветна,весела и с настроение   bouquet

# 36
  • Мнения: 678
Енигма миличка мисля, че този доктор вече се е извратил покрай професията си. Аз лично не правих нищо първия път, защото бяха доста чувствителни и ме боляха. Не си спомням да съм изпитвала болка при кърменето на малкия  newsm78 Може би имаше някакво разраняване в един момент, но за тази работа си има перфектно кремче.
Ако желаеш може и да ги подготвяш за кърменето - мисля че във форума има дота инфо, но това да причиняваш болка на беменна, без да е изрично необходимо си е направо садизъм  #Cussing out
Много се радвам за новините, които сподели за Еличка и Галина  Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Енигма, не се плаши мила. Има силиконови зърна, които ти припоръчвам в твоя случай а и на всички, които ще имат проблеми и разранявания. Peace

# 38
  • Мнения: 966
Анджи така ми стана мъчно....силно те  Hug друго незнам какво да пиша..... Cry

# 39
  • Мнения: 80
   Добро утро сладурки!
Рали, добре дошла при нас,стискаме палци този път всичко да е наред с теб и бебчо!
Гери, мила не ме шашкай,аз така се успокоих че ще е момиче,защото неможем да се споразумеем с половинката за евентуално мъжко име.А и така ми се иска този път да е наистина принцеската на мама Hug
Инче,оформлението на темичката е страхотно,непрекъснато го разглеждам Joy!На мен можеш да ми запишеш Шейново за място където мисля да раждам.
Енигма,на мен доктора също ми казваше да си масажирам зърната с хавлиена кърпа малко да свикнат и да ги подготвиш,но не и да ги дърпам с такава сила и жестокост.Мен също много ме болеше при кърменето и ми се бяха разранили зърната,но тогава ми казаха да си ги мажа с боров възелин и си купих едни силиконови зърна които се слагат върху твойте и така се родих.Аз затова неможех да ползвам и помпичка че тя ме довършваше и доктора си ме научи да се цедя на ръка,не е толкова страшно ще се справиш.Важно е да си спокойна да имаш кърма и с бебчо да сте добре Hug
   Много досадна станах май JoyЛек ден ви желая!

# 40
  • Мнения: 10
Ехоооооо,здравейте поспаланки!И аз да се запиша в новата темичка.Най-накрая намерих санадалети на Велинка -Калинка и днес може да ги разходим из парка.Гледам  за гърдите си говорите ,а някой има ли следния проблем-мен мнооооооооооого ме сърбят зърната и ако някой ги докосне съм сколонна да го застерлям.
Моите резултатите за БХС ще са готовои след 5 юни и направо вече  #Crazy,ама доки на ФМ каза ,че няма проблеми за вратната гънка.Някой знае ли колко трябва да са размерите по принцип?
Също така чакаме госпожица ОТНОВО,аз също се бях настроила този път за момченце и като ми каза лекарката мадама направо останах като стрелната.Много е гадно да се настройваш предварително.Не ,че няма да си я обичаме,но  този път исках и от другия пол да си имаме.Се га пък съм спокойна ,че има кой да носи дрехите на кака и мога на воля да купувам роклоички ,полички,шнолки и т.н Joy
ИНКА, пиши ми на мен предполагаем термин 25 октомври(още не са сигурни защото всеки път като ида друго ми казват,но все пак това е ориентировъчен термин,то така или иначе не се раждат на датата си Peace)и розова рокличка,поне за сега де може да излезе друго следващия път hahaha това беше шегичка.
Айде ,че стана много дълго ама аз отдавна не бях писала и без това
  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 453
Добро утро  bouquet Днес влизам в 5ти месец newsm44  Днес съм и на фетална морфология.Момичета стискайте палци всичко да е наред Praynig Praynig Praynig


shareez
чеситита принцеса.  bouquet

Рали, добре дошла  bouquet

Викат ме в офиса нещо..до скоро Hug Хубав ден и само хубави новини пожелавам  bouquet
.

Инче,
темата е невероятно оформена.Толкова е слънчева и свежа.Браво на теб  bouquet

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 08:51 от Kpuccu

# 42
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро! Simple Smile

Май се очертава слънчев хубав ден, ако можете го оползотворете.

Енигма, тоя твоя доктор май нещо не е наред #Cussing out Зърната се подготвят за кърмене един месец преди раждането със специални медицински кремове, а преди това не се закачат, защото можете да си докарате контракции. Тази глупост с търкането с хавлиена кърпа или вълнен плат датира от средновековието. То май и половината доктори там са останали в развитието си. #2gunfire Сега му забравих името на кремчето, което много мами хвалят, че дори и при разраняване до другия ден всичко минавало. Като се сетя ще ви го напиша.

Криси, честит 5-ти месец. Аз преди няколко дни приключих 4-тия и въпреки, че сме почти по средата ми се струва че има страшно много време до 9-тия. То човек като лежи и скучае толкова бавно му се точи времето.

П.С.: ЛАНСИНОКС се казва кремчето Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, милички! Как сте?
shivani, честит ти мъж!  Hug
shareez, честита госпожица!  Hug
Аз да се оплача, нещо не се чуствам добре, от няколко дни кръвното ми играе, вие ми се свят, отпаднала съм, нямам апетит и нещо не ми се яде, от времето ли е от кръвното ли не знам.....ама нещо не съм на себе си
Оплаках ви се, сега малко да поработя, после пак ще ви чета!
Приятен ден!

# 44
  • Мнения: 156
добро утро, момичета Hug
shareez честита ти девойка Peace
Крисси стискам ти палци Peace да разкажеш подробно, като се върнеш Hug
лек ден момичета newsm03

Общи условия

Активация на акаунт