Отново за черешите?

  • 2 025
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 592
Реших вече да дам череши на Сашито. Рових в старите теми, но не намерих отговор на въпроса си.
Питането ми е следното - трябва ли да ги обеля ако ги давам сурови.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз ги беля, защото Божествената ми се дави от разни работи или започва безумно плюене... Има само предни зъби, не умее да дъвче добре, предпочитам да ми е мирна главата.
Иначе кожицата на черешите не представлява проблем, като мъхестите праскови, кайсии и ягодите...
Така знам.
Поздрави и добър хапетит! Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не ги беля.Смилам ги в блендер на пюре, защото иначе господинчото ги плюе много живописно SickЯвно му киселеят, но има да чака да му ги ръся със захар, как пък не Crossing Arms

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Забравих да уточня, че беля церешите, ако ще ги давам на парченца. Иначе пасирам небелени, щот то голяма хамалогия. Дали не мож се попарят като домат и да им падне кожата?! Crazy Яжте чареши, да ви е сладко!
Макар, че с тия дъждове реколтата от череши и ягоди е ужасна! Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 592
Дадох три черешки нарязани на парченца, без да ги беля  Grinning
Ама докато ги нарежа ме хванаха бесните, за токова малко количество не става с пасатор  Sad Явно ще правя повече, а другото ще хапва мама  Wink
Изяде ги с интерес, при все че бяха леко кисели  Laughing
Утре пак  Wink

# 5
  • Мнения: 1 014
Моят красавец не иска да ги опита даже  Cry

# 6
  • Мнения: 4 187
И аз дадох череши, но на Рая не и харесаха! Ами ако иска, ще ги ям аз Mr. Green!  След седмица пак ще я пробвам!

# 7
  • Мнения: 1 629
моите череши/смлени с пасатор/ бяха огледани с недоверие, облизани и изплюти с възмущение...но нали съм тъпа и упорита, пак ще пробвам  chef

# 8
  • София
  • Мнения: 625
Пасирам и то става малко, като сок, но на Вики и харесва!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Черешите никак не са хубави, рядко може човек да попадне на хубава, добру узряла такава. Много валежи имаше, та плодовете са воднисти и нямат възможност да зреят на слънце. Ягодите още по-зле. Sick
Та първия път като предложих на Краставичката ми сурови чареши, ги бях обелила и нарязала на парченца, да яде с пръсти. Обаче ги плю. После ядох пред нея и тя поиско. И за да не остане назад изяде няколко парченца. Пасирани с някаквъ друг плод или с кисело мляко й харесва без забележки.
И давайте тия плодове докато има, защото бързо им привършва зреенето, пък в оранжерия не вирей. Crazy

# 10
  • Мнения: 1 341
На мойта шошка също много, много не й харесаха, но щом ме види, че ям череши веднага застава неотлъчно до мен с характерното ЪЪъъъъ. Иска да ги яде както аз ги ям, т.е. цели да ги отхапва. Резултат- омазана е цялата. Добре, че и двата пъти всичко се изпра

# 11
  • София
  • Мнения: 592
То мойто по принцип е добро  Animal Pig
До сега ми е отказал само едно пиле с копър, ама явно копъра беше множко  Blush

# 12
  • Мнения: 5 713
Не ги беля аз 4ерешките, ама то главно ги пасирам. Ина4е пробвах така от ръка да си ги рупа и пак не отказа. Дадох й няколко половинки не белени, много добре се справи моми4ето. Ама то ние не сме кой знае какъв критерий, добро прасенце ми е госпожицата..../ в4ера ръфа лимонов резен, който беше във водката Embarassed, това все едно не сте го про4ели./

# 13
  • Мнения: 1 629
  в4ера ръфа лимонов резен, който беше във водката Embarassed, това все едно не сте го про4ели./
хехе Joy..още няколоко години и ще вземат и да подпийват..ех..ама сякаш вчера се родиха Grinning

# 14
  • Мнения: 418
И ние ги хапваме пасирани само ,че  първия път имаше плюене и  #Crazy...Може вторите да са били по-вкусни. А на ваште бебоци как им се отразяват ,защото ние се раздрискахме?Ама и зъби ни мъчат и незнам докато отлагам може да изтървем черешките ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт