«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора

ћнени€: 10
—ладкишът е много вкусен икономичен и лесен за приготв€не. ѕродукти:1коф.кис.мл€ко,1лъж.сода бикарбонат разбъркана в мл€кото,1коф.захар,2коф.брашно,1бурканче сладко,5с.лъж.олио и 1с.лъж.какао.¬сички продукти се разбъркват до получаване на еднородна(гъста)смес изсипва се в намаслена и набрашнена тавичка и се пече на 160-180 градуса около 20.25 мин. офичката ко€то се използва за м€рка е от кисело мл€ко.ќѕ»“ј…“≈ » —Џ— —»√”–Ќќ—“ “ќ¬ј ў≈ —“јЌ≈ ЋёЅ»ћ»я“ ¬» —Ћјƒ »Ў
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 7 886
 ой грамаж кофичка? ћалките тип "данон" или нормална 500гр кофичка?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 358
≈ ,едва ли е от малките.јз съм правила подобен сладкиш но не съм слагала сладко,но ще пробвам. Very Happy
÷итирай

ћнени€: 10
 Hug—тандартна мисл€ че се води 450гр.
÷итирай

густо майна ‘илибето

ћнени€: 5 310
яла съм.ћного вкусно! chef
÷итирай

—офи€

ћнени€: 60
¬ момента негърчето ми се пече Smile, но да видим какво ще се изпече Laughing, че не съм го правила досега, а отдавна € търс€ точно тази рецепта със сладкото. “ака че, мерси Hug Hug Hug chef
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 1 326
јбе не му ли е много захарта на това негърче?! ÷€ла кофичка, че и бурканче сладко отгоре  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 186
ј содата една супена или една чаена лъжичка е?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 60
ƒааа, стана си негърчето, че е черно, черно е, ама е и глетаво Embarassed Twisted Evil Laughing аз ли лошо го направих Rolling Eyes? Ќо да си кажа честно не остано, сладичко беше и бързо го хапнахме, но ми се ще други€ път да е както тр€бва. “а ако има н€каква тайна, мол€ кажете €  Praynig Praynig Praynig
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора