Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

sofia

здравейте на всички бъдещи и настоящи мами, не знам дали я има тази тема, защото аз не я намерих никъде Embarassed.искам да попитам кога ви се появиха контракции,  защото на мен ми се появиха някъде в 4 месец  и продължават и до сега, въпреки че ми изписаха да пия магнерот  дали е нормално, защото моята лекарка казва че това са подготвителни контракции и нормално било но чак във 7 месец трябва ли да се притеснявам от тях. благодаря ви предварително
« Последна редакция: вт, 27 май 2008, 05:16 от Mamma »
Цитирай

София

При първата ми бременност имах контракции от 4-5 месец, при втората - от 6 г.с. И в двата случая, независимо от системи, инжекции, хапчета в големи дози - контракциите спряха след раждането  Mr. Green . Въпреки всичко лекарствата закрепиха положението и износих и двете си деца до средата на 9 месец.
Цитирай

UK, Harlow/София

Нормално или не, дала ти е какво да пиеш за да изчезнат.При всеки е индивидуално.С първата бременност ми се появиха за няколко дни в 6-и месец и след това 2 нощи преди да родя.С тази бременност чак започвам да се притеснявам, че не съм усетила нито една контракция.Тъй, че поводи за притеснение винаги можем да си намираме.

Почивай повече и всичко ще е о.к.
Цитирай

В 5 месец се появиха контракции,изписаха ми Магнерот и Но-шпа,които пих до началото на 9 месец.Въпреки това контракциите не спряха.Лежах си по цял ден от 7 месец,за да износя бебето до термина.Пий си Магнерота и почивай повече. Hug
Цитирай

в Надежда-та

Към 5-я м някъде.
Цитирай

През първата бременност се появиха чак към осми месец. През втората около 4-ти месец. Пих Магнерич и го спрях в 9-ти месец.
Цитирай

Germany

И при мен контракциите са от 4 месец и много ме притесняват. И аз редовно пия магнерот, но няма никакъв ефект от него, поне при мен. Даже като легна имам чувството, че се учестяват. Но вярвам, че ще издържа до края! Успех!
Цитирай

sofia

благодаря навсички включили се е ясно вече ще продалжавам да си лежа и почива пък дано всичко да се нареди
Цитирай

Бургас

в началото на 6-ти месец
Цитирай

Някъде в началото на 6-ия месец се появиха т.нар. подготвителни контракции.
Също пиех магнерот.
Цитирай

France

в началото на 6-ти месец

и аз така, но мойте бяха от предстоящо пътуване-стрес. и не забравяйте че има разлика между контракция, която боли ниско долу и стяга целия корем, който сстава твърд, и спазъм, който просто е рязко стягане на мускулите без болка.
Цитирай

София

Към шестия месец започнах да получавам втръдяване на корема, но това не ми попречи да пренося (поне по лекарски изчисления). Crazy
Цитирай

5 месец.Чувствах стягане на корема ниско долу.Предписаха ми Гино Певарил  Peace
Леко бременеене! Hug Hug

Контракции се пише с две букви и  Peace
« Последна редакция: пн, 26 май 2008, 22:18 от GrOzNoTo^_^PaTe »
Цитирай

Около 7-ия месец усетих стягане в корема.Не съм пила нищо/не се наложи/.Леко раждане ти желая! Peace
Цитирай

Sofia

Към 6ти месец прокървих, от тогава до края бях на магнерот.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора