Бебе с разстройство

  • 3 565
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 172
Здравейте. Дъщеря ми от вчера е с леко разстройство - акото й е зеленкаво, със слуз и леко воднисто. Обадих се днес на педиатърката и тя ми препоръча да давам Ентерол и Mulipa за разстройство. Дъщеря ми обаче не е захранена, а в Mulipa-та има моркови. Освен това е за бебета над 6 месеца. Моля, помогнете ми със съвет как да постъпя. Засега дадох само Ентерола.

# 1
  • Мнения: 27 524
Еднократно рядко изхождане не е разстройство все още. Защо не изчакаш? Ентеролът е добър и помага.  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 172
Биляна е така от вчера. Ака на всяко ядене - има общо 5 на ден.

# 3
няма по добра комбинация от алл 110 и силно стомахче на нестле ако искаш можеш да даваш само алл 110 или само кашата а ако искаш може и да ги смесваш двете кашата спокойно може да се прави с алл 110 разтворен преди това ....опитай и ще видиш за какво става дума в рамките на 2-3 дни проблема изчезва аз пробвах и стана Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На 40 дни и ние бяхме с разстройство педи ни изписа Нестле АЛЛ 110.Изпихме 3-4 кутии и върнах Лактаната.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 172
АЛ 110 само мляко ли е, т.е. без моркови, банани и други подобни примеси?

# 6
алл 110 е млечна лечебна храна тоест мляко за деца с диария

# 7
пълноценна храна е и може да се дава дълго време без да се опасяваш че беба няма да получава всичко необходимо

# 8
  • Варна
  • Мнения: 172
То и Milupa-та е лечебна храна за деца с диария, но ме притеснява, че съдържа моркови, а Биляна все още не е захранена. Опасявам се да не й докарам и друг проблем в момента.

# 9
в  алл 110 няма никакви такива нещо това не е каша като хумана и милупа а мняко и е за бебта от 0 до 12 месеца без никакви притеснения го давай

# 10
  • Варна
  • Мнения: 172
mecan4ica-pisan4ica,  Hug

# 11
надявам се наистина да ти помигна защото знам колко е неприятно да ти е болно детенцето и да искаш да мо помогнеш ....... а това е нещо което на мен много ми помогна

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Нестле АЛЛ 110 не съдържа лактоза , и подходяща за бебета от 0 месеца. Peace
Оправяйте се бързо. Hug

# 13
  • Мнения: 207
Абсолютно да ние докато бяхме в Токуда го пихме 15 дена, е малко по-редичко е и не засища толкова, но все пак...си е лечебно мляко.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 777
На вашата възраст и ние получихме рядко,зелено и слузесто ако и то по 5-6 пъти на ден.Изписаха ни Ентерол,сутрин на гладно,разтворен в много малко вода.Пихме го 15 дни и се оправихме.Следете детенцето дали наддава и да не се обезводни.Дано се справите с проблема бързо.

Общи условия

Активация на акаунт