Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 35

  • 38 767
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • У дома
  • Мнения: 1 741
dimitrina73  , само маслен крем е отдолу. Сега гледам и кошниците на Скот Уули - направи си фондана в различни оттенъци на кафяво и ще стане много  красиво. Само идейки хвърлям, защото много ми харесват подобни кошници Heart Eyes

# 301
  • София
  • Мнения: 2 113
Благодаря, Аталанта! Ще видим каква ще я сътворя съвсем скоро:)

Хора, моля ви кажете как правите голяма роза, колкото истинска градинска, разцъфнала роза, на мен все като трендафили ми се получават...явно трябва да жертвам повече материал и да започна с по-голяма пъпка в средатата...

За Скот Уули - някой ползвал ли е от неговите обучителни дискове и ако да, да сподели мнение -Тандури, Аталанта?

# 302
  • Мнения: 7 091
За Скот Уули - някой ползвал ли е от неговите обучителни дискове и ако да, да сподели мнение -Тандури, Аталанта?

Dimitrina, не съм ползвала. Гледала съм само нещата, които има качени на Ю-тюб, но много ми се иска да си взема Sad Доста са скъпи обаче.  Rolling Eyes

# 303
  • Мнения: 668
Хора, моля ви кажете как правите голяма роза, колкото истинска градинска, разцъфнала роза, на мен все като трендафили ми се получават...явно трябва да жертвам повече материал и да започна с по-голяма пъпка в средатата...

Като стана въпрос за розите - искам да се примоля на Пепи да изпълни обещанието си и да ни каже как прави нейните страхотни рози  Praynig !

Колкото до моите, някой беше питал дали имам форма. Не нямам специална такава. Ползвах форма за сладки кръгче, едното е с диаметър колкото 20ст а другото колкото 50ст. И като поразтегля и направя на вълнички повечко от едната страна стават хубави листенца. Някъде четох, че и с форма сърчице става, ама явно само с Пейст гъм-а, защото на мен с мершмелоуз тестото не ми се получава със сърчицето, много ми се раздърпва. Поради липса на проф. инструменти ползвам едни заоблени дръжки на отверки, с различни размери. Скоро се надявам да ми пристигне инструментажа и да се похваля и с нещо по-така.  Simple Smile

Clairette - Много готина бебешката торта! Да покажеш и следващата веднага щом стане. А и калинката беше супер.

# 304
  • Мнения: 9 680
Момичета, търся идея за торта, която трябва да направя за курбан. Нямам никаква идея, защото курбана се прави за двама души, преживяли доста гадна катастрофа. И двамата са мъже, но на различна възраст. Сред гостите ще има и няколко деца и сега се чудя каква да е темата, за да пасне за всички.

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хора, моля ви кажете как правите голяма роза, колкото истинска градинска, разцъфнала роза, на мен все като трендафили ми се получават...явно трябва да жертвам повече материал и да започна с по-голяма пъпка в средатата...

Като стана въпрос за розите - искам да се примоля на Пепи да изпълни обещанието си и да ни каже как прави нейните страхотни рози  Praynig !


Помня за розите. Нека да имам торта с рози или да съм по-свободна за да направя  Wink

raya_usa, много нежна торта  Simple Smile
Clairette, щърко естанал много сладък. И аз бих добавила облаци както Tandoori е писала  Wink


# 306
  • София
  • Мнения: 618
Clairette, съвършенна тортичка Heart Eyes
raya_usa, наистина нежна Heart Eyes

zori-gb аз мисля че след като хората са преживели ужаса, значи сега трябва да е нещо което да възхвалява живота Thinking, но какво да е newsm78 ще мисля

# 307
  • Мнения: 243
Здравейте!
Спешно моля за идеи за РД на сина ми.  PraynigТой ще става на 12 и е страхотно неориентиран в това какво иска и не иска. Вече съм му правила торта-топка..... Приемам идеи всякакви! Съжалявам, че близо няколко месеца не съм влизала ви чела във форума, защото и при мен проблемите се заредиха като на броеница....Вече, слава Богу, съм на работа, но ми е страшно бавен нета....., така че, ще ви чета по-подробно довечера. Със сигурност съм изпуснала страхотни красоти!

# 308
  • София
  • Мнения: 618
Porsha Ами то детето като не е ориентирано, ние как да се ориентираме Laughing

Самолети, коли, техника, има правени торти под формата на лаптоп, войници, знам ли newsm78

# 309
  • Мнения: 1 485
Porsha Ами то детето като не е ориентирано, ние как да се ориентираме Laughing

Самолети, коли, техника, има правени торти под формата на лаптоп, войници, знам ли newsm78
Тъкмо и аз това си мислех! Peace
Като си му правила топка,сега му направи торта на любимия футболен отбор(например) Wink

zori-gb,ти какво точно искаш да правиш?Някаква натруфена торта ли? newsm78
За такъв повод,според мен би паснала някаква по традиционна торта,без много украси,
например един Трюфел би бил особено подходящ-при това е много вкусна торта,а и ми се струва за мъже,че е добра!

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 12:07 от Fior

# 310
  • Мнения: 7 106
Моята мама днес е рожденник, и това е тортата за юбилея и :



За огромно, огромно мое съжаление имах доста ангажименти и времето с което разполагах беше много органичено, затова и неможах да осъществя идеите си, а трябваше да заложа на нещо бързоприготвящо се, но се надявам да и хареса.

# 311
  • Мнения: 9 680
Не искам натруфена, но напоследък се сдобих с доста дреболии за тортоправене и ми се искаше да ги пробвам. Все още не съм решила нищо, а и съм на работа. Така че, времето с което разполагам ще е определящо за украсата.....

# 312
  • Мнения: 1 491
Зори, прекрасна торта   bouquet Да ти е жива и здрава майката  newsm59   Gift

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
3ори, да ти е живо и здраво майчето. А тортата е много хубава. Убедена съм , че майка ти ще се зарадва.
Ама и ти май обичаш да се самокритикуваш пез причина Wink

Porsha, не може да не харесва някои анимационни герои или коли... а защо не и футболен отбор. Все пак си има някакви интереси, нали? Изходи от тях Wink

zori-gb, ако толкова искаш да си пробваш интструментариума, направи нещо семпло с дребни цветчета. Но аз също не бих покрила торта за курбан.

# 314
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета! Hug

Чудесни торти видях на последните страници! Браво!  bouquet

Няколко думи за последните няколко торти:

Пепи, динозаврите са страхотни - браво! Аз ги правих с Варна и втория път с млечен марципан, но не успях да ги боядисам така добре!

raya_usa, много нежна торта!

Clairette, много добра идея и изпълнение на щъркела и бебока!

3ори, тортата за майка ти е разкошна - страхотни цветове и изпълнение!

Момичета, аз тези дни ще се отчета също с някоя тортичка!

ПС. КОЙТО ИМА ГОТОВИ МАТЕРИАЛИ, МОЛЯ ДА МИ ГИ ИЗПРАТИ ЗА ДА МОГА ДА ЗАПОЧНА ОФОРМЯНЕТО!
За сега само Ванчето ми е изпратила! Освен това ако имате нужда от помощ и нямате достатъчно време, кажете, да помагам!

Лек ден на всички и

Общи условия

Активация на акаунт