Кървене в начална бременност...

  • 2 118
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
Много често при извънматочна в матката съшо има нещо и могат да се заблудят, че бебето е на правилното място и прави спонтанен и това да ти коства живота!

Само, че доктора каза, че в матката не се вижда нищо.
Даде ми снимките, ама пусто му като не разбирам....всичко ми изглежда еднакво. Sad
Дано до понеделник нищо ми няма, защото тогава имам час при мойта докторка и се надявам вече нещата да са съвсем различни. Simple Smile
Иначе знам, че трябва да съм нащрек заради евентуалната извънматочна и при най-леки болки ще хващам пътя  за клиниката.

На теб ти желая лека и безпроблемнна. Simple Smile

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
М(иличка, дано си мама в най-най-скоро време!
Бъди смела - ако случайно сега не е момента - то просто дочакай следващия..
Но много ми се иска да си една мама   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 394
Здравей! И на мен ми се случи подобно нещо, но сънувах кошари и от уплаха получиш контракции. За едната бройка да направя аборт,но детенце било силно и не се даде  Praynig Praynig Praynig
После пак ми се случи точно като на теб и нищо нямаше! Имам роднина акушер-гинеколок и той каза,че понякога просто тече по малко кръв, точно като зацапване, като остатък от цикъл, изчистване и няма страшно. При мен се оказа прав, дано и при теб да е така и УСПЕХ!!!!!!!!!!!!! Praynig

# 18
  • Мнения: 439
Аз прокървявах в началото, по средата и към края на бременността. В началото лежах у дома и пиех папаверин, но от него ми ставаше лошо и повръщах. Но в никакъв случай не пий лекарства на своя глава. Повече време лежи и не вдигай нищо тежко и потърси свестен лекар. При мен беше от кафеникаво до ярко червено, а сега си имам чудесно момиченце. От сърце ти пожелавам всичко да е наред!!!

# 19
  • Мнения: 1 173
Момичета,
това което ме притеснява е, че още нищо не се вижда на видеозона. Sad
В петък като ме преглеждаше докторката, каза че с повече фантазия можело да се види нещо...ама вчера ония другия доктор каза, че нищо не се вижда.... Sad
Дали наистина трябва да се притеснявам....

Последния цикъл ми беше на 27.04. вечерта.
Секс по време на овуто не сме имали, значи трябва да съм имала по-късно ову - към 15.05. Е, от тогава насам като смятам трябва вече да са минали 3 седмици от зачеването, пък още нищо да не се вижда..... Малко ми е странно и леко уплашено..... Sad

# 20
  • Мнения: 3 116
Дорит, при мен се видя в 5 г.с. и то с много фантазия, а сега имам една малка побойничка в коремчето Simple Smile Така че не губи надежда Simple Smile

Стискам палци да си бременна  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Ааа, тест за бременност направи ли си ? Аз си направих два преди да установят бременноста на ехограф.

# 21
  • Мнения: 1 173
Дорит, при мен се видя в 5 г.с. и то с много фантазия, а сега имам една малка побойничка в коремчето Simple Smile Така че не губи надежда Simple Smile

Стискам палци да си бременна  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Ааа, тест за бременност направи ли си ? Аз си направих два преди да установят бременноста на ехограф.

Имам три теста за бременност, които са положителни.

Живо и здраво да ти е мъничето и много радост да ти носи. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 116
Супер Simple Smile))

Просто запази спокойствие, почивай си и пробвай пак след седмица - десетина дни с ехографа Simple Smile)) И ако имаш кървене се консултирай с лекар.

Между другото сега като се замисля при мен имаше едно леко кървене в началото, но беше кафеникаво. Даже го бях забравила Wink

Леко бременеене от мен Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Стискайте палци милички.

Много ти е сладко мъничето, да го нацелуваш по сладките бузки. Simple Smile

Стискам ти палци! Почивай си, не се притеснявай (лесно е да се каже!), но това има значение! Наистина природата си знае работата - надявам се при теб прокървяването да се дължи но имплантирането на яйчицето! За това, че нищо не са видели лекарите - поискай в понеделник докторката ти да те прегледа с вагинален ехограф - при мен гинекологът успя да "види" плоден сак в 5 седмица. Желая ти лека бременност и повече - никокви притеснения!

Ще я нацелувам, мерси за комплимента!

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мила Doritt аз също имах леко прокървяване в 8г.с. но при мен беше кафеникаво на цвят ,когато лекарката ме прегледа каза - всичко е наред и ,че по някой път в начална бременност се случва жената да прокърви и то около датата на последната менструация /при мен беше така/  дано да ти помогна ,много си почивай и бъди спокойна   Grinning

# 25
Мили4ка лежане му е майката.Аз 4етох малко през редовете и не разбрах с какъв ехограф са те гледали.С обикновен в 5с. нищо не се вижда.Аз също прокървих в 5г.с и на вагиналния ефограф се видяха 2 плодни сак4ета все още без сърде4на дейност и ме предупредиха,4е едното май ще се резорбира.Така и стана.Остана си едното.Но си полежах 3 седмици в болница за задържане с една торба лекарства и инжекции и до 12г.с беше желатено да си по4ивам пове4е,доакто се "закрепи" хубаво другото.Е,това което остана-ве4е ходи,ти4а,сурби го езика да бърбори-пожелавам ти леко бременеене и дано вси4ко мине безпроблено!!!!!

# 26
  • Мнения: 1 173
Мили4ка лежане му е майката.Аз 4етох малко през редовете и не разбрах с какъв ехограф са те гледали.С обикновен в 5с. нищо не се вижда.Аз също прокървих в 5г.с и на вагиналния ефограф се видяха 2 плодни сак4ета все още без сърде4на дейност и ме предупредиха,4е едното май ще се резорбира.Така и стана.Остана си едното.Но си полежах 3 седмици в болница за задържане с една торба лекарства и инжекции и до 12г.с беше желатено да си по4ивам пове4е,доакто се "закрепи" хубаво другото.Е,това което остана-ве4е ходи,ти4а,сурби го езика да бърбори-пожелавам ти леко бременеене и дано вси4ко мине безпроблено!!!!!



Благодаря ти миличка,
вчера нямах нищо, да чукна на дърво и освен, че ми се пишка постоянно и малко са ми се стегнали гърдите друго нищо ми няма.
С вагинален ехограф ме гледах, но заЩо не видяха нищо...незнам... Sad
Днес (след 2 часа) съм на лекар, дано има по-добри новини за мен.
Ще си искам и болничен. Сега съм на работа, но с пълно обслужване. Simple Smile Мъжа ми ме води и ме взема.
Като се върна от доктора ще пиша пак.

Стискайте палци

Общи условия

Активация на акаунт