Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Искам да споделя разочарованието си от една туристическа агенция. След като съм направила резервация за Сани Ризорт за края на август преди месец и половина и съм платила 30 процента капаро, вчера получих мейл, че датите не били свободни и трябвало да ги променя или да си съкратя почивката. Няма дори извинение. Нормално ли е това според вас? Доколкото знам, такива промени и уточнявания на дати се правят преди да капарирам, не почти два месеца след това. Преведох им сериозна сума, а те се сетиха след два месеца да ми сменят датите. Май ще трябва да направим черен списък и на туристическите агенции.
Ще ви държа в течение дали все пак ще ми оправят резервацията както си беше или ще искам да ми върнат капарото.
« Последна редакция: вт, 27 май 2008, 12:19 от Stella Maria »
Цитирай

София

Доста гаден номер. Къде са бляли 2 месеца? Нямате ли сключен договор, който да ги задължава да потвърдят резервацията няколко дни след капариране? Всъщност те за какво са го взели това капаро, за да разполагат свободно 2 месеца с парите ти? Уфффф, отвратително. Дали това е политика и обичайна практика на агенцията или е недоглеждане и несвършена работа от страна на някой служител? Аз бих направила опит да уведомя управителя, може пък да има полза.
Цитирай

Sofia

И аз за това се ядосах. Щом капарирам, значи всичко е уточнено, и те са проверили дали стаите са свободни. Интересно ми е как ще се развие цялата история и дали ще почнат да се обясняват или ще предложат да ми върнат парите и ще ми се извинят.

Цитирай

Sofia

От агенцията ми обещаха да оправят някак положението. Полу4или са се дублирани места. Извиниха ми се, но това не ми решава проблема. Ще видя какво ще излезе накрая.
Цитирай

София

Стела Мария, дай името на агенцията. Нали за това е форума. Да бъдат предпазени и други от такива некоректни агенции. А иначе ви пожелавам безпроблемна и незабравима ваканция.
Цитирай

Torrevieja,España

Дръж ни в течение с тези мушенници,че да не се случва и на други хора и кажи кои са.А ще ти върнат ли парите или ще си останат същите дати?
Цитирай

София, България

Еми аз три пъти писах с молба да заковат темите за черен списък на агенции и хотели, но модераторите явно са на друго мнение.
Цитирай

Какъв е смисъла? В черния списък ще бъдат изредени абсолютно всички съществуващи агенции в България.
Цитирай

София

Какъв е смисъла? В черния списък ще бъдат изредени абсолютно всички съществуващи агенции в България.
Може би пина е права.....  ooooh!
Цитирай

Sofia

В крайна сметка все пак ми запазиха датите, но няма да съм в стаята, (семейна, с изглед към морето, в къщичките) която си бях избрала, а в хотела - пак в семейна стая, пак с изглед. Цената е малко по-ниска.

Бях й написала името на агенцията, но все пак го махнах, защото и друг път съм почивала с тях, а за пръв път ми се случва и ми се стори гадно да ги натапям. А както каза Пина, действително, всички агенции се дънят понякога, така че...

Но със сигурност повече няма да почивам с тях, макар че като вдигнах пара, ми се извиниха и се опитаха да оправят нещата доколкото могат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.