LOST - сезон 4 / III тема

  • 13 020
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 254
Гледах го.Хареса ми.Отговориха на много въпроси.Зададоха нови...До следващия сезон, момичета.Дано няма стачки, и сценаристите да се справят все така.

# 31
  • Мнения: 1 233
Аз чакам субовете. Може би утре ще са готови, все пак са две серии. Освен ако не се обединят двама преводачи.

# 32
  • Мнения: 47 981
Я напишете с две- три думи какво става, че нямам търпение, а чак късно довечера ще го гледам  Praynig
Аз не държа да ми е изненада епизода, но заради другите може и на лични или в бяло...

# 33
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Който има субове, моля да ги пусне тук или на скайпа: nadness Praynig
Искам да се насладя напълно на тази серия, а не да се напрягам да слушам английски /я чула, я не Blush/

# 34
  • Berlin
  • Мнения: 11 256
аз съм 1-2 епизода назад, ама да питам - тоя предварителния ще го има ли в бг? да не резюме някакво.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
аз съм 1-2 епизода назад, ама да питам - тоя предварителния ще го има ли в бг? да не резюме някакво.

Ъъъ ... не разбрах какво питаш  newsm78

# 36
  • Мнения: 5 278
Е,супер,мога да си изгледам 12-и епизод докато излязат субтитрите Simple Smile Пазех си го за като излезе последната серия,че като мине много време и започвам да забравям.Даже коментарите ви не съм чела. Сега наведнъж всичко.Кеф Simple Smile Само дето свършва,ама какво да се прави...

# 37
  • Berlin
  • Мнения: 11 256
ами за това:) :

"Запис от американска земя Wink
В 8 часа тукашно време днес започва специален предварителен епизод и после 2 часа финал! Нямам търпение!"

# 38
  • София
  • Мнения: 5 828
ами за това:) :

"Запис от американска земя Wink
В 8 часа тукашно време днес започва специален предварителен епизод и после 2 часа финал! Нямам търпение!"


Аха, не го намирам в нета, а по AXN-а дали ще го излъчат - нямам представа.
Според мен няма смисъл от него  Peace

# 39
  • Мнения: 47 981
ТинаХрис  smile3525за разказа!

# 40
  • Мнения: 4 589
а субтитри кога ще има

# 41
# 42
  • Мнения: 1 233
Благодаря ти много, Нан!
Аз ги чаках във sub.sab.bg , но там са все още на 60%.

# 43
  • Мнения: 532
и в арената вече ги има

# 44
  • Мнения: 1 734
Я разказвайте какво става, нямам търпение. Аз ще го гледам най-рано утре, а може и вдруги ден  Confused

Общи условия

Активация на акаунт