Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Географския център

Вероятно доста сте дискутирали по тази тема, но питам, защото искам да си махна космите по ръцете, досега не съм го правила, защото не са ми се срували чак толкова гадни. Но тази година май искам да ги махна. Проблемът се състои в това, че имам бемки по ръцете. Страхувам се някоя от тях да не се разрани, ако излолзвам епилатор или кола-маска. Какво бихте препоръчали в този случай? Благодаря предварително!
Цитирай

Варна

Миленче, сега ми идва на ум само крем депилатоар - мажеш и после избърсваш. Но все пак ефекта не е като от епилатор или кола маска, по-бързо растат косъмчетата.
Или може да пробваш с кола маска на много малки лентички около бенките.

Успех!
Цитирай

Ами ако не са релефни бенките не мисля, че има някакъв проблем с колата маска и епилатора.
Цитирай

София

Отиди при козметичка и тя ще ти заобикаля бенките с кола маска. Но не опитвай сама, поне първия път. Така бих направила аз. Smile
Успех!
Цитирай

Географския център

Благодаря ви за отговорите. Не, не са релефни бемките, но все пак се притеснявам. Ще поразмисля и ще реша как да действам.
Цитирай

София

Ами ако не са релефни бенките не мисля, че има някакъв проблем с колата маска и епилатора.

и аз така мисля! и аз имам доста бенки по тялото- и по ръцете, но са мънички сравнително. махам ги единствено с кола маска, защото е най-хубаво според мен, но ако ти имаш такива по-проблемни бенки ще трябва да внимаваш ако нараниш някоя да не я показваш на слънце... и т.н.
Цитирай

София

щом не са релефни няма какв да се притесняваш!! от колата нищо не ми става на бенките  Laughing
Цитирай

Русе

Аз също имам доста бенки,ползвам епилатор Wink
Цитирай

Аз имам много бенки по ръцете. От колата нищо им няма, но ми излизат много пъпки,
та се чудя кое е по-кофти пъпки или косми  Rolling Eyes
Цитирай

в сърцето му

Кола маска  Peace И аз имам бенки и по ръцете и по краката, не е проблем, разбира се ако не са от много релефните Thinking
Цитирай

Географския център

Благодаря ви още веднъж. А имам една ел.самобръсначка на Орифлейм - дали ако пробвам с нея, ще се получи. В смисъл след това по-големи ли стават космите? Вие какво забелязвате по себе си?
Цитирай

Бургас

Аз съм също с бенки!
В никакъв случай обаче недей с депилатоар или със самобръсначка Shocked Ще ти станат гъсти и твърди космите. Това си е бръснене.
Най-добре е с кола маска и няма да имаш никакъв проблем Peace
Цитирай

Асеновград

Аз също имам бенки , дори една релефна и точно от средата и излиза дебел черен косъм , махам ги с епилатора , не заобикалям бенката , до сега не съм имала проблем.
Цитирай

С кола маска в домашни условия.
Заобикаляй бенките.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.