препоръчайте ми молив за очи

  • 2 308
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Пробвала съм най-различни моливи за очи и винаги ми се размазват Crossing Arms Мисля, че трябва преди да се сложи молива, да се сложи на клепача малко пудра, за да поеме омазняването. Но не го спазвам това.

Последният молив, който си взех, е на Сисли и пак се размазва Close newsm78

# 16
  • Мнения: 4 292
Харесвам моливите на Манхатън и Буржоа, но най-траен ми се струва, че е този на Deborah. Много ми харесва и на този етап не бих го сменила. Имам и сив, но тази марка за съжаление няма, или поне аз не видях да има много тъмносив молив, какъвто си търся.  Tired

# 17
  • Мнения: 246
Ив руше или Ейвън newsm10

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Буржоа - черен ползвам в момента.
не съм потресена, но върши работа...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
karmacoma,  Laughing  bouquet много сладко изказване   bouquet

# 20
  • Мнения: 372
Буржоа Peace Khol & contour
Приятно останах изненадана (почти потресена Laughing) и от Radiant. Yves Rocher също имат нелоши моливи - серията Luminelle - khol и много добре се нанасят, но не са особено трайни Confused
Доколкото знам (и затова такива обикновено си взимам), тези които са "khol" са на въгленова основа и уж са по-меки и щадящи кожата... Мисля, че повечето марки имат такива серии...

# 21
  • Мнения: 246
Не рзбирам,молива трябва да е траен или щадящ кожата newsm78

# 22
  • Мнения: 463
Lancome Kohl - но винаги го ползвам с основа за сенки или база за грим - държи се много добре в тези случай /демек издръжлив е/

# 23
  • Мнения: 2 414
Аз съм много доволна от Лореал. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 746
Най-доволна съм от Impala. Мисля че точно от форума бях научила за него.

# 25
  • Мнения: X
ПРЕПРЪЧВАМ ТИ  ТОЗИ

# 26
  • Мнения: 2 414
Някой ползвал ли е молив на Герлен?
http://www.parfumi-market.net/product_info.php?cPath=73_79&products_id=2420

# 27
  • Мнения: 446
купих си на манхатан водуостойчивият и съм много доволна черен е и цял ден стои не се размазва  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 630
купих си на манхатан водуостойчивият и съм много доволна черен е и цял ден стои не се размазва  Peace Peace Peace
А после лесно ли се почиства?

# 29
  • Мнения: 446
ами да с разтвор за воустойчив грим пада веднага.аз ползвам на лореал двуфазният

Общи условия

Активация на акаунт