Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Младост 2

Няма майтап,истински са - идеи за тези,които вече нямат празно място във фризерите от млечни запаси Laughing
http://www.storknet.com/cubbies/breast/exjh1.htm
Цитирай

Ей откъде ги изрови тия неща,Хедра!Много ми харесаха! Wink
Цитирай

Варна

hedra, паднах от коня! LaughingХяхяхях. Фантазия да имаш! Сапун! Crazy
Цитирай

Сирене и ордьовър с кърма ми се виждат приемиви, обаче да си направиш кърмата на сапун - това ми звучи светотатствено някак си  Thinking
Цитирай

София, Младост 2

Аааа,защо - я си помисли само колко безценни вещества има в него и колко ще е полезен за кожата Laughing Това в никой козметичен магазин го няма - макар че и там бъка от продукти с екстракт от плацента и т.н. Не знам дали на някой друг му е хрумвало да пробва,но аз понякога като си изкъпя вечер,изцеждам мъничко и се намазвам вместо с маска - така де,нали и Клеопатра е правела бани в мляко (тя си е държала 300 магарици на разположение за целта,ама поради липсата им ще ползваме наличностите Laughing) А и като й е изтекъл срока на съхранение на замразената кърма пак си е гадно да я хвърлиш Sad
Цитирай

Права си, да Smile Случвало се е и аз да се мажа с кърма при някакви кожни проблеми и в окото си капех даже, бебка редовно я мажех преди. Напоследък хич не се сещам, само сестра ми като дойде и почва да ме врънка за по няколко капки кърма за пъпките й Smile

Аз запаси нямам, но ако някой си направи старата кърма на спун да се обади, бих си купила едно парченце да го видя на какво прилича  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.