Булка с тежък или лек грим ?

  • 3 949
  • 50
  •   1
Отговори
  • благоевград
  • Мнения: 164
женя се след 4 дни и ме вълнува жестоко с какъв грим да съм лек или тежък . Този който ми направиха пробно е мн лек изглеждам мн естествено и се харесвам въпроса е че 70% от хората които питах след това казаха че не си личало да съм гримирана . затова ви питам вие с какъв грим бяхте ???

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 12:57 от ina_maria

# 1
  • Мнения: 425
Според мен една булка трябва да е с лек грим или нещо средно, но не и тежък. Трябва да изглежда естествено.

P.S. Оправи си заглавието

# 2
  • Мнения: 4 292
Аз бях с лек и много нежен грим. Смятам, че е по-подходящ за булка.

Имаш доста правописни грешки.  Wink

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Важно е ти как се харесваш,а не какво мислят хората.По принцип булчинския грим е по-нежен и лек.Но аз пък бях със сравнително тежък грим.

# 4
  • Мнения: 1 172
въпроса е 4е 70% от хората които питах след това казаха 4е не си ли4ало да съм гримирана .
А защо трябва да си личи, че си гримирана?

Важно е ти да се харесваш, а не останалите да те харесат. Тяхното мнение би следвало да е най-маловажно за теб, ако имаш свое собствено.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Определено лек!

# 6
  • Мнения: 2 803
Какво значение има при гримирането дали си булка? В смисъл че по правило гримът е дневен или нощен. Ако сватбата ти е вечерна и ти си само с туш за мигли не мисля че е подходящо. Прецени какво ти отива, но акцентът трябва да е върху само една част от лицето, усмивка или очите например. Другото е кич!

# 7
  • Мнения: 512
Абсолютно съм съгласна с doro_p , ако сватбата е дневна - лек грим, а ако е вечерна можеш да си позволиш и малко по-вечерен и тежък грим.
Желая ти хубава сватба и щастлив семеен живот.  newsm10

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
В това топло време, само тежък грим ти липсва. Лек е по-добре, още повече, че си се харесала така.

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 380
И аз смятам, че лекият грим е за предпочитане. Бялата рокля символизира младост, свежест и един тежък грим би стоял нелепо и пошло.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз смятам, че лекият грим е за предпочитане. Бялата рокля символизира младост, свежест и един тежък грим би стоял нелепо и пошло.
Нещо повече- бялата рокля символизира непорочност.

# 11
  • Мнения: 428
Лек и нежен Peace

# 12
  • Мнения: 1 243
Ако сватбата е през деня, някакси не върви опушен грим, тежки и тъмни сенки - избери нещо по-перлено и блестящо - бели, розови сенки, светло лилаво също. Но ако е нощна сватба, можеш да си позволиш и нещо по-силно - най-важното е просто да ти отива и да сияеш  Flutter




# 13
  • Мнения: 2 131
Много зависи от това до каква степен гримьора/ката е специалист. Гримът трябва да бъде хем такъв, че на снимките да изглеждаш добре, хем иначе да не си наплескана с тонове грим.

# 14
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet мерси за отговорите май ще си остане светлия  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт