Добър педиатър в района на Красно село. Борово.

  • 3 243
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 300
Здравейте!

Искам да сменя педиатъра на сина ми. Живеем в Красно село и ме интересува от кои педиатри в района сте доволни. Интересувам се както от 20 ДКЦ, така и от медицинските центрова в района. Бели брези и Стрелбище също ме интересуват ако не са много далече за ходене пеша.

В момента сме при д-р Вангелова в 20 ДКЦ и съм безкрайно недоволна от нея и като специалист и като човек!

Искам педиатърът ни да е отговорен човек, да предлага адекватно лечение, да мога да разчитам и през нощта да го потърся за помощ, да има вариант и за домашни посещения (все пак детенцето е на 1,5 г.).

Моля ви пишете кой лекува децата ви в тези райони, а аз ще се видя лично с препоръчаните, за да мога да съм спокойна че недай си Боже стане нещо има при кого да отида!

Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 43 833
Аз съм много доволна от д-р Краева в мед. център Алитера Мед.
Нощем (след 9 май беше) и в почивните дни имат договор с полемед, идват и на място...ако трябва спешно и направления за болници издават....
Иначе до сега като съм имала нужда ми е вдигала гсм....но дом посещения рядко прави...т.е. би могла платено евентуално....за най-голямо щастие (дано така си и остане) не ни се е налагало....
Не бърза с АБ...

Също има мн добър частен педиатър в павлово ако ти върши работа - прави и дом посещения.
д-р Димитър Ковачев, педиатър
жк. Павлово
тел. 0898 432854 преди работеше на мн прилични цени.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281068.0 ето ти една скорошна тема.

# 2
  • Мнения: 300
Благодаря ти!

Ше говоря и с Краева. Дано си намерим, свестен педиатър!

Хубав ден!

# 3
  • Мнения: 8
Аз съм много доволна от нашия педиатър,тя е в Борово, д - р Евгения Попова, в момента прави повече домашни посещения,защото сменя кабинета си и до колкото ми е известно от септември ще работи и с НЗОК.Телефонът е 0896 337 341.Много е добра и внимателна Hug, няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт