Официален детски костюм за момче, София

  • 5 063
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 103
Здравейте,
търся официален детски костюм за 7 год. възраст с бяла риза и вратовръзка, тъмносин или черен. Бихте ли ми казали къде мога да намеря такъв комплект, това ще е първия официален костюм на сина ми, досега само от спортни магазини сме купували дрехи и нямам никаква представа къде бих могла да търся такова нещо  Thinking
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 126
Виждала съм такъв, но мисля че беше за по-малко момче  - на Графа, между пазарчето и Попа от лявата страна /посока към Попа/ има едно магазинче за детски дрехи - преди време беше сложен на витрината подобен костюм.

# 2
  • София
  • Мнения: 541
Ако имаш път към Люлин, в Silver center има магазинче, в което има и такива костюмчета.

# 3
продавам детски костюмче за момче за 1 -1,5 годинки цвят зелен сако ,панталон и ризка

# 4
  • София
  • Мнения: 903
В Малкия цум на Пиротска има такива костюми за момчета, но понеже аз търсех за момиче не обърнах внимание каква големина са. Има ги също и по някои сватбени салони - като обиколиш Пиротска не може да не намериш нещо подходящо. Успех.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 103
Благодаря, момичета! Вече се снабдихме с костюм от малкия ЦУМ на Пиротска. Имаше всякакви размери, отделно се продават и детски вратовръзки и папийонки.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 802
Alteia, можеш ли да ми каже порядъка на цените какъв е? Горе долу.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 103
Alteia, можеш ли да ми каже порядъка на цените какъв е? Горе долу.

Да, разбира се!
Комплект от панталон, сако, риза с дълъг ръкав и папийонка беше около 70 лв. /не помня вече точно  Rolling Eyes/
Имаше отделно само ризи, само вратовръзки, комплекти панталон с елек без сако и т.н.

# 8
  • Мнения: 3 886
Благодаря, момичета! Вече се снабдихме с костюм от малкия ЦУМ на Пиротска. Имаше всякакви размери, отделно се продават и детски вратовръзки и папийонки.
аз от там купих и беше 60 страхотен цвят и много добра материя

# 9
Аз имам един въпрос!!!Понеже аз ще имам Коледно тържество(на 12 години съм)за коледа и ми дадоха реплика на един дядо от една коледна приказка и сега ми е твърде трудно да помисля от кой магазин да си закупя костюм на ДЯДОТО в такъв смисъл ако ме разбирате да не е на дядо коледа!!!Трябва ми костюм и брада облечена като дядо на внучета и внучки(в приказката)!!!Ако някой знае да ми каже моля ви се!!!

Общи условия

Активация на акаунт