Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моми4ета лежа ж лелото и се прививам от болки. мислех си 4е см бременно,но в4ера
ми доиде и днес така ме боли корема като никога досега.след 2 4аса отварйа мойа генеколог и сте искам веднага да ида но ако продалжи да боли така сте викам бар3а помост...да не е цветна или спонтанен аборт
Цитирай

оууу,ужас,умирам от болка лежа на леглото и 4акам да отвори гинеколога..мислих,4е см бременна,но ми доиде,савсем наврем в4ера, и днес така ме боли какато никога..да не е цветна бременност или спонтанен аборт,което се слу4ва с мен.в3ех хап4е дано помогне
Цитирай

Някъде там...

Тест правила ли си или само предполагаш, че си била бременна? Доколкото разбирам, не си имала и закъснение...  Rolling Eyes Не мисля, че си била бременна. Понякога цикълът просто е по-болезнен, случва се, аз също съм имала такива болки. Пий някакво хапче и дано те отпусне- на мен ми помага аналгин например.
Цитирай

Варна

Mиличка, да не те плаша, но може и да е извънматочна и още хиляди други... дано греша и е просто по-болезнен цикъл. Но ти НЕ ЧАКАЙ твоята лекарка, ами отивай в Пирогов, ако си в София или където там има спешен център! БЪРЗО! Ако е фалшива тревога - чудесно, но ако не е - трябва да ти помогнат и колкото по-рано, толкова по-добре! Успех!
Цитирай

Близо до София

magdim, колко теми си пуснала....???

пий но-шпа! дано да няма сериозен проблем...  Hug
« Последна редакция: вт, 27 май 2008, 15:07 от dessiko »
Цитирай

Тест правила ли си или само предполагаш, че си била бременна? Доколкото разбирам, не си имала и закъснение...  Rolling Eyes Не мисля, че си била бременна. Понякога цикълът просто е по-болезнен, случва се, аз също съм имала такива болки. Пий някакво хапче и дано те отпусне- на мен ми помага аналгин например.
жаб4е,не не см правила,4аках да ми 3акаснее..пих хап4е..отпусна ме сега..никога не ме е боляло така
мога ли да си направя тест по време на М.т.е. сега
Цитирай

magdim, колко теми си пуснала....???

пий но-шпа! дано да няма сериозен проблем...  Hug
пих,отпусна ме..3асто да не е и3ля3ла та3и тема 2 пати.а3 си мислех 4е при 1я пат стана гре6ка и темата не се публикува

мн обилно ми те4е и ме боля мн до преди малко(както никога пре3 35 год.ми живот) ИСКАМ ДА СИ НАПРАВЯ ТЕСТ ДА Видя дали см бременна и3ванмато4но или несто друго..има ли смисал по време на М.
« Последна редакция: вт, 27 май 2008, 16:21 от Taни »
Цитирай

Някъде там...

Ами няма смисъл от тест според мен, не си бременна щом ти е дошло навреме.  Rolling Eyes
Дано следващият цикъл се получи.  Peace
Цитирай

Ами няма смисъл от тест според мен, не си бременна щом ти е дошло навреме.  Rolling Eyes
Дано следващият цикъл се получи.  Peace
е а3 си направих току сто и пока3ва,4е не см бременна..успокоявасто е..опасявах се да не е несто ло6о с те3и и3ванредни болки..3асто ли ме боли то3и пат така силно..да не е от фолиевата киселина ...или от годините ве4е.. Sad
Цитирай

Тестовете отчитат повишеното ниво на ЧХГ при бременност. Направи си тест, очевидно си доста притеснена. Ако има бременност, теста ще я отчете  Peace Дано всичко да е наред  Praynig
Цитирай

Близо до София

Dodichka има предвид кръвен тест.
разбирам че ти си направила уринен, така ли е?

П.П. magdim мила, защо пишеш по този начин /честно да ти кажа не повярвах че си на 35 години/. този начин на писане е присъщ за тинейджърите  Wink
Цитирай

Опа, обединила са темите, и сега поста ми стои малко като  *след дъжд качулка*, но нищо  Embarassed
dessiko уринарните тестове също отчитат повишените нива на ЧХГ  Peace
magdim няма логика болките и обилната М да са от фолиевата киселина. Това, което можеш да направиш е  да отидеш на преглед в първите няколко чисти дни. Дано да няма обезпокоителна причина за това състояние.
Цитирай

София- павлово

не е цветна бременност, при нея не те боли а си имаш цикъл не толкова обилен и си бременна, разбираш по късно че си бременна ( аз разбрах на 3,5 месеца)
може да си настинала и затова да е толкова болезнен цикъла
Цитирай

Стара Загора

Mиличка, да не те плаша, но може и да е извънматочна и още хиляди други... дано греша и е просто по-болезнен цикъл. Но ти НЕ ЧАКАЙ твоята лекарка, ами отивай в Пирогов, ако си в София или където там има спешен център! БЪРЗО! Ако е фалшива тревога - чудесно, но ако не е - трябва да ти помогнат и колкото по-рано, толкова по-добре! Успех!
Peace
Успех!
Цитирай

Варна

Аз получих спонтанен аборт без да ми закъснява цикъла, като първия ден започна с кафеникаво зацапване и на третия ден започна обилно течене и излющване на лигавицата. Уринните тестове показваха бледа втора черта. Правих си и кръвен който потвърди, че е имало бременност. Изчистих се без кюртаж, но кървенето продължи близо два месеца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.