giordani -cinque-

  • 746
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Имате ли такава количка и какво е мнението ви за нея?http://www.kasidabg.com/giordani-cinque-red-2008.html
С нея смятам да возя бебето , но понякога ми се налага да бутам количката с една ръка и искам да знам удобно ли е?

# 1
  • Мнения: 148
Количка с две дръжки не е удобно да се бута с една ръка,моята е с две дръжки,не е на Джордани,но това не е от значение и като я бутам някой път се едната ръка си завива  в някоя посока.А иначе аз си пръчах тази за лятото:
http://www.kasidabg.com/giordani-free.html,подобна,но за по голямо дете

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Според мен много леко се управлява количка с две дръжки с една ръка. Е, моята не е Джордани, но върви много лесно. Най-добре пробвай в магазин, ако може и с детето в количката и така ще си създадеш най-точно впечатление. Това Джордани ми беше фаворит по едно време.

# 3
  • Мнения: 6 441
Има разлика в управлението с една ръка на количко с 2 дръжки.Аз имах Джорданито,но не ми беше удобно да го управлявам с една ръка  Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Количката сама по себе си е много хубава, лека и здрава.
Аз имам количка и с две дръжки / не Джордани/ и според мен с една ръка е много трудно да буташ количка с две дръжки. Става, но за кратко разстояние, а аз обичам да си бутам с една ръка, да говоря по тел, дори с една ръка да я натискам за да се качи на тротоара например.

# 5
  • Мнения: 6 441
Количката сама по себе си е много хубава, лека и здрава.
Аз имам количка и с две дръжки / не Джордани/ и според мен с една ръка е много трудно да буташ количка с две дръжки. Става, но за кратко разстояние, а аз обичам да си бутам с една ръка, да говоря по тел, дори с една ръка да я натискам за да се качи на тротоара например.
Аз със Запа правя всичките тези неща с една ръка  Grinning А тя е с 2 дръжки!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Явно си зависи от количката тогава.  Peace
Аз си мислех, че всички с две дръжки се управляват трудно и въобще вече избягвам дори да си помисля за такава количка. Моята с двете дръжки е погребана в мазето.

# 7
  • Мнения: 6 441
Да,много зависи от количката,защото имах още една с 2 дръжки и с нея също не ми беше удобно  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
И аз я гледах същата количка, но се отказах именно заради двете дръжки.Също обичам да си бутам количката с една ръка, дори другата да ми е свободна.А и сегашната количка ми е с една дръжка и ми е трудно на количка с две (бутала съм на мои приятелки)

# 9
Препоръчвам ти да си купиш количка на Neo Nato, почти на същата цена е и е по хубва, няма да ти създава проблеми.  количките на Giordani  са много тесни и ще стане малка на детето.

# 10
  • София
  • Мнения: 256
аз имам такава количка, но миналогодишния модел. Определено не е много тясна. Още си я ползвам и детето даже спи в нея, но определено не е удобна за бутане с една ръка (не, че не става ако се наложи, но ми окапват ръцете).

# 11
  • Мнения: 11 003
valkka, хубава е количката, а и цената й бива. Peace Не знам защо са ти писали, че не е удобна - една съседка има такава и ми е много лесно да я управлявам, а досега съм тикала само количка с цяла дръжка. Peace Съвсем отскоро имам лятна количка.

Никки, едната ми количка е с цяла дръжка, а другата е с 2 дръжки. И двете мога да ги управлявам с една ръка, лесно и бързо. Всичко зависи от количката, от терена, по който я буташ, и от това, колко е натоварена.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Джорданито не е тясна, нормална лятна количка си е.
Колкото до бутането с една ръка тази сутрин установих, че лесно се бута с една ръка триколка с две дръжки.
За количките с 4 /или 6/ колела - с две дръжки, продължавам да си твърдя, че са трудни за бутане с една ръка.

# 13
  • Мнения: 4 428
Аз имах това Джордани и с една ръка трудно го управлявах. Но количката си беше съвсем добре и на ширина и на дължина. Дъщеря ми си спеше в нея много добре, а е на 2год.
От няколко месеца имам Бъгстър, който също е с две дръжки. Тази количка наистина се управлява лесно. Тя просто сама си върви. Единствено става трудно, ако терена е с наклон настрани на движението. Тогава количката тръгва по посока на наклона, но това си е от терена.

# 14
  • Мнения: 127
Благодаря ви за отговорите, но не видях че сте писали , а и вече тя беше пристигнала!Общо взето не е лоша.Разхождам се по единствената главна улица в града ни и затова не усещам много неудобства.Мога да я бутам с една ръка, но формата на дръжките създават малко трудност.

Общи условия

Активация на акаунт