Да напусна или не? (тема с анкета)

  • 3 038
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 656
А как "настояват" да не напускаш? Нещо компромати, нещо - заплахи, или някакви обещания за благинки в бъдеще неопределено време?

Оп, виждам закъсняла съм да дам своя принос към съдбоносната тема.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 15:40 от на Кронки жена му

# 31
  • Мнения: X
А как "настояват" да не напускаш? Нещо компромати, нещо - заплахи, или някакви обещания за благинки в бъдеще неопределено време?

Оп, виждам закъсняла съм да дам своя принос към съдбоносната тема.
Не си закъсняла..... тече предизвестието Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 392
Егати темата. Whistling

Отивам да пусна една: "Не съм гладна, но мъжът ми вероятно ще се прибере гладен, а детето е на черешова диета. Да сготвя или не?"

# 33
  • Мнения: 6 029
Amarena, от сега ти казвам - НЕ. Всички на черешова диета и алкохол  Naughty

# 34
  • Мнения: 24 467
Ей сега ще ти кажа, само да попитам "Гласовете"... ето ги, чувам ги, нашепват ми .... ох, нещо ми е тихо, не ги разбирам... А, пак се появиха!
Сготви! Не, не , исках да кажа, напусни! То е все едно, де.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 946
Ако не могат да ти дадат толкова пари, колкото на новото място, може би не си заслужава. Въпреки че в една работа важно е също и удовлетворението, което ти носи.

# 36
  • Мнения: 2 032
Да, напусни. И затръшни вратата зад себе си.

После пусни една анкета "Да пусна или не". Ако може, и тя е да без много обяснения. Ние ще ти я изтълкуваме и отговорим,  само моля те не си товари главицата с житейски решения, питай нас за всичко.

Накрая завърши с анкета "Да или Не". И на нея ще получиш отговори, гарантирам ти.

# 37
  • Мнения: X
Да, напусни. И затръшни вратата зад себе си.

После пусни една анкета "Да пусна или не". Ако може, и тя е да без много обяснения. Ние ще ти я изтълкуваме и отговорим,  само моля те не си товари главицата с житейски решения, питай нас за всичко.

Накрая завърши с анкета "Да или Не". И на нея ще получиш отговори, гарантирам ти.

Всичко казано от мен може да се използва срещу мен Simple Smile Тълкувай тва е истината!

# 38
  • Мнения: X
Ти още ли се мотаеш? До сега да бях напуснала и старата и новата, която не ме удовлетворява и да търся 3-та работа.
Хехе, шегувам се, където ти е добре и ти е кеф - там.

# 39
  • Мнения: X
Ти още ли се мотаеш? До сега да бях напуснала и старата и новата, която не ме удовлетворява и да търся 3-та работа.
Хехе, шегувам се, където ти е добре и ти е кеф - там.
Аз ако кажа какво ме удоволетворява ще стана за смях... Затова май ще го ударя на материализъм.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
После пусни една анкета "Да пусна или не". Ако може, и тя е да без много обяснения. Ние ще ти я изтълкуваме и отговорим,  само моля те не си товари главицата с житейски решения, питай нас за всичко.

Накрая завърши с анкета "Да или Не". И на нея ще получиш отговори, гарантирам ти.
Joy
Такава тема би имала огромен потенциал (ако не мине Татти с катанеца на 1 стр.).
Гласувах, но няма да кажа с коя опция!

# 41
  • Мнения: 5 468
Душа, ако ти дават двойно повече на новото място... няма място за колебания.
Казваш, че в сегашната ти работа, колегите ти те дразнят. Ами тогава, какво има за чудене? Врътваш си го и заминаваш - от нулата.

# 42
  • Мнения: 2 032
Siderov, Но ако пуснеш анкета, "Да напусна форума или не", ще гласувам.  smile3508
И не само за теб.

# 43
  • Мнения: 5 647
Ами като те искат на настоящото място, защо не им поискаш повече пари?

# 44
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
за да не си пускам нова тема ще попитам тук:
Да започна или не?

случаят е, че ще ми дават колкото поисках, но първото предложение беше наполовина,
при положение, че още на договарянето ми обещаха, това което поисках.
............... та сега съм в чуденка  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт