Гледах....Хареса ми...Препоръчвам - VII

  • 30 676
  • 586
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 770
тези дни гледах:

The Oxford. Murders -  хареса ми

На този съм му се заканила днес !   Simple Smile

# 76
  • Мнения: 59
Предлагам този Elizabeth: The Golden Age / Елизабет: Златният век (2007)
истори4ески и мноого завладяв6т/поне за мен/ Peace
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=117050

# 77
  • София
  • Мнения: 1 352
Гледах Източни обещания
Хареса ми много. Виго Мортенсън прави страхотна роля.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 430
с моя телевизор само се записах в темата Simple SmileSimple Smileи аз не разбрах защо е толкова малка снимката , иначе  е показано как си прехвърлям  изтегления филм от копма на  телевизора ,за да ми е по приятно да гледам Hug

 Ритай като Бекъм (2002) - няма ли някъде субтитри за този филм

винаги съм подминавала испанските комедии , но напоследък срещам много сполучливи като този например http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=107211   La Gran Vida / Живей си живота (2000)
аз обичам такива лекички  филми

# 79
  • София
  • Мнения: 2 430
оф,чакайте че нещо обирках с клавиатурата.Субтитри  на "Ритай,като Бекъм"има в замундата,аз вчера си го изтеглих със субтитрите,дане би да не ти чете файла??ако субт.ти изглеждат като книжка натисни десен бутон бърху тях,после extract here.... и почват да ти вървят субтитрите

# 80
  • Мнения: 59
Моми4ета, горе6то ви препоръ4вам и The Pursuit of Happyness / Преследване на Щастието (2006)  Peace

# 81
# 82
  • Мнения: 43
"Сервитъорка"

http://www.cinefish.com/new/movie.php?id=3475

Гледах го днес по "Филм Плюс" (за абонатите на Булсатком) , хареса ми много и го препоръчвам  bouquet

# 83
  • Мнения: 16
Да добавя, че горещо препоръчвам Tony Takitani, за който бях писала в другата тема  Peace Стана ми един от любимите филми  Peace Невероятен саунтрак също.

Би ли казала от къде го изтегли, Tsugumi? Много го търсих, накрая го намерих в Сумотракер, но няма сийд. Sad

# 84
# 85
  • Мнения: 59
Здравейте момичета, извинявам се за спама , ама се вкиснах  Twisted Evil много! Та три варианта теглиа от замунда на What dreams may come и проблема е че са някъкъв формат който не се отваря с BS Player, отваря се с VLC media player но там субситрите не се четат и пробвах какво ли не ама нестава! Сега тегли филма от арена ама вече една седмица се тегли и е на 66% и предималко съвсем  Sick спря  #Cussing out #2gunfire ох лудост ме хваща , дайте ми съвет моля baby_neutral Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 2 617
Galucki, има настройки на VLC, с които излизат субтитрите (където е Video, падащо меню има).

Didkata1811, Tony-то го гледах на италиански.

# 87
# 88
  • Мнения: 59
Galucki, има настройки на VLC, с които излизат субтитрите (където е Video, падащо меню има).

Didkata1811, Tony-то го гледах на италиански.
[/quot

Да мила, има ама от та ми се поябяват две опции Disabilita e TracciaI и не ми давазможност за никаква промяна, аз от някаде и една табличка извадих но там задавайки кирилица не го смениа. Tsugumi извини за директния вапрос, от каде теглиш на италиански, че ме заинтригува този филм!

Amidala благодаря , тегля го   bouquet  bouquet  bouquet момичета каво щях да правя без вас Hug  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 617
Galucki, избери traccia1. би трябвало да стене.
Тегля и от eMule, но за него се въоръжи понякога с търпение (изписваш името на филма и задай ".ita")

Общи условия

Активация на акаунт