Колко бързо можеш да забременееш след като родиш?

  • 2 342
  • 37
  •   1
Отговори
Колко бързо можеш да забременееш след като родиш?
притеснявам се   Praynig

# 1
  • Мнения: 2 252
Страшке(страшен ник), нема се пуашиш.Инак, веднага след като започнеш да правиш секс, има  вероятност да забременееш.Ако не взимаш мерки, ама не шивашки....

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 05:59 от ТинаХрис

# 2
  • Мнения: 31
Можеш да забременееш още на първия цикъл. При мен стана на втория.

# 3
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Още с първата овулация .. а тя не се знае кога е. Кога си родила, кога свършиха лохиите, имаше ли вече първи цикъл, кърмиш ли ... От много неща зависи, но според мен нямаш повод за притеснение все още. Въпреки това направи тест и отиди на лекар за сигурност и спокойствие.

# 4
  • Мнения: 13 165
На практика- веднага. Трябва да се вземат съответните мерки. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Много бързо. Може още на втория или третия месец след раждането.

# 6
  • Мнения: 1 428
На практика- веднага. Трябва да се вземат съответните мерки. Wink
Peace

# 7
  • Мнения: 3 069
След 1-я цикъл може да се забременее.

# 8
  • Мнения: 4 753
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 386
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

 Joy Joy

# 10
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Между мен и сестра ми разликата ни е 11 месеца. Laughing Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 43 833
Така е при първата овулация. Тя може да е още на първия месец или след година....
Друг е въпроса, че е хубаво поне 6 месеца да не става, за да се възстанови организма ти....ако си раждала секцио поне година се чака като добър вариант...ест и от тези "правила" изключения - бол.

# 12
  • Мнения: 9 814
По принцип след първата овулация. А кога настъпва тя е друг въпрос.
Най-сигурният начин да не забременееш е да не правиш секс, а ако правиш има достатъчно методи за предпазване. Страхът не е от тях.

# 13
  • Мнения: 770
Многооо бързо...(зависи от доста неща и физиология)

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
 На наши приятели децата са с 11 месеца разлика,така че сама си прави изводите. Confused

Общи условия

Активация на акаунт