Колко бързо можеш да забременееш след като родиш?

  • 2 346
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Колко бързо можеш да забременееш след като родиш?
притеснявам се   Praynig

# 1
  • Мнения: 2 252
Страшке(страшен ник), нема се пуашиш.Инак, веднага след като започнеш да правиш секс, има  вероятност да забременееш.Ако не взимаш мерки, ама не шивашки....

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 05:59 от ТинаХрис

# 2
  • Мнения: 31
Можеш да забременееш още на първия цикъл. При мен стана на втория.

# 3
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Още с първата овулация .. а тя не се знае кога е. Кога си родила, кога свършиха лохиите, имаше ли вече първи цикъл, кърмиш ли ... От много неща зависи, но според мен нямаш повод за притеснение все още. Въпреки това направи тест и отиди на лекар за сигурност и спокойствие.

# 4
  • Мнения: 13 165
На практика- веднага. Трябва да се вземат съответните мерки. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Много бързо. Може още на втория или третия месец след раждането.

# 6
  • Мнения: 1 428
На практика- веднага. Трябва да се вземат съответните мерки. Wink
Peace

# 7
  • Мнения: 3 069
След 1-я цикъл може да се забременее.

# 8
  • Мнения: 4 753
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 386
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

 Joy Joy

# 10
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Между мен и сестра ми разликата ни е 11 месеца. Laughing Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 43 833
Така е при първата овулация. Тя може да е още на първия месец или след година....
Друг е въпроса, че е хубаво поне 6 месеца да не става, за да се възстанови организма ти....ако си раждала секцио поне година се чака като добър вариант...ест и от тези "правила" изключения - бол.

# 12
  • Мнения: 9 814
По принцип след първата овулация. А кога настъпва тя е друг въпрос.
Най-сигурният начин да не забременееш е да не правиш секс, а ако правиш има достатъчно методи за предпазване. Страхът не е от тях.

# 13
  • Мнения: 770
Многооо бързо...(зависи от доста неща и физиология)

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
 На наши приятели децата са с 11 месеца разлика,така че сама си прави изводите. Confused

# 15
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами... веднага, щом ти свършат лохиите и почнеш отново да практикуваш секс може (ама не е сигурно, че ще стане), пък дали е полезно - това е друг въпрос... Не разбрах за какво се молиш - да стане веднага или да не е станало? Във всеки случай, ако е първото, съветвам те да помислиш сериозно как ще се справяш с 2 бебета с малка разлика...

# 16
  • Мнения: 1 931
Има породени деца и с 10 месеца разлика. Значи още първият път като се престрашиш да го направите  може.

# 17
  • Мнения: 1 894
Много бързо, ако правиш секс и не ползваш предпазни средства.

# 18
  • Мнения: 812
Божа работа Wink

# 19
  • Мнения: 4 621
На практика- веднага. Трябва да се вземат съответните мерки. Wink
Peace

# 20
  • Мнения: 3 621
След 1-я цикъл може да се забременее.

само да поправя, след първата овулация

# 21
  • Мнения: 8 999
Забременяването няма отношение към раждането, а към секса. И към овулацията. И към месечния цикъл.
Ако тези три фактора се синхронизират и случайно забравиш, че има и презервативи на този свят, нищо чудно и да забременееш много скоро след раждане.

# 22
  • Мнения: 666
Имам позната която роди 2-ро месец преди първото да е навършило годинка, така че прави сметка кога може.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми зависи колко секс правиш Thinking
След 1-та овулация

# 24
  • София
  • Мнения: 1 603
Много ми е странно, как може жена, която е достатъчно голяма за да има дете, да задава подобни въпроси  newsm78. Все си мисля, че трябва да е наясно с процеса на забременяването ...

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много ми е странно, как може жена, която е достатъчно голяма за да има дете, да задава подобни въпроси  newsm78.
hahaha Joy Joy Joy както виждаш всичко е възможна Crazy ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 124
Така е при първата овулация. Тя може да е още на първия месец или след година....
Друг е въпроса, че е хубаво поне 6 месеца да не става, за да се възстанови организма ти....ако си раждала секцио поне година се чака като добър вариант...ест и от тези "правила" изключения - бол.

Точно така, битува митът, че докато кърмиш не се забременява, затова и много майки са озадачени, когато разберят че са бременни в петия месец без да знаят.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 248
По принцип след първата овулация. А кога настъпва тя е друг въпрос.
Най-сигурният начин да не забременееш е да не правиш секс, а ако правиш има достатъчно методи за предпазване. Страхът не е от тях.
Peace Wink

# 28
  • Мнения: 3 092
Веднага след първата овулация може .... Simple Smile
По точно по време на първата овулация

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Веднага след първата овулация може .... Simple Smile
По точно по време на първата овулация
точно така Peace

# 30
  • Мнения: 1 691
Абе я си направи едно тестче, докато е време! Точно да се успокоиш или да решиш какво да правиш.

# 31
  • Мнения: 728
Така е при първата овулация. Тя може да е още на първия месец или след година....
Друг е въпроса, че е хубаво поне 6 месеца да не става, за да се възстанови организма ти....ако си раждала секцио поне година се чака като добър вариант...ест и от тези "правила" изключения - бол.

Точно така, битува митът, че докато кърмиш не се забременява, затова и много майки са озадачени, когато разберят че са бременни в петия месец без да знаят.


Кофти, но се случва. И ние с брат ми сме породени.. и мъжът ми с неговия брат също... Изводите си прави сама

# 32
  • Мнения: 7 723
Забременяването няма отношение към раждането, а към секса. И към овулацията. И към месечния цикъл.
Ако тези три фактора се синхронизират и случайно забравиш, че има и презервативи на този свят, нищо чудно и да забременееш много скоро след раждане.
Ето и една майка, на която доказателството за горенаписаното й е в подписа Whistling Grinning Peace

# 33
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много бързо, ако правиш секс и не ползваш предпазни средства.
Peace

# 34
  • Мнения: 257
Много бързо, ако правиш секс и не ползваш предпазни средства.
Peace
newsm10

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Като започнеш пак да правиш секс..
Peace

# 36
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

 Joy hahaha hahaha Joy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

 Joy hahaha hahaha Joy

Joy Joy Joy Бях я забравила тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт