Колко бързо можеш да забременееш след като родиш?

  • 2 343
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами... веднага, щом ти свършат лохиите и почнеш отново да практикуваш секс може (ама не е сигурно, че ще стане), пък дали е полезно - това е друг въпрос... Не разбрах за какво се молиш - да стане веднага или да не е станало? Във всеки случай, ако е първото, съветвам те да помислиш сериозно как ще се справяш с 2 бебета с малка разлика...

# 16
  • Мнения: 1 931
Има породени деца и с 10 месеца разлика. Значи още първият път като се престрашиш да го направите  може.

# 17
  • Мнения: 1 894
Много бързо, ако правиш секс и не ползваш предпазни средства.

# 18
  • Мнения: 812
Божа работа Wink

# 19
  • Мнения: 4 621
На практика- веднага. Трябва да се вземат съответните мерки. Wink
Peace

# 20
  • Мнения: 3 621
След 1-я цикъл може да се забременее.

само да поправя, след първата овулация

# 21
  • Мнения: 8 999
Забременяването няма отношение към раждането, а към секса. И към овулацията. И към месечния цикъл.
Ако тези три фактора се синхронизират и случайно забравиш, че има и презервативи на този свят, нищо чудно и да забременееш много скоро след раждане.

# 22
  • Мнения: 666
Имам позната която роди 2-ро месец преди първото да е навършило годинка, така че прави сметка кога може.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми зависи колко секс правиш Thinking
След 1-та овулация

# 24
  • София
  • Мнения: 1 603
Много ми е странно, как може жена, която е достатъчно голяма за да има дете, да задава подобни въпроси  newsm78. Все си мисля, че трябва да е наясно с процеса на забременяването ...

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много ми е странно, как може жена, която е достатъчно голяма за да има дете, да задава подобни въпроси  newsm78.
hahaha Joy Joy Joy както виждаш всичко е възможна Crazy ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 124
Така е при първата овулация. Тя може да е още на първия месец или след година....
Друг е въпроса, че е хубаво поне 6 месеца да не става, за да се възстанови организма ти....ако си раждала секцио поне година се чака като добър вариант...ест и от тези "правила" изключения - бол.

Точно така, битува митът, че докато кърмиш не се забременява, затова и много майки са озадачени, когато разберят че са бременни в петия месец без да знаят.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 248
По принцип след първата овулация. А кога настъпва тя е друг въпрос.
Най-сигурният начин да не забременееш е да не правиш секс, а ако правиш има достатъчно методи за предпазване. Страхът не е от тях.
Peace Wink

# 28
  • Мнения: 3 092
Веднага след първата овулация може .... Simple Smile
По точно по време на първата овулация

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Веднага след първата овулация може .... Simple Smile
По точно по време на първата овулация
точно така Peace

Общи условия

Активация на акаунт