Колко бързо можеш да забременееш след като родиш?

  • 2 343
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 691
Абе я си направи едно тестче, докато е време! Точно да се успокоиш или да решиш какво да правиш.

# 31
  • Мнения: 728
Така е при първата овулация. Тя може да е още на първия месец или след година....
Друг е въпроса, че е хубаво поне 6 месеца да не става, за да се възстанови организма ти....ако си раждала секцио поне година се чака като добър вариант...ест и от тези "правила" изключения - бол.

Точно така, битува митът, че докато кърмиш не се забременява, затова и много майки са озадачени, когато разберят че са бременни в петия месец без да знаят.


Кофти, но се случва. И ние с брат ми сме породени.. и мъжът ми с неговия брат също... Изводите си прави сама

# 32
  • Мнения: 7 723
Забременяването няма отношение към раждането, а към секса. И към овулацията. И към месечния цикъл.
Ако тези три фактора се синхронизират и случайно забравиш, че има и презервативи на този свят, нищо чудно и да забременееш много скоро след раждане.
Ето и една майка, на която доказателството за горенаписаното й е в подписа Whistling Grinning Peace

# 33
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много бързо, ако правиш секс и не ползваш предпазни средства.
Peace

# 34
  • Мнения: 257
Много бързо, ако правиш секс и не ползваш предпазни средства.
Peace
newsm10

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Като започнеш пак да правиш секс..
Peace

# 36
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

 Joy hahaha hahaha Joy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Като започнеш пак да правиш секс... Преди това е малко по-трудно, но не е невъзможно... Тук едно момиче с пипане замалко да хване...  Mr. Green

 Joy hahaha hahaha Joy

Joy Joy Joy Бях я забравила тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт