Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 214
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903
Мими, много хубаво беше тържеството - нали знаеш как е... - пуснеш някоя сълзица от умиление..., прощаване с Госпожата, която ги е учила до ІV-ти клас ---> един вид абитуриентка си имах... newsm51              Впрочем има качени няколко снимки в "Нашите слънчица", който иска може да ги види  angel008


Абе другите мамита, где се дянахте бре?! newsm12

# 31
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
миме стискам палци.... smile3521да не си помислиш че няма кой да стиска newsm53
блонди за пореден път се убеждавам че кипърския и старо-селско българския не се различават много hahaha
тъй че като имаш затруднение да кажеш нещо лепни го на старо бг език .... smile3508...
пък хайде да ти е жива и здрава  "абитюрентката" ..... smile3503
всички мами веднага на сутрешна проверка преброй се.....строй се...... smile3513

# 32
  • София
  • Мнения: 1 456
Муцка се явява на очет! Mr. Green

Мими, видхте ли резултатите?, че да пускам палците? Heart Eyes

Между другото утре сме се наканили с Алекс на
празненството в Двореца на децата  да ходим.
Та от БГ-мамите в Бг можем да спретнем една срещичка.
Какво ще кажете!? bowuu

Ето едно фрапенце за отскок!


http://www.4coolpics.com/pics/0138/038460138846.jpg

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 11:13 от muzka

# 33
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
добро утро и от мен

не сме класирани, чакащи сме - в градината, в която искаме сме 11 поред, а в друга, която също ни е много удобна - 9-ти, но сме с някакъв специален статут - пише

сега отиваме до градината да се направим на ударени и да кажем на директорката колко много искаме да сме при тях, а след това на ЖП гарата, за да посрещнем майка ми с дъщеря ни

аз съм за среща утре с децата за празника, само не знам много къде е тоя дворец, така че Муцка може да помогнеш  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 1 456
Еееее, дано да успеете, Мими!
Ето линк към старницата на Дореца. http://www.npc-bg.org/actuality.php?cfg=admin/settings/news_sett … list=no&id=22
До колкото виждам е на бул. Стамболийски.
Мисля, че е огромната сграда сградата на кръстовището с К. Величков в ляво, ако идваш от Света Неделя.
Има и голяма градина пред нея, където
мисля ще са разположени сцената и т.н.
Началото е 9,30.
Ех, да можехте всички да дойдете!..... Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 353
Ах най-после и аз съм тук.Здравейте на всички,да ви се оплача..от последното ми писане тук та до снощи системата не ме допускаше до форумите изобщо.Пишеше ми разни неща сякаш ме бяха баннали и всякакъв достъп ми бе забранен  #CrazyНаправо луднах,нямаше никаква причина,нито бях направила нещо,че да съм виноват.Та с помоща на системния модератор и на mamma i tatti,нещата се оправиха,обаче и те не можаха да разберат защо се е получило така.Много странна работа  newsm78 все още се чудим.Както и да е,важното е,че вече се оправиха нещата.Да съм спокойна,че когато имам възможност ще мога да влизам и да пиша.Поуплаших се че няма да ви намера и разни такива,аааааааааа,знаете ли какво е гадно чувството.Сега ви изпращам на всички виртуални прегръдки  Hug и пожелавам лек ден. Пък за преводите в ефир...бройте ме и мен ако има нужда де,въпреки че Кати е най в час,щото си го говори постоянно,ама все пак,аз да си кажа.Айде ,че ме зоват,че и се потнесох пак.Наистина се радвам,че отново сме заедно   bouquet

# 36
  • Мнения: 903
Добра ви вечер, мили мами!

Едва сега сколасах спокойно да седна пред компа - Уфффф! ooooh!

Катенце, началство, Mr. Green  шъ мъ извиняваш, че пропуснах сутришната проверка, ама се явявам за рапорт на вечерната такава, строена при това сама в две редици hahaha smile3519   Впрочем при мен нищо интересно за докладване няма, освен че Лора май нещо се мъчи да се разболява Sick  Във вътрешността на страната не знам как е, ама при нас от два дни е отврат времето - хем пече, хем един гаден студен вятър духа... и като спре ти стане жега, пък като засили и докара облак - направо студдддд ----- изобщо ни става да ходиш навлечен, ни разсъблечен... и ей го на, Лорски ми се разкиха и разсополяви. Веднага я почнах с едни капки за нос - изцяло билкови и много ефикасни /"Пинозол" се казват - препоръчвам ги, щото са само но растителна основа без никакви химии/, та дано да не ми се тръшне по-сериозно, че хубаво начало на ваканцията ще дадем, няма що!

Еееййй, Миме, туй кандидатстване за детските градини в Сф. е страшна работа бре - бетер от кандидатстване във ВУЗ #Crazy Joy   Дано хитринката ви /разговора с шефката на градината имам предвид/ даде резултат! fingerscrossed

Муце, бе то и в Бургас ще има детски празник утре, ама да видим ние как ще сме --- дано не се кьофне съвсем това детенце... #Cussing out  Пък на софийската дружина - весело празнуване!

Тихери, щом така любезно си предлагаш преводаческите услуги, непременно ще те имам в предвид  angel008 - тъй де, да не досаждам само на Катето Laughing

Пловдивската агитка нещо ми се губи... Thinking...Ехоооо, Барбораааанич, Герииии, ще ви пишем неизвинени отсъствия! Naughty
Пък за Люсиенчето да не говорим - щеше оняден за рождения си ден да черпи..., аз специално се разстихоплетствах в нейна чест.., пък тя ич не се вясна Crossing Arms Ееееее, бива ли такова нещо бе джанъм?! Mr. Green

На неспоменатите по отделно  Hug  +  Kissing Heart

Хайде, лека нощ от мен!

# 37
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
доброоо утро мииили мами...... Hug  bouquet  bouquet
днес е първи юни да са ни живи и здрави... усмихнати... щастливи.... обичани... мнооого умни...най -умни...винаги добри...послушни.....нашите дечица малките слънчица....  newsm51 newsm51 family
ние днес ще ходим на футболен турнир организиран от кмета на града ...нали мойте са футболисти кво да се прави....
ша ритаме.... football......а вие какво ще правите днес освен муцка която вече знаем къде ще ходи отчете се вчера Mr. Green...приятни забавления на всички където и да ходите ..каквото и да правите.... newsm10  love001
тихери...и моя компютър по някога запецва не е от страницата а е от интернет връзката май... newsm78...нооо важното е че винаги се оправя за да съм на линия.....аааа за превода другия път аз първия куплет ти втория ооокккк newsm78...така де по братски да не се сърдим.......  bouquet
блонди кви са тия болести по никое време бе жена да не е някаква сенна хрема или алергия защо пък трябва да е непременнно грип newsm78
а това за превода хич да нямаш кахър щото кака кати си пуска песничката и нали е стара машинописка Mr. Greenпросто си написва текста по бъъъързата процедура по десетопръсната без никакъв проблем губене на време и притеснения в търсене на азбуката newsm44....едно време като учихме в училище се чудих бе кви са тия глупости къде ще ми трябва тоя машинопис ма я виж  bowuuпотрябва ми newsm47
люсиенче мнооого сме наскърбени и обидени Crossing Arms как можа да не ни почерпиш за рожденния ден да не се включиш да ни кажеш къде ще ходиш как ще празнуувашш ааааа не те ли е срам бе моме smile3516 smile3512
барборанкамай пак на вилата е отпрашила кво се чудите пак по храстите ще я търсим.....бърборанкеееее...излез smile3513
гери сигурно друса бебчо то тия колики не са шега работа беее хорааа... Sick

# 38
  • Мнения: 903
Мили мами и татковци, да е честит празника на малките ни слънчица!

Да ни растат здрави и жизнерадостни... и да ни огряват винаги с усмивките си! 
На вас,  сладки малки принцеси и принцове, пожелавам мноооого яко купонясване днес! bigdance2


Леля ви Блонди ви поздравява по случай 1-ви юни с тази песничка ---->


http://www.vbox7.com/play:a0dafcbe


П.П. Катенце, не съм казала че е грип бе душко, ама е настинка, щото времето е страшно променливо... /впрочем хремата здраватна я хвана вече/ Sick

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 11:29 от blondy-mamma

# 39
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Здравейте,

Честит празник на всички ни и на нашите дечица, да са ни живи и здрави и много да греят край нас като слънчица!


Аз да споделя моята радост с детската градина - отидохме вчера с мъжа ми до градината и директорката (забравила го как изглежда като са се видяли преди да подаде писмена молба и на място) и почна да ни обяснява, че за втора група няма места - тя не е подала в общината, така че да не се надяваме; и ний  Shocked мъжо вика - Ама аз нали идвах и говорих с вас! и тя тогава - ААААА, за момиченцето от Русе, не се притеснявайте едното място дето се освободи е за нея, за това не сме го подали в общината, че е свободно, и аз   love001 ,чак се разплаках като излязохме от радост

желая ви весели моменти днес, много детски смях, много футболни успехи на момченцата на Кати, и ние отиваме да празнуваме след малко

по-късно пак ще ви навестя

# 40
  • Мнения: 903
Еееее, Мимозичка, супер новина от детската градина! #Milti  Сега /дето се вика/ с лекота в сърцата ще можете да се напразнувате по случай 1-ви юни newsm74

Катенце, ние щото предните постове сме ги писали едновременно явно и не съм довидяла това за футболния турнир -----> та успешно представяне на твойте двама шампиони пожелавам, за гордост на мама и тате! football Hands Clap

# 41
  • Мнения: 353
Честит Празник на милите ни съкровища,да растат весели и щастливи и да ни радват и ощастливяват непрекъснато. ААААААААА,КАте ,няма сърдене душицо,няма,няма  Hug  .Блонди,айде бе мило,какво става,няма ли крайно решение вече,че да съчетаем ходенето до Кипър с идването на сватбата ти  married (ей това ако не е самопокана нахална  Mr. Green )И за всички останали  Hug    bouquet   newsm51

# 42
  • Мнения: 577
Добър ден!ЧЕСТИТ 1-ВИ юни  НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА/бебенца,малки ,големи,приети в детските градини,играещи футбол,синеоки,тъмнооки,приказливи,срамежливи......абе на ВСИЧКИТЕ    bigdance2  ura Tada newsm18 dazzler1 dance balloon smile3504  ylinfant smile3541 family 1swing Много здраве,късмет и успехи в живота им желая,така същото и на техните майчици и татковци!!!!!!!!
Бяхме на главната,имаше празник  Crazy/не се задържахме особенно/,понеже  моя хубавец такива едни с рисунки по асфалта-немогат да ни задържат вниманието. Crazy Естественно скокнахме на количките.Бяхме и с нашта `изгора`  ladyuu комшийчето от 1-вия етаж ,една година е по-голяма от него,но не правим трагедия от това.Макар,че е въз едричка и с един токат може да му разкаже играта....нооооооооо лУбоФ/затварям -едното око/.Купихме една огромна топка,колкото него,едвам я дотътрихме до вкъщи,ноооооо читава излезна оцеля по пътя и автобуса.Та така- сега отмаряме на хлад.
Тихери,не си сама.Двете ще ходим към Кипрото.
Абе ,Муце,сложила си едно фрапенце,едноооооооо море отзад,едни пясъци-със слабо сърце съм,само този пейзаж ми се върти в главата........
Блонди,мъж ми каза ,че има вероятност да хване един обект към Бургас,ако станееееееее  newsm44 първо на теб ще кажа..... Wink

# 43
  • Мнения: 903
Блонди,айде бе мило,какво става,няма ли крайно решение вече,че да съчетаем ходенето до Кипър с идването на сватбата ти  married (ей това ако не е самопокана нахална  Mr. Green )И за всички останали  Hug    bouquet   newsm51

Тихери, ква сватба бе мила бълнуваш smile3551.... - аз очите му вече колко време не мога да видя... Cry... Това за сватбата изобщо спрях да го мисля като нещо предстоящо и реално..., то и така ми е достатъчно тежко, пък да продължавам да си навивам на пръста подобни "дръзки" идеи /макар и внушени от него/... - хептен трябва да психясам ku-ku        Като начало ще съм щастлива да имаме шанса да поживеем заедно.., да имаме възможността да се адаптираме едни към друг, както и той към Лора и обратното...  При толкова много пречки, възникнали една подир друга.., вече за нищо не смея да мечтая.., щото то и от мечтите боли...  Каквото е писано да става, ще стане...

Между другото ти и Катето /пък и другите мами, знаещи гръцки/ чакам да кажете как съм се справила с превода на пасажа от песента в новия ми подпис  ladyuu

А, докато пиша ето че и Барбораничка се появи Hug
Блонди,мъж ми каза ,че има вероятност да хване един обект към Бургас,ако станееееееее  newsm44 първо на теб ще кажа..... Wink
Еми естествено че на мен първо ще кажеш Mr. Green - как иначе! Grinning

# 44
  • Мнения: 0
Честит празник на всички малчугани ,да са ни живи и здрави и много да ни радват!!!
Най на края и аз да се разпиша в новата темичка много е свежа за което Муцка има голямо благодарско  Hug
Надявам се всички да сте изкарали  чудесно празника.Ние бяхме на центъра където общината беше организирала тържество имаше програма и много лакомства накрая даже имаше и торта.Бяха организирали и пазходка скорабче по Дунава но плисна страшен дъжд и развали работата валя продължително и силно. Sad
Това от нас че направо заспивам върху клавиатурата ,обещавам утре да кача снимки.
Лека нощна всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт