СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 87 521
  • 1 858
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 821
Ето ви ново поле за изява  Wink. Пишете за всичко, класирането, записването, документите, връзките, предимствата и надявам се много честитки за приети деца.
Пожелавам ви успех, стискам ви палци!

Ще има само една тема!

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ellypr, мерси!   bouquet
Сега ще се развихрим!  Peace

# 2
  • Мнения: 2 885
С това главоболие съвсем сме се развихрили вече.....
Моя позната тактически си взе отпуск и си седи вкъщи
от нерви заради пустите градини, че вдига кръвно....
И мъж ми до съботата е обещал да не ме закача.........

Благодарим за темичката, Ellypr!

Стискам палци на всички!

# 3
  • Мнения: 508
Няма за какво да се ядосвам вече, по номера който имам е ясно, че няма да го бъде. Ядосвах се много на 04.02, сега вече се чудя дали ще ми понесе фотосинтезата след частната ясла на дъщеря ми. Разбира се чакам с нетърпение класирането -" Надеждата умира последна"

# 4
  • Мнения: 1 807
Благодаря за отговорите   bouquet
Какво време настана...думи нямам.
Мисля, че няма да има родител, който ще спи срещу 31-ви.
Пожелавам късмет и здрави нерви на всички ви   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 682
Гери, здравно-профилактична карта на детето се продава в книжарниците - представлява нещо като корица на здравен картон и има разни данни за попълване. Купих и здравен картон, ще ги занеса до педито следобяд, да видим тя какво ще каже.
Въпросната карта струва 12 ст., картона - към 50.
Ако на някой му е близо - има го в книжарницата на улица Алабин точно преди Цар Самуил.

А имунизационен паспорт също се продава, нашата докторка още при раждането на Ивайла ми каза да си купя такова и там и попълва всички имунизации.

Ellypr, благодаря ти за пожеланията.

# 6
  • Мнения: 181
Копирам си поста от предната тема- Днес ходих до градината до нас и директорката ми каза следното- в събота ще работят до обяд и ще има списък на класираните залепен на входа. От 02.06. е записването, трябва да се носи ксерокопие от акта за раждане и е желателно здравният картон на детето само да го погледнат, относно имунизациите, всичко останало на септември.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 264
Да се запиша в тази темичка.

Ами аз ще си спя в ноща на 31 май, не че не ме гложди дали ще се класираме някъде, но нищо не зависи вече от мен. Няма смисъл да се ядосвам, да се треса от нерви и т.н. Ще изчакам да видя класирането и тогава ще му мисля какво да правя.

Успех на всички  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз няма да го мисля много...всъщност, ако не е темичката не го давам много емоционално. Тук с вас се вълнувам повече Simple Smile.
Надявам се, че няма да ни изместят тези с предимства....много се надявам.

Успех на всички в класиранията  Hug

# 9
  • Мнения: 673
  Пльок!
  Желая успех на всички , нищо че сме върла конкуренция, но за това не сме виновни ние. Иска ми се да си пожелая коректно класиране , въпреки ,че не ми се вярва много, много , но както някой по-горе написа :" Надеждата умира последна"
 newsm10

# 10
  • Мнения: 7 374
                    Успех и най-вече : Човек не знае какво е спечелил когато е загубил нещо! Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 790
Аз сега виждам темата и имам един въпрос относно документите за записване - освен акта за раждане и молбата, която се попълва на място, тази здравно-профилактична карта  и съответно имунизационен паспорт, същите които са останали от яслата ли се ползват или се попълват нови...
Иначе такива карти има в книжарницата на 22 ДКЦ.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 13:44 от Камерлитка

# 12
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз да се разпиша че треската съвсем ме е треснала, особено след като се оказа, че ДГ в която имаме най - голям шанс може и да не си открие групата, защото няма персонал. А така я подредих че да ми е на първо място. И сега не мога да променям. Е това ако не е гадно, ако ни приемат на 1-во желание да няма персонал и да увиснеме, хем едвам класирани, хем аут, само мисълта ме убива  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 7 374
                            Куки,ако ви приемат по първо желание бъди сигурна ,че ще си намерят песонал.След като приемат как ще те върнат след това? При нас яслата е с много повече деца от необходмите за първа група и всички ще ги приемат. Как ще ги разпределят това вече е друга работа,но нито един няма да бъде върнат.Говоря за ОДЗ.

# 14
  • София
  • Мнения: 14 630
Нещо не можах да разбера от края на предишната тема-в момента тече класиране и не могат да се правят промени, но по-късно щяло да може. Е, какво класиране правят тогава в момента, след като ще има размествания?

Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт