Кой кога и къде на ...?

  • 2 627
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 249
И ние ще сме 2 месеца в Бг - август и септември. Да използвам намалението, докато съм в майчинство, а таткото пък има 6 седмици бащинство  Laughing Тази година обаче не съм планирала нищо, заради бебето. Тя ще е на 8 - 9 месеца и нямам представа как се ходи с такова бебе на хотел. Някой ако сподели ще ми е от голямa помощ  newsm78.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 11:31 от Milva2003

# 31
  • Мнения: 1 173
Средата на юни за една седмица на Китцбюл и началото на Август две седмици на Сен Тропе.
 

# 32
  • Мнения: 214
току Що се върнахме от море Лидо де Йе3оло, до Венеция, песни4ките от мини клуба са ми оЩе в уШите, пре3 август 2 седмици на Слън4ев бряг както всяка година, ве4е ни е дори ску4но, оЩе 1-2 уикенда да Северна Италия пре3 есента. И може неЩо инцидентно в последния момент пре3 Üли или септември.

# 33
  • Мнения: 126
След няколко дни заминаваме за Алжир-ще  гостуваме на роднини в град Бискра-който е в началот на Сахара...та ще си направим и разходка по-навътре из нея...надявам се ...ако понеса горещината -45градуса насянка newsm78
След това -отново у френско и.....У Дома-ама този път на Балкан-Чепеларе-една приятелка ще бъде с нас и вече е направила супер програма -Посещене  на планетариума в Смолян,смолянските езера,Пещерата Дяволското гърло....Чакам с нетърпение да ги видя пак-имам смътни детски спомени от една голяма екскурзия от училище

# 34
  • Мнения: 5 710
Нямаме ваканция.
Юли-август-септември ще прекарваме уикенди на плажовете около Римини. Няма да пътуваме и за България.
Ще успеем да откъснем няколко дни през юни за Анталия.

# 35
  • Мнения: 3 988
...да отидем за 3-4 дни до Ню Уорк, но още не е решено. Чудя се само дали не е много горещо там през лятото newsm78

Температурите не са чак толкова високи (около 30 по целзий), но влагата е убийствена. Направо не може да се диша.

Аз вече бях на почивка за това лято. Нейпълс, Флорида, с приятелка за 10 дни, кола под наем, обикаляне до Маями и назад (щото Чикаго остана малко далеч  Mr. Green), изгоряхме, обелихме се... Искам още. grinning039
Мъжът ми няма да има отпуск тази година, така че почивка с него няма.  Cry

# 36
  • Мнения: 2 786
Ние ще изкараме една седмица в България по необходимост, а преди това една седмица на гости на роднини в Норвегия.
Септември планираме меден месец в Гърция  Peace
Това е засега    Sunglasses

# 37
  • Мнения: 160
Юли и август - Израел    grinning039

# 38
  • Мнения: 352
Ние ще ходим на почивка в този замък в началото на юли - за една седмица, подарък от свеки  Wink  Много се радвам, защото ще живеем в самия замък. Стаите са реновирани в стила и духа на от онова  време, а градината и паркът около замъка са просто прекрасни - много цветя и свободно разхождащи се пауни  Flutter   А няколко дена след като се върнем оттам, заминаваме за  БГ, където ще останем цял месец. Ще ходим и на море с нашите!  Party Ооооо, вече просто нямам търпение!  newsm68

# 39
  • Мнения: 2 032
Тази тема малко в стил Красива Мама, покажете си почивките.

# 40
  • Мнения: 580
Леле хора, плашите ме направо. Аз тъкмо смело резервирах хотел в Приморско  Rolling Eyes за края на юли. Ако там съвсем изобщо изключително никак не ни хареса, ще отидем пак за няколко дена до Градо / Италия - вторият ни дом Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт