Кой кога и къде на ...?

  • 2 628
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
ще ходи на почивка/ваканция?

ние ще сме целия юни в БГ
като се планира и море една седмица някъде из Гръцко

другата седмица летим
вече почва да ни тресе треската

а колегите тайно завиждат
те повечето почиват през юли заради децата

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ние в началото на юни се "изнасяме" от Солун и отиваме на Халкидики. Не мога да кажа, че е точно почивка, защото къщата си е наша, което е придружено с всички домашни ангажименти, но пък ще сме на море до септември Wink.
Плануваме да идем до София в края на септември за 15-20 дни.

# 2
  • Мнения: X
Ние в началото на юни се "изнасяме" от Солун и отиваме на Халкидики. Не мога да кажа, че е точно почивка, защото къщата си е наша, което е придружено с всички домашни ангажименти, но пък ще сме на море до септември Wink.
Плануваме да идем до София в края на септември за 15-20 дни.

еха
мога само да ви завиждам
иначе аз съм свободна и юли
тогава тук при нас организират транспорт до един плаж наблизо, само на някакви си 30км
та мисля там да посъберем малко тен
само дето тукашната вода става макс 20град, което си е много малко за мен
иначе и ние се гласим за Халкидики, ама на хотел
нямаме къща там за съжаление

# 3
  • Мнения: 1 072
 Grinning Аз  в неделя на 1.06. летя за Бьлгария с детето.Имам 11.дена и куп ангажименти за свьрШване и насро4ена среЩа с една форумска мама  англи4анка:love: Grinning

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ние още нищо не сме планували за отиване, но за връщане имаме билети вече Mr. Green
морето може да го пропуснем, че ще се местим на море и там ще гръмнем патрона.

мерак имам за гърция, в краен случай ще се задоволя с разходки по нашите земи.
в бг ще остана може би месец, два Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 550
Ние пътуваме за България след месец. Не съм се прибирала последните две години и за това реших, че един престой от 5 седмици добре ще ни се отрази.

# 6
  • Мнения: 3 804
след месец -два към БГ

# 7
  • Мнения: 2 093
Очертава ни се една седмица на вила на едно езеро тук и май сьс супруга ми се говорим да отидем за 3-4 дни до Ню Уорк, но още не е решено. Чудя се само дали не е много горещо там през лятото newsm78

леле хора завиждам ви че може да си позволите да сте за месец в Бьлгария. От Канада билетите за самолет през лятото са безумно скьпи, май повечето бьлгари или вече са заминали или го отлагат до септември

# 8
  • Мнения: 6 390
Ние няма да почиваме това лято, за късмет бебе насред лято си планирахме... но се надявам септември-октомври да направиме море някъде на топло...

# 9
  • Мнения: 3 461
Един месец в Щатите през август и после една седмица в Амстердам.

# 10
  • Мнения: 945
В градския басейн  Crossing Arms
Но миналата година бяхме zа 2 седмици на Крит, едно малко селце, наречено Агия Галини. Препоръчвам го най горещо.. беше неzабравима отпуска...

А в България повече на море няма да стъпя...

# 11
  • Мнения: 3 521
Майорка последните 2 седмици на юни.
После през септември няколко дни в Рим.

# 12
  • Мнения: 27 524
Ние с малкия в неделя тръгваме за София, е останем целия юни и целия юли. На море сме семейно края на юни тук  Simple Smile

# 13
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Идеята ни е да идем през август за две седмици на Халкидики,на оби4айното място,но все оçе 4акам отговор от хотела т.е не съм резервирала. Децата по всяка вероятност Ще ги пратим за 15_20 дена д Бг през Юли и после Ще си ги вземем за да ходим вси4ките на море. Ако стане някаква издънка с Гърция може да хванем неЩо на ласт минут.Гледах интересни оферти за Испания. Thinking

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вчера се върнахме от първата почивка, на Лансароте. Да отидем до Бг май няма да ни се отвори парашута, че ни предстои местене, но ако август имаме време, ще отскочим евентуално до Амстердам.

Общи условия

Активация на акаунт