Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В лудницата на 2-рия етаж.

Та накратко-хладилникът си работи,но прекалено замразява,т.е дори нещата  извън камерата са доста студени,даже се бяха образували кристали в сиренето.Намален е на 2 степен от 5 възможни и пак доста изстудява.Имате ли идея какво не му е наред?
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

Не съм специалист ,но първото което ми идва на ум е повреден термостат или реле , нещо такова.Най-добре викни техник.  Peace
Цитирай

гр. София

Нашият хладилник има същия проблем - наследих го и ми е трудно да му свикна на номерата. Мъжът ми го гледа и каза, че го счита за "нормален", но мене това преохлаждане ме дразни и ще следя какво ще те посъветват майките.
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Ох,така ми се иска нов хладилник за новата кухня,но имаме общо 3 и 2 фризера и няма къде да го пробутам Sad
Цитирай

Бургас

а провери ли да не би случайно без да искаш да си увеличила хладилника, че първия път като ми се случи това , чак и човек от сервиза викнахме /беше още гранционен/ голям срам , ама човека каза че често ги викат заради това
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

има проблем машината, да.
Извикай техник (на ЛС мога да ти дам телефон), но преди това е добре да бъде изчистен хладилникът.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.