Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

гр.София

мили мамчета разрешавам си да пусна тази тема защото вие неведнъж сте ми помагали и сега отново имам нужда от вашето мнение Hug
дъщеричката ми е на 2 месеца и половина и вече 2ри ден се събужда със сух памперс.иначе през деня ги пълни нормално ,но през нощта не #Crazy #Crazy #Crazy
според вас трябва ли да се тревожа? newsm78
Цитирай

Sofia

Ами попитай педиатъра й, но според мен, щом през деня всичко е наред, може би няма проблем...
Цитирай

гр.София

пропуснах да кажа Embarassedпеди каза да изчакам до понеделник и тогава да видим какво ще правим,но аз до понеделник ще полудея от тревога и именно поради тази причина пуснах темата
все пак благодаря ти за отговора
 Hug
Цитирай

Пловдив

Според мен няма проблем, важното е, че детенцето си извършва нуждите през деня.
Цитирай

Бургас

Мисля че няма проблем, доки ще каже на добре.Сина ми също като бебе имаше един период в който се събуждаше с почти сух памперс, даже си мислех че лесно ще махнем нощния.Да ама не, сега го пълни повече дори  Smile
Поуспокой се, едва ли ще има нещо щом през деня всичко е наред  Peace
Цитирай

Нали пишка през деня, какъв е проблемът тогава?
Цитирай

НИе пък правим обратно, пълним ги през нощта, а през деня са по-празни. Според мен не е нормално или означава че последните часове преди спане не е яло детето. А вечер кърмите ли се?
Цитирай

Какво количество храна поема бебето вечер? В колко часа последно? През нощта буди ли се и ако се буди- иска ли да се храни? Какви количества и на колко пъти хранене поема през деня? Има ли други неща около бебето, които те притесняват в момента? Урина изследвали ли сте скоро?
Цитирай

гр.София

значи хранимсе 5 или 6 пъти на ден , по 135мл - последните 2 дни си пропусна последните хранения-след което спи непробудно до 7 сутринта.изцяло сме на АМ.а урина никога не сме изследвали newsm78
Цитирай

София

Когато малката беше бебе на почти 1 месец, започна часове наред да е със сух памперс. Дотогава не й давах вода (нали сега така препоръчват). Притесних се и въпреки препоръките започнах да й давам вода. Ми детето беше супер жадно, толкова жадно я пиеше тази вода, че реших да не го лишавам от нея. От тогава започна да си пишка редовно и нямаше вече сухи памперси.
Според теб дали приема достатъчно течности- кърма, чай ...?
Цитирай

Може причината да е в това, че вечер не поема течности и не се буди за такива нощем и всичко да е нормално. При достатъчен прием на мляко не са нужни по принцип други течности, но аз лично винаги съм предпочитала да предложа вода /чиста, без захар/, ако и когато детето е жадно ще си проличи. Хората имат коренно различни нужди от количество течности и храна. Установих го по двете си деца- коренно различни в това отношение. Крайности от типа- никога/ винаги не следва да се дава не ги приемам.
Все пак от тук можем само да предполагаме и предлагаме. Лекарката ти също ще те посъветва и то по- добре, ако се налага ще пусне изследвания.
Други проблеми, освен това, наблюдаваш ли- прекомерно неспокойствие, температура, плач и т.н.?
Цитирай

Willebroek, Belgium

Според мен няма проблем Peace
Дъщеря ми също имаше такъв период като беше по малка Smile
Цитирай

Здравей!
Моето дете е на 9 месеца и от няколко дни и аз забелязах същото нещо.Понеже аз съм с проблемни бъбреци,веднага се шашнах и тръгнахме по доктори.Сега чакаме резултата от урината,но докторите предполагат (а и аз ),че е от малкото пиене на течности.Тя пие по 70-80 мл. вода само.Сега й бутам нонстоп шишето,сокове й давам,но не и не.Сега когато се повишиха температурите,се потят повече и са им необходими повече течности.При вас като гледам и млякото не е кой знае колко много,та според мен няма нищо притеснително!  Peace
Все пак се консултирай с док!  Peace
Цитирай

Journeys end in lovers meeting.

аз бих настоявала за преглед - бъбреци и сърце, бебето е малко  Peace
Цитирай

в Надежда-та

Не мисля, че е проблем, но за твое успокоение пусни едни изследвания Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора