Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Правим ремонт и спешно ми трябват добри майстори. Но не такива, които са боядисали една стена вкъщи и се смятат за голямата работа Smile, защото така и аз мога Smile.

Ако сте доволни от някой майстор мола да ми дадете координати Smile

Благорая!
Цитирай

София

Няма такова чудо - добри майстори. Отначало винаги съм доволна, но като си тръгнат се оказва, че все нещо не е като хората направено. И се налага да се доправя. Отсега трябва да се примириш с тази мисъл.
Цитирай

Въпрос със повишена трудност...
Цитирай

Няма по добър майстор от мен Smile, но не ме търсете за работа Smile, но в приказките ме бива Smile.

Иначе напълно подкрепям мнението на baibibi, че единствения резултат от добрия майстор е в пълния му джоб  Money. Като дойдат обещават как ще направят всичко идеално, но после винаги се получава едно НО ...

Но има един начин да ги накараш да си свършат работата. От самото начало му обясняваш какво точно искаш да свърши и как, и най-важното не му плащаш нищо предварително. След като приключи с ремонта минаваш и му казваш какво искаш да до оправи понеже не го е свършил както си го искал. И накрая като си удовлетворен от резултата му плащаш за това, за което сте се разбрали.
Ако всички постъпваме така майсторите няма да се сърдят и противят, а ще си вършат работат, за която сме ги извикали, и за която им плащаме.
Цитирай

София

моля ви! не познавате ли свестни майстори?!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.