Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора
Интересува ме дали някой или негов познат е ходил там за лечение на хемороиди?Много са рекламирани и двете клиники, но все пак това не е критерии за избор...Лекували по нова система, с привръзване на хемороида, за да спре да се храни и да падне сам?
Ако някой знае нещо, моля да сподели Praynig.
Цитирай

Здравей!Девер ми ходи в тази клиника вече за 4ти път и е доволен.Да връзват го(хемороида) ,спират му кръвоснабдяването по този начин и след няколко дена изпада.Процедурата трае не повече от 10тина минути(барабар с говоренето с доктора),има болка след това но девер ми се оправя с Аулин.По скоро има чувство за некомфортност.Казват че 100% на същото място не може да се появи хемороид.Значи става въпрос за Юнион клиник,ако си гледала рекламата на нея казват че е на бул.България,но вече не е там,ако си заинтересована пиши ми аз ще попитам къде се намира сега.Успех!
Цитирай

Благодаря за отговора Hug, вече си мислех, че никой не е чувал....
А можеш ли да попиташ колко струва една процедура?Чувам различни цени и това ме притеснява.Благодаря ти предварително.
Цитирай

Проверявах за съпруга си, всички места за лечение на хемороиди чрез банд лигиране - това е пристягане  и изсъхване на хемороида, което се извършва се с апарат. Цената на възел е 210 лв. в Онклиник , 150 лв. в Юнион клиник в София, 100 лв. в Стара Загора при Д-р Матев. Ходихме в Стара Загора по препоръка на приятели от Хасково, това беше преди 3 месеца, в момента няма никакво кървене и избегнахме операция за мъжа ми, които има и диабет , което е допълнителна опасност.  
Цитирай

За мен он клиник предизвиква страшно негативни спомени. Преди месеци баща ми беше там за простатата.  Взеха му 800лв. за лекарства (това бяха някакви таблети, които дори не бяха в оригинална опаковка, а просто доктора ги беше пресипал в някаква книжна опаковка). В интернет нямаше никаква информация за лекарството. Другото интересно нещо е, че не му бяха направили никакви сериозни изследвания. Естествено ефекта беше 0.
Също в руски сайтове попаднах на много негативно отношение.
Цитирай

Миналата година имах сериозен проблем хемороид 4 степен. Посетих он клиник и разбира се ми предложиха операция-защото само това било лечението за тази степен. Бях бременна в 8 месец и АГ-то не ми позволи. /За щастие!/ Реших да се лекувам с хомеопатия и сега вече съм забравила кошмарните болки и се радвам, че не се подложих на подобна процедура. Между другото метода за който питеш е само за вътрешни хемороиди.
Цитирай

А някой лекувал ли е фисури(това е цепване на дебелото черво около ануса.Чета че в ОН клиник лекували,но искам мнения за подобни болежки.Моля ако някой има подобно заболяване да пише.Болката е доста и не се търпи.Аз съм от Хасково.Препоръчаха ми лекар гастроентеролог(дано съм го написала вярно) в Пловдив.Ходих на преглед.Казаха че имам фисур,в момента се лекувам с мазила,но лекарката каза че ако не се облекчи ще се наложи операция.Моля изкажете мнение,ако някой има подобен проблем.
Цитирай

А някой лекувал ли е фисури(това е цепване на дебелото черво около ануса.Чета че в ОН клиник лекували,но искам мнения за подобни болежки.Моля ако някой има подобно заболяване да пише.Болката е доста и не се търпи.Аз съм от Хасково.Препоръчаха ми лекар гастроентеролог(дано съм го написала вярно) в Пловдив.Ходих на преглед.Казаха че имам фисур,в момента се лекувам с мазила,но лекарката каза че ако не се облекчи ще се наложи операция.Моля изкажете мнение,ако някой има подобен проблем.
Баща ми имаше същия проблем. Маза се месеци с мазила и някаква физиотерапия с масаж си прилагаше и нищо не му помогна. Накрая го оперира един познат лекар в Пирогов. Вярно възстановяването е малко бавно, но пък проблема му се реши кардинално и сега всичко му е наред.
Цитирай

Педи 2 седмици посетих Он клиник при д-р Христозов за проблеми с хемороиди. Направиха ми манипулация на 2 възела. Наистина както е в рекламата беше безболезнено. След няколко часа получих  дискомфорт и все едно ми се ходи до тоалетна, но пих спазмалгон и тва облекчаваше положението.  Спазвах и указанията за диета и всичко останало. До 10 тия ден всичко беше наред, но след това започна да ме боли. Отидох на контролен преглед и въпросния д-р Христозов ми каза, че двата възела са изпаднали и всичко било наред, но съм получила фисура, която ме боли. Даде ми кремче за 40 лв. в кутийка с неясен състав!!!!! и каза да се мажа и ще мине. Но положението ставаше по зле. Въобще не обърна внимание какви точно са ми оплакванията и че имам и външен хемороид за който той беше казал, че няма да ми създава проблем, а той се беше подул и болеше ужасно. Какво да ви кажа, според мен гледат да вземат парите и оттам натаък не ги интересува. Абсолютни мародери, уж контролния преглед бил без пари, но те задължават да си купиш кремче за 40 лв. Сега се обадих в Юнион клиник и хората ми обърнаха внимание и ми обясниха какво да правя. Там всичките са лекари от Пирогов. А този измислен и надут Христозов не е ясно какъв лекар е. Не бих ви препоръчала да ходите в Он клиник!!!!!!
Цитирай

аз не знам нищо за въпросната клиника аз отидох в Стара Загора при доктор Матев да се ликувам каза ми че хемороидите са ми от последна степен и трябва операция аз казах не нали можете и безоперативно без болка,той се засмя и каза това без болка е една лажа няма такова несто.И наистина направи ми 3 вузела и в началото 1вият ден горе долo се тарпеше,но след това болката стана ужасяваща пиех нимезил,аулин детралекс мазах се с някув михлем и нисто не помагаше после минаха 7 дена болка нямах но когато отивах до тоалетната тогава просто беше ужас голяма  болка която продалжаваше 4 часа след ходенето страхме е да ходя до тоалетна но то все ме кара някак си изпитвам неконфорт .Появиха ми се 3 външни хемороида пак се обадих на доктора казаха ми че по някога ставало така........ но ако съм искал да отида да ги махнат ЛОЛ вече е 8 ден и незнам осте чувствам 4е като отида до тоалетна сте ме боли много и незнам какво да правя и истината е че сажалявам че съм почнал лечение на хемороидите Sad((((
Цитирай

А някой знае ли нещо за пловдивската МЕДИКУСАЛФА,чух,че там също използват този метод с пръстените.Моля ако някой е чувал нещо за там да ми пише
Цитирай

pazete se ot on clinic!!!!! ne pravete moiata greshka! az dori nqmah hemoroidi a mi slojiha tezi prusten4eta!!! otidoh sas suvsem drug problem, no toj gi "vidia" i mi vze 400 - 500 lv  i mi gi sloji!dade sustoto "krem4e"!!! Boli! 6ARLATANI!! sepoyyy@gmail.com - ako nqkoj si e izpatil kato men!!!
Цитирай

Здравейте,

Преди няколко дни и аз посетих Он клиник относно анална фисура. Доктор Драганов се държа изключително арогантно и непрофесионално. Лечението ми се състои в това да се мажа с мехлем от 280 лв. също с неизвестен произход! Нещо като насипен крем Здраве ! За сега нямам никакво подобрение! Бих посъветвал всички да се насочат към някоя друга клиника, с не толкова комерсиални и меркантилни методи за "лечение".
Цитирай

Преди 3 месеца бях пациент на Он Клиник в кабинета за хемороиди и останах доволен. Преди това обаче имах големи несгоди по други болници. Първо, преди 1 година, ме оперираха в Пета градска в София за хемороиди – не само че не ми помогнаха, а стана по-зле. Никого не съветвам да се оперира, след операцията е брутално болезнено. След това попаднах на едни други в Юнион Клиник – те казаха, че хемороидите не са ефективно отстранени с операцията, а също че имам и анална фисура. Предложиха ми операция в Пирогов???!!!! С някакъв голям уред, който струва 1400 лева, който щял да премахне хемороидите и фисурата. Но аз за нова операция не исках и да чуя. Тогава попаднах на Д-р Христозов в Он Клиник – той отстрани хемороидите неоперативно с поставянето на пръстенчета – става бързо и без болка, има само дискомфорт няколко дни. Д-р Христозов ми излекува и фисурата неоперативно с техните медикаменти – това беще по-тегаво, но за около 3 дни ми спряха болките, а след 3 седмици фисурата беше зарастнала. Фисурата било болезнена рана на ануса, която без специализирано лечение не зараства. За щастие аз след много обикаляне и мъки намерих болница, в която да ме избавят от тези гадости. Сега вече от 2 месеца съм екстра, като нов. Заплащането в Он Клиник е поносимо, по-малко от другите болници, в които бях. Бях готов да си платя и повече, само да се оправя.
Цитирай

Това за ОН Клиник е абсолютна лъжа. Там са шарлатани и пладнешки обирджии. За лечението на аналната ми фисура ми взеха повече от 300 лв. за някакво кремче, което даже не е регистрирано като лекарство, а като дневен крем...няма написани точните съставки. За т.н. д-р Христозов мога да кажа че се държи арогантно и ме изкара мене виновен за това че не се подобрявам от неговото лечение. Не знам къде е завършил медицина и дали въобще е лекар, но по непрофесионално поведение не съм срещал. Каза ми директно че няма да ми се разсърди ако не дойда на поредния контролен преглед. Когато ти взимат парите на регистратурата са много любезни и усмихнати, но не дай си боже да си потърсиш правата като пациент. Хора не ходете за нищо на света в ОН Клиник.
Цитирай

1-14 от 86 отговора