Детска комбинирана количка?

  • 1 605
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 850
       Здравейте настоящи и бъдещи майчета! Аз съм бъдещо майче и търся вашите компетентни мнения по този въпрос! Каква да е количката , от кой марки сте доволни и всичко свързано с тях????
     Благодаря предварително! newsm78

# 1
  • Мнения: 1 372
Сигурно ще ти преместят темата,защото не е за тук!
А иначе на въпроса - аз съм доволна от моята Чико СТ 02, комбинирана е и се продава в комплект със столче за кола което се адаптира към количката. Единственния й недостатък според мен, е че коша не се обръща към теб и трябва да гледаш бебето през едно прозорче, но няма пълно щастие. За цената й мога да кажа, че е приемлива - нито много евтина, нито пък много скъпа. Лека е!
Избора ти на количка много зависи и от това кога очакваш бебето дали ще е зимно или лятно! Ако е зимно ще е по-добре да има и зимен кош, за да е хубаво защитено.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
И моята е Чико СТ 0.2. Количка+ столче за кола. Много си я харесвам -лека, маневрена, става и за зима и за лято. Единственият недостатък, както igi_toneva е писала е, че коша не се обръща. Още я ползвам, доста е здрава.  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 3 695
Гледай да е лекичка! Аз харесвам Чиполиновските. Peace

# 6
  • Попово
  • Мнения: 687
най-важно с поред мен е да е лека, маневрена, с голяма кошница за багаж и коша/дръжката да се обръща- аз съм с ABC Design  и съм супер доволна  Peace

# 7
  • Мнения: 430
Преди да избера количката доста четох и разглеждах различни модели - и в интернет, и на живо в магазините. В края на краищата купих количка с марката, която била най-широко купувана в Англия - Maclaren. Реших, че щом от по-богатия пазар (като техният) се избира именно това, мога да се доверя и аз.
Моделът който харесах - Techno XLR - за съжаление не се продава в България, а доставка с поръчка през интернет от UK или USA ти излиза на висока цена. Затова пък Серес е близо, има чудесен магазин за детски колички, столчета и велосипеди, и в началото на месеца купихме количката оттам.

# 8
  • Мнения: 525
Мога да препоръчам Casual Play S 4.
Перфектна, както за новородено, така и за по - голямо дете.

Не на последно място - Buggster.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 675
Конкорд Фюжън  Peace

# 10
  • Мнения: 1 029
Много зависи и с какви средства разполагате, защото марки и модели има много.
Аз ползвах Quinny Buzz и бях много доволна. Смятам да си я ползвам и за второто бебе, живот и здраве. Маневрена е, лесно преминава препяствия по разбитите ни улици заради големите задни гуми, лесно се сгъва и разгъва, както и лесно се сваля летния кош, за да се монтира кошницата за кола. Като дизайн също ми допада. 

# 11
  • Мнения: 418
най-важно с поред мен е да е лека, маневрена, с голяма кошница за багаж и коша/дръжката да се обръща- аз съм с ABC Design  и съм супер доволна  Peace


продавам абс.триколка

# 12
  • Мнения: 22 343
Доволна съм от Грако, ето този модел
http://www.mothercare.com/gp/product/B000QTFKIC/sr=1-23/qid=1212 … 3041&mcb=core

сега съм отново с тяхна количка, лятна.

# 13
  • Мнения: 795
Мога да препоръчам Casual Play S 4.
Перфектна, както за новородено, така и за по - голямо дете.

Не на последно място - Buggster.


 Peace Peace Тези двете бих ти препоръчала и аз  Peace
Погледни и тази - Downtown на Play  Peace

# 14
  • Мнения: 525


 Peace Peace Тези двете бих ти препоръчала и аз  Peace
Погледни и тази - Downtown на Play  Peace

Simple Smile
Аз понеже разследвах - тази е страхотна, но според инфото от една девойка, в калниците над колелата с есъбират много боклуци, листа и съответно забиват. Може би ако могат да се демонтират..
Доколко е вярно незнам, но като че ли има резон.

Общи условия

Активация на акаунт