имам симптоми,но тестовете са отрицателни

  • 7 270
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте! Искам да споделя с вас нещо което се случи с мен. Преди 2 месеца започнахме да работим по вапроса за бебе. Свед първата седмица започна гадене, изострен нюх ,отпадналост,разтройство,киселини,болки в яйчнисите и наи вече повреме на секс.Реших че просто ще ми дойде по-рано от очакваното и през ум не ми мина за бебе.Колежките от работа обаче не били на това мнение и ме наблюдавали без да ми кажат, един  ден започнаха и базицити и аз го приех на шега.След няколко дни се наложи да сменя климата и ми дойде и то доста обилно цели 6 дни,тестовете разбира се бяха отрицателни.Вече 6 седмици след това от тези симптоми останаха само отпадналост и изострен нюх чак колегите ми казват че съм станала като хрътка.Вече несмея да си направя тест за да не се разочаровам пак! 

Чао на всички!

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 19:16 от djula

# 1
  • Мнения: 806
Здравей Джулия, ето ме и мен.
Нямам личен опит, но някой от майките тук са казвали, че отрицателен тест не е задължително негативен, тоест направи си кръвен тест за всеки случай.
Също тук съм чела, че през първите 3 месеца на бременност може да отслабне жената.

Успех ти желая и сбъдната мечта.  EFP

# 2
  • Мнения: 734
И аз открих у себе си редица симптоми,а тестовете бяха отрицателни. Гадене, призляваше ми почти всеки ден, много ме дразнеше цигарения дим - повече от обичайното, боляха ме корема и гърдите...Също като теб от 2 месеца опитваме. Оказа се, че просто ми закъсня - дойде на 40-тия ден...предните 2 месеца ми дойде като по учебник - на 28-я....Моят съвет е - не бързай с кръвния тест. Поне аз така бих направила..Мъчително е да се надяваш без да знаеш резултата, но според мен изчакай малко повече закъснение преди да отскочиш до лабораторията...Още повече - искате бебето, т.е. не гониш ранно откриване с цел аборт. Аз бях адски разочарована този месец...и още съм... Cry Cry Cry Но пък така се случват нещата явно...Пък и в края на краищата опитваме от скоро.
Решили сме този месец да следим с тестове овулацията.
djula , стискаме палци здраво! Дано юни бъде успешен и за двете ни!  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 1 085
Имаш ли закъснение не разбрах и ако искаш със сигурност да знаеш направи си кръвен тест.Пожелавам ти да е бебче но не се разочаровай ако не е.Всичко с времето си и знай че с положителни мисли ще си имате бебенце.
Почнахте ли с мъжат ти да пиете фолиева киселина полезно при опитите за бебе пък и като си бременна се пие.

# 4
  • София
  • Мнения: 232
И аз не разбрах дали в момента има закъснение. Дано изостреният ти нюх се дължи на това, което така искаме всички тук. Ако все пак имаш закъснение и аз ти препоръчвам кръвен или обикновен тест за бременност, без да се притесняваш. Независимо какъв ще е резултата, поне ще знаеш какво да правиш (всмисъл ако е положителен, което най-искрено ти пожелавам, трябва да предприемеш някои действия, както и да се пазиш повече от обикновено)
Успех ти пожелавам и скоро да се похвалиш с  EFP

# 5
  • Мнения: 177
И аз бях така.закъсня ми седмица,направих тест-отрицателен.Мина още седмица,зацапа ми,отидох на лекар,видя се нещо,но ми каза да изчакам.Мина още една-гадене,ниско кръвно и т.н.,като при първата ми бременност,отидох няма нищо.И на другия дден ми дойде.Сега опитите продължават.Направи си кръвен тест или изчакай двуседмично закъснение и пак на видеозон Simple Smile

# 6
  • Мнения: 24
doide mi to4no na datata predniq mesec za sega6niq mesec 6te vidim 4akam da e na 2.06

# 7
  • Мнения: 1 334
djula,и аз явно съм от недоразбралите newsm78 Значи на теб трябва да ти дойде на 2.06-съответно няма закъснение.Ако само изостреното обоняние те притеснява....това не бих го нарекла симптом.

# 8
  • Мнения: 24
ne me razbirate kakvo iskam da vi kaja predniq medec mi be6e zle,izostreniq niuh,raztroistvo,studeni i topli valni,kiselini ot vsi4ko,otpadnalost i umirah za sladki6i ,a sega nqma ni6to vsi4ko otmina ostana samo namirisvaneto na po specifi4ni mirizmi na koito dosega ne sam obra6tala vnimanie,otpadnalost i kiselinite tova iskam da vi popitam na kakvo se dalji .ina4e s opitite za bebe si prodaljavame makar i bez rezultat

# 9
  • Мнения: 1 335
Зарежи "симптомите" и карай по-спокойно. Прекаленото вглеждане само ще те изнерви.
При съмнение за бременност - кръвен тест 11 дни след предполагаемата Ову или уринарен след закъснение. Успех!

# 10
  • Мнения: 3 675
Отрицателният тест си отрицателен тест.Май шуърчек си показва много точно, но на нас винаги ни се иска да показва това, което желаем да видим.Дано всички тук се похвалят в скоро време.

# 11
  • Мнения: 127
Недейте да бъдетете толков песимистично настроени,защото моя приятелка е с 2 отрицателни шуър чек и  то след доста закъснение направени И СЕГА СИ ГУШКА БЕБОКА Simple Smile УСПЕХ

# 12
  • Мнения: 397
Отрицателният тест си отрицателен тест.Май шуърчек си показва много точно...

Всъщност, не съвсем. При два отрицателни SureCheck, два Клирвю показаха обратното.

И напълно подкрепям Валентина1811 за песимизма. Не трябва да се подценява положителната настройка.  Peace

# 13
  • Мнения: 7 201
Зарежи "симптомите" и карай по-спокойно. Прекаленото вглеждане само ще те изнерви.
При съмнение за бременност - кръвен тест 11 дни след предполагаемата Ову
PeaceКъсмет! Flowers Four Leaf Clover И да пишеш резултата.

# 14
  • Мнения: 184
откакто бебеправим,все симптоми си откривам,не се взирай прекаленно много в себе си-изчакай закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт