Къде ще водите децата на 1ви юни?

  • 1 434
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Чудя се къде да заведа децата на 1ви юни и гледам, че в Практикер ще има състезание с колела от 12 часа.

Били ли сте предишни години там и дали е интересно????........

Пишеше, че ще има готини награди за децата. Ако някой има друга идея да каже  Embarassed

А ако някой ще ходи в Практикер, моля ви се пишете. Целувки Crazy Crazy  bouquet

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние сме малки, не разбира, но смятам да го повозим на корабче Laughing

# 2
# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
veni9   изпревари, ме тъкмо щях да добавя, че има такава тема в "нашите деца" Laughing

# 4
  • Мнения: 4 784
veni9   изпревари, ме тъкмо щях да добавя, че има такава тема в "нашите деца" Laughing
Simple Smile Peace
Аз понеже съм отговорила там и реших да не се повтарям, а и има идеи, за софийските мами предимно, които за съжаление не са ми в помощ.

# 5
  • Мнения: 89
В зоологическата градина от 11.00 до 13.30 ще има организиран празник,доколкото разбрах,подходящ и за малки и за по-големи деца.Организират го сп."Моето дете" и "National geographic-kids".

# 6
  • Мнения: 8 999
Вкъщи. Далеч от тълпите!

# 7
  • Мнения: 11
Лелее, незнаех, че има такава тема на друго място...Веднага отивам  Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 142
днес чух по радиото, че ще има организирани различни забавни игри при езерото Ариана. началото е 11ч. мисля там да заведем малката, защото разбрах, че ще има и понита и ми се иска да я кача на едно ако има такава услуга.

# 9
  • Мнения: 4 753
При нас май няма да има нищо, освен ежегодните люлки и влакчета... То и бебо не разбира, но на мен не ми пречи да идем...  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 155
Още не съм мислила, но идеята за зоологическата градина е много добра. Може и ние да отидем там или ще отидем в някой парк.

# 11
  • Мнения: 3 092
Ще я водя в парка , ще я возя на всички люлки , който си пожелае и ще и  купя една голяма кукла със сини очи. Grinning
Много си обичам малката шефка и това ще е ден , в който безропотно ще и изпълня всичките желания ! но само в този  Wink

# 12
  • Мнения: 1 671
Сигурно в зоологическата и после следобед - на дълга разходка в парка.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Моето дете е още малко и нищо няма да разбере, така че едва ли ще правим нещо специално. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 401
В гората, далеч от хората.

Общи условия

Активация на акаунт