Кафяви петна по лицето

  • 37 658
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 632
barabonka_73, не се и съмняваме в теб. Сигурно имаш всички съществуващи козметични проблеми.  Mr. Green Извини ме за грубостта, но спри се вече.
  smile3521

# 31
barabonka_73, не се и съмняваме в теб. Сигурно имаш всички съществуващи козметични проблеми.  Mr. Green Извини ме за грубостта, но спри се вече.


naistina e grubo.v nachaloto na godinata se zarazix s varicela ot neia mi ostanaxa mnogo petna.az naistina si spodeliam..kakav e problema?

# 32
  • Мнения: 72
barabonka_73, не се и съмняваме в теб. Сигурно имаш всички съществуващи козметични проблеми.  Mr. Green Извини ме за грубостта, но спри се вече.


naistina e grubo.v nachaloto na godinata se zarazix s varicela ot neia mi ostanaxa mnogo petna.az naistina si spodeliam..kakav e problema?

Ами имаш прекалено много постове-самореклама. Това е.

# 33
  • Мнения: 3 461
Купих си Mela D на Ла Рош Позе, ще пиша пак дали върши работа.

# 34
Vse oshte li shte sporim?Mislia che veche se opoznaxme....smiatam che mi daljish izvinenie!!!!!!!!!
Kolkoto do petnata mi veche se izliushtixa i niamam,no prodaljavam da se maja sas slancezashtiten krem.

# 35
barabonka_73, не се и съмняваме в теб. Сигурно имаш всички съществуващи козметични проблеми.  Mr. Green Извини ме за грубостта, но спри се вече.


naistina e grubo.v nachaloto na godinata se zarazix s varicela ot neia mi ostanaxa mnogo petna.az naistina si spodeliam..kakav e problema?

Ами имаш прекалено много постове-самореклама. Това е.


Vse oshte li shte sporim?Mislia che veche se opoznaxme....smiatam che mi daljish izvinenie!!!!!!!!!
Kolkoto do petnata mi veche se izliushtixa i niamam,no prodaljavam da se maja sas slancezashtiten krem.

# 36
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен! Реших и аз да се включа в темата, защото имам същия проблем + и акнеична кожа. В момента правя едни процедури при д-р Гемеджиева, които не са скъпи и вече има видим резултат. Използвам и българските продукти на биотрейд.

# 37
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте и от мен! Реших и аз да се включа в темата, защото имам същия проблем + и акнеична кожа. В момента правя едни процедури при д-р Гемеджиева, които не са скъпи и вече има видим резултат. Използвам и българските продукти на биотрейд.

Къде е тази докторка и какви са процедурите?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 160
Използвам "Скинорен" - 17лв  и има значителен резултат , има избелващ и лющеш се ефект , става и за премахване на тъмни петна , но не става за ден -два , за видим резултат е нужно време. Лекува  също и акне.
http://www.skinoren.com/html/pdf/SkinorenCream20-Bulgaria.pdf  - листовката

# 39
  • Мнения: 25
Nadyk, ако искаш ми пиши на личния, защото не знам дали няма да прозвучи като реклама. Но ще ти кажа , че тази лекарка е в София в кв. Борово.

# 40
  • Мнения: 838
а ихтиол някой ползвал ли е?
има ли начин такива петна да се заличат на 100%?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 160
а ихтиол някой ползвал ли е?
има ли начин такива петна да се заличат на 100%?

Ихтиол - ПОКАЗАНИЯ: За локална терапия на форункули карбункули, абсцеси, еризипел, изгаряние, измръзване, екзема, псориазис.

Ако мислиш ,че  петната биха се махнали с това......

# 42
  • Мнения: 1 883
Здравейте и от мен! Реших и аз да се включа в темата, защото имам същия проблем + и акнеична кожа. В момента правя едни процедури при д-р Гемеджиева, които не са скъпи и вече има видим резултат. Използвам и българските продукти на биотрейд.

Може ли координати на въпросната лекарка   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз съм със Скинорен. Но става бавнооо.

Общи условия

Активация на акаунт