Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Как стана така, че станахте самотни родители? Бихте ли разказали Вашата история?
Цитирай

гр. Пловдив

Каква е целта на темата?
Цитирай

София

Каква е целта на темата?

Особено при положение, че има цяла тема за представяне?
Цитирай

Идеята ми беше да стане ясно дали майката сама е пожелала да отглежда сама детето или е била подлъгана с лъжливи обещания за съвместно съжителство без брак, а в последствие изоставена....................но щом не я одобрявате  я махнете. Дали решението е на родителя илли той е бил принуден от партньора си.
Цитирай

гр.Пловдив

Да си призная и аз несхващам идеята приположени че  си имаме цяла тема за представяне както каза Birdy.
При добро желание се разбира като почетеш малко повече из темите всичко което те интересува shiva58.
Цитирай

(беше) София

ако искаш някаква статистика да сметнеш, пусни антетка, но наистина си има огромна тема за представяне, където всеки е споделил каквото е искал по въпроса.
 Peace
« Последна редакция: пт, 30 май 2008, 11:33 от trayana »
Цитирай

Не бих! Naughty
Цитирай

София

Аз мисля, че да станеш единствен родител е само и единствено твой собствен избор! Дори и в случаите, когато другия се е фръцнал и си е тръгнал - тогава пак имаш избор да оставиш детето ако все още жената е бременна, да се откаже от него като го роди или пък ако е родено - кой точно да се грижи за това дете/деца.
Така че всичко в живота е въпрос на наш си избор...виж на каква цена е направен избора - това е друга тема! И понеже няма безплатен обяд - цената винаги е доста височка!
Цитирай

София

Здравей!
Аз досега не съм те засичала в нашия форум.
Според мен е редно първо да се представиш и да разкажеш твоята история.
И тогава да очакваш  повече отговори.   bouquet
Цитирай

Гондор

Как стана така, че станахте самотни родители? Бихте ли разказали Вашата история?
Ще ти я разкажа защо не?Стана така ,че онуй МЕКОТЕЛО(бившия)реши, че щом работа мога АЗ да издържам семейството и той с неговата заплата хукна по казина,бинго-зали и барове.И така разбрах че тая няма да я бъде събрах си багажа,взех си детето и до ден днешен не съжалявам за нищо.Даже стана много по добре.Намерих МЪЖА най после.
Цитирай

Идеята ми беше да стане ясно дали майката сама е пожелала да отглежда сама детето или е била подлъгана с лъжливи обещания за съвместно съжителство без брак, а в последствие изоставена....................но щом не я одобрявате  я махнете. Дали решението е на родителя илли той е бил принуден от партньора си.
Някой да я махне щом толкова ви дразни.
Цитирай

В Сънландия

Някъде тук из подфорума аз вече съм споделила как се превърнах в мама и тати за синът ми.Твърде болезнено за мен би било да пиша отново ... ако ви интересува потърсете ...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.