Ужасен проблем със съкооператорка.

  • 14 629
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не е възможно. Трябва да се докаже, че е опасна за обществото - напр. да убие някого. Коткарстването не се брои. А и циклофрениците са опасни най-вече за себе си т. е. едва ли ще убие някого. Това не е шизофрения, няма начин.

# 91
Здравей и аз съм от Пловдив и живея в къща. При нас също се разхождат котки, но поне всички дружно ги мразим и като станат повече някой им слага нещо в храната та понамаляват.
Сетих се, че докато бяхме на почивка в вестник „Труд” публикуваха някакви нови закони за гледане на домашни любимци. Общо взето гласеше, че всички от блока/ кооперацияята трябва да са съгласни, но не помня кой ще следи дали това се спазва и ако не на кой да се оплачеш.
Желая ти успех.

Не забравяй и че има други хора, които дружно мразят такива като теб, които тровят котки, и са склонни да направят подобни неща и на теб или семейството ти.

# 92
Радвам се, че има затишие. Ако нещата не са оправят, аз бих сложила отрова през нощта и рано сутринта някой да обере труповете, без да види братовчедка ти. Не може да няма някаква отрова, която не повръщат.
Ужасно е да се събират толкова много котки където има малко дете.
Аз съм алергична към бълхи и само една да ме ухапе и ми излизат ужасно сърбящи пъпки по цялото тяло.
Портокалово момиче, ти защо не се заемеш със случая и не прибереш трийсетте котки  Joy Отстрани много лесно се дава акъл ooooh!

Да, някои хора и в Германия да отидат да живеят, винаги може да се познае, че си още си крият цървулите под леглото и им е тъжно за село.

# 93
  • Мнения: 804
Не забравяй и че има други хора, които дружно мразят такива като теб, които тровят котки, и са склонни да направят подобни неща и на теб или семейството ти.
С тази върховна глупост само потвърждаваш, че всяка крайна грижа и любов към животните си е направо болест.
Вместо да пишеш тъпизми по форумите, вземи потърси помощ от специалист.

# 94
  • Мнения: 1 062

Не забравяй и че има други хора, които дружно мразят такива като теб, които тровят котки, и са склонни да направят подобни неща и на теб или семейството ти.


Не е лошо да ти помогне някой, явно не си много в ред. Приравняването на котешкия живот с човешкия говори за нездраво психично състояние. Не си губи времето по форуми, тук няма да намериш нужното лечение, потърси лекар.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Танюшка, Бо_, искрено Ви съчувствам. Но както е писал преди мен Борис- докато жената живее там няма да се отървете от тази напаст. В кооперацията, където живеех с родителите ми до преди да се омъжа, имахме абсолютно същите проблеми. Искам да кажа, че без грам да ме е срам нашата съкооператорка я изяла доста обиди и шамари от мен! Дебил отвсякъде! Само като се сетя и като четох темата изпадам извън равновесие! Не знам те дали са луди, но определено могат да докарат човек до лудост и истерия! И до ден днешен продължава с мизериите си! Какво ли не се прави от всички- оправия няма! Става посред нощ-2, 3 часа сутринта да ги храни! Добре, че 6 месеца в годината си почиват от нея (половината година ходи в Щатите при дъщеря си) та малко хората да позабравят за този ад!

# 96
  • Мнения: 2 018
Абе, тези които ни упреквате, че се опитваме да се отървем от котките - не мислите ли, че вече става въпрос как да опазим къщата си?
В животинският свят това е нормално - влезе ли чуждо животно в бърлогата, то или бива изгонено или бива убито. Снощи оставихме децата у дома - хапнали пица и оставили масата неразтребена. Не затворили и комарника на вратата, към терасата! Влязла тази сутрин котка и се качила на масата! Ами имам и две годишно дете.
Нормално е да се опитам да си защитя семейството от тази напаст! Не мисля, че ще се наруши равновесието в природата, ако 20 котки изчезнат!
Все едно ме упреквате, защо си купувам Райд, за да изтрепя хлебарките! Щом държавата не може да ме защити, от такива съседи и от котки, трябва аз да мога да го направя!

# 97
  • Мнения: 804
И аз като Бо, независимо от любовта ми към животните, мисля, че всичко трябва да има разумни граници. Изтребваме гризачи, хлебарки и други подобни, а трябва да се примирим с бездомни, разнасящи зараза котки и кучета.
Миналата година имах подобен проблем, за който дори писах във форума. Няколко малоумни лелки хранеха група бездомни котки, които освен нощните серенади, редовно се качваха на терасата ни и съответно опикаваха цветята и играчките на децата. Нищо не можах да направя с оплаквания. Един ден казах на една от лелките, че ми е дошло до гуша и съм взела мерки за да уловя всяка котка качила се на балкона ми и съответно да се саморазправя с нея по мой начин. (Когато искам, мога да бъда убедително зла) От тогава котка на балкона не се е качвала.
Може и да ви звучи зле, но понякога саморазправата е наложителна. Аз съм лекувала екзема причинена от улична котка и знам колко много костваше на детето ми този кошмар.

# 98
  • Мнения: 2 759
 Какви са методите на Портокалово момиче? Явно не съм чела внимателно всички постове.
...Не предлагат нищо конкретно , но си плещят за това , че хората , които смятаме за ненормално децата да живеят обкръжени ог гадни улични котки , мръсотия и бълхи сме едва ли не варвари и , че ти "тормозиш" горката жена , вместо да използваш цивилизовани методи .  Rolling Eyes ... Пак ти казвам - на институциите не разчитай  Confused
                      Брей, заслужаваше си да се върна от отпуска, за да прочета, че съм плещила нещо... Моля още веднъж да ми бъде пояснено какво точно съм плещила, цитирам всичките си мнения по ред:

                      Малко не вярвам пък аз... Какви изпражнения на котки, като котките задължително ги заравят под земята?

                     Миличка, едно ще те посъветвам - внимавай какво правиш, за да не навредиш на детенцето. Не ръси отрови из двора, нито спрейове, които са вредни за вдишване. Надявам се да намериш вариант, удовлетворяващ всички. Успешно решаване на проблема   bouquet!
                   П.П. Ако има вариант да покриваш пясъчника, когато не играе, мисля че ще е добро решение. Тъкмо няма да е мокър, ако скоро е валяло.

...Дано заради един шамар...
                      Миличка, дано заради този шамар съкооператорката ти да се обади където трябва. По-гнусно от това да удариш човек почти не се сещам  Tired.


 Shockedкакво се пулиш,явно не разбирашзакакво става въпрос....Радвай се,че нямаш подобни преживявания  Peace
                     Дано децата ти не пречат на някого със същия манталитет след време... Танюшка, изобщо въобще ме оставяш без думи. Радвам се, че не те познавам.

                     ...По-гнусно от това да удариш човек почти не се сещам  Tired.
И какво му е гнусното? Браво и аз бих...
                      Най-предпазливо избягвам тази тема цял ден, тъй като не мога да напиша нищо цензурно, пък и няма смисъл - хората, към които ще е насочено няма да го разберат  Crossing Arms.

                      Държа си на отговора, и се радвам че попаднах отново в темата, макар и препратена от друга тема... Иначе надали щях да я отворя и да разбера какви съм ги вършила...

# 99
  • Мнения: 2 759
                     ...И какви вие ги вършите, разбира се. Радвам се, че прочетох съветите ви за бой, смърт и въдворяване на жената.

...Но не знам защо повечето се хванахте за единия шамар и какъв пример даваме на децата си пози начин...
                     Защото за да биеш болен човек трябва IQ-т ти да е минусово, предполагам. Противоречи на всякакъв морал и норми. Защото е грозно. И може би защото показва една доста грозна душевност.

И още нещо се замислих - след като е освидетелствана, че има циклофрения, то не е ли възможно да бъде настанена в съответно заведение... Уви, не зная какви са постъпките по такава процедура. Мже би братът ще има добра воля, след като и майка им е потърпевша.
                    Не, не може. Звучи също като да кажеш 'всички болни да бъдат вкарани в болници, щото там им е мястото'. Само дето няма нито един здрав човек. С много болести човек може да живее нормално. Удивително, даже инвалидите могат да живеят като нас и не е необходимо да бъдат изолирани. Чудно следващата тема дали ще е за изолиране на грозните или на ниските? Вече май нищо не може да ме изненада...
                   
...Един ден казах на една от лелките, че ми е дошло до гуша и съм взела мерки за да уловя всяка котка качила се на балкона ми и съответно да се саморазправя с нея по мой начин. (Когато искам, мога да бъда убедително зла) От тогава котка на балкона не се е качвала. ...
                    Сигурно лелката е поговорила с котките много сериозно  Mr. Green.
                    Останете си със здраве. Но се оглеждайте за отрова. Тая, дето сте я сложили. Случва се човек да забрави. Човещинка, дет се вика.

# 100
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Момиче от праскови
Няма да те повтарям.
Но се радвам, че те има...  bouquet
Че и на мен отровата ми идва в повече...

Общи условия

Активация на акаунт