Проблем

  • 2 163
  • 30
  •   1
Отговори
Цитат
zdraveite na vsi4ki
bremenna sam v 32 gestacionna sedmica i otkrih bu4ka v gornata 4ast na ednata si garda tova normalno li e za tozi period na bremennosta newsm45 newsm45 newsm45


здравейте на всички
бременна сам в 32 жестационна седмица и открих бучка в горната част на едната си гарда това нормално ли е за този период на бременноста newsm45 newsm45 newsm45



-------------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 16:48 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 750
Не мисля, че трябва да се притесняваш преди да те е видял лекар  Peace
Успокой се и се обади на гинеколога си, той ще ти отговори компетентно...

Успех ти пожелавам   bouquet

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, бучки не би трябвало да има от бременност. Отиди на лекар да видят какво е. Не се шашкай, най-вероятно е нещо безобидно. Отиди да те видят  Hug

# 3
  • Мнения: 108
Не, бучки не би трябвало да има от бременност. Отиди на лекар да видят какво е. Не се шашкай, най-вероятно е нещо безобидно. Отиди да те видят  Hug
само не се шашкай

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Не се притеснявай преди да си била на лекар.

# 5
  • Мнения: 71
успокой се - първо! не е никак здравослоявно да се шашкаш точно сега! на бебо това не му е нужно!
след това просто отиди на лекар - няма нищо по-лесно от това и ще си спестиш терзанията и приесненията!
предполагам,че не е нищо страшно - тялото на мамата се променя много през бременността! не е нормално да имаш бучка, но може поради развиването на млечната жлеза да се е повъзпалило нещо и проблема да е безобиден! САМО БЪДИ СПОКОЙНА, заради бебчо!
успех!

# 6
  • Мнения: 428
Не се притеснявай, а отиди на лекар.
Аз имах същият проблем преди месец - оказа се възпаление. Лекарят ми ми предписа с какво да се мажа и за около седмица отшумя.
Доколкото разбах се случва рядко по време на бременността, но при адекватни мерки не е страшно.
Успех Hug

# 7
  • Мнения: 1 062
Ама недей да плачеш и да се тормозиш бе жена. Изобщо не знаеш какво е. Аз имах бучка преди години, бях на около 15г. И веднага взех да пресмятам колко още живот ми остава  Laughing и да плача. Побърках си и близките с безумни въпроси  Tired. Оказа се мастно образувание, което само се разсея без никаква намеса. Мастопатия се казваше. А има чести случаи на такова. Освен това аз мисля, че е възможно да се образува ( не съм лекар, по моя логика го казвам и това не е компетентно мнение) следствие на нарастващите млечни жлези, които се подготвят за кърменето и образуването на млякото. Възможно е да има и запушване някъде по каналчетата или нещо такова. Отиди на лекар и недей да си вкарваш филми сама в главата. Има много безобидни възможности за тази бучка.

# 8
  • Мнения: 518
Момичетата са ти казали - иди на доктор. Дано да се оправиш бързо Peace

# 9
  • Мнения: 931
Миличка точно сега не бива да се тревожиш излишно без да си отишла на лекар.Затова отивай възможно по скоро за да те прегледат и за да се поуспокоиш малко.Сега трябва да си много спокойна и да мислиш позитивно.
Успех и дано всичко да е наред  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами обърни се към лекар, преди да ревнеш. Ще стресираш бебето, най - вероятно - за нищо...

# 11
  • Мнения: 1 733
Преди около две седмици и аз си открих. Оказа се лимфен възел, малко по-уголемен. Не се притеснявай и кажи какво ти е казал лекарят!

# 12
  • Мнения: 1 975
Не, бучки не би трябвало да има от бременност. Отиди на лекар да видят какво е. Не се шашкай, най-вероятно е нещо безобидно. Отиди да те видят  Hug

И леко бременеене  Hug

# 13
  • Мнения: 1 085
Иди на лекар не се притеснявай може и да малко по уголемена жлеза.После пиши какво е станало.Успех и леко бременеене

# 14
  • Мнения: 24
Здравей мила Simple Smile аз също съм бременна и то в 38 седмица ,и онази ве4ер си стиснах гърдите и от двете поте4е коластра но от дясната от единият канал изте4е капка кръв.мн се уплашихг но док ми каза да не се притеснявам.така 4е не бързай да се шашкаш без нищо.Обади се на док и пиши какво ти е казал   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт