Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2008, 13:06 ч.

знае ли някой?

• 617
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Може ли някой да ми каже ,след вагинален преглед при установено "леко уголемяване на матката" без други проблеми ,ако е била уголемена заради предстоящ цикъл,до колко време би трябвало да ми дойде?Или с други думи,колко време преди да ти дойде се  уголемява матката?  Rolling Eyes

# 1
Ами строго индивидуално е-на мен лично до 3-4 дни.(но съм била и пред цикъл)

# 2
  • Пловдив
Странно,защото на мен ми го каза преди около седмица,а още не ми е дошло.Като цяло закъснението мие 16 дена ,ако броя че цикъла ми е на 34 дни,а той понякога си идва и на 30 дена,така че закъснението си става към 20-тина дни .А имам вече 5 отрицателни теста  newsm78 .Последния съм го правила преди около 4-5 дена.

# 3
  • Sofia
Иди пак на лекар, може да е неспукан фоликул. И аз имах закъснение, ходих 2 или 3 пъти на аг за цялото 24 дневно закъснение. В крайна сметка хормоналната инжекция ми се размина на косъм.

# 4
  • Пловдив
А дали нямаше да се види на ехографа ,ако го имаше?

# 5
  • Sofia
А дали нямаше да се види на ехографа ,ако го имаше?

Аааа да, май се вижда. Ох, не знам. Дано не е нещо сериозно  Praynig Даже на мен ми ги снима да види дали растат, че можело и някаква киста да стане.

# 6
  • София
Иди пак на лекар, може да е неспукан фоликул. И аз имах закъснение, ходих 2 или 3 пъти на аг за цялото 24 дневно закъснение. В крайна сметка хормоналната инжекция ми се размина на косъм.

Здравей и от мен,
Ами иди пак на преглед и да виждат се при преглед с ехограф ако ги има. На мен са ми ги виждали.
Успех  Praynig Hug

# 7
  • UK
При всеки е различно зависи от дължината на цикъла.

# 8
  • София
Ами ако се съмняваш за бременност, направи един кръвен тест. Ако няма такава, задължително иди пак на лекар.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт