Зинат,какво ви е мнението?

  • 21 412
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Моят син е на 3 месеца и половина и днес доктора ми каза да му давам Зинат,без да му е правил изследвания.Ужким му било възпалени ушетата.И понеже има температура,която не пада от Панадол.Вчера сутрин беше с 37.1 ,снощи с 38.00,а днес сутринта беше с 38,3 градуса.при условие,че му давах Панадол снощи и вчера сутринта.Днес пак му давах и сега е малко по-ниска темературата37.5.Иначе Гогата е веселичък,но не може да спинка спокойно.А пък и събота и неделя идват и той може би за да се презастрахова,но се чудя дали да му го давам,все пак е само на 3 месеца.
Какво мислите и какво ви е мнението???

# 1
  • Мнения: 164
Здравей от мен. Значи аз съм давала на сина си януари, когато беше долу горе на вашата възраст, но защото ни бяха открили бактерии в устата и в носа. Всичко мина успешно. Така че съм доволна от този антибиотик. Желая Ви успех

# 2
  • Мнения: 1 237
А защо след като нямаш доверие на лекаря не потърсиш и  мнението на друг лекар?Все пак става въпрос за толкова малко дете.

# 3
  • Мнения: 12
         Какво значи да имаш доверие на доктора си?
Може ли един въпрос първо.Все пак става въпрос за детенце на 3 месеца newsm78И защо трябва да му имам доверие след като не му е пуснал една кръв или урина,а изписва антибиотик.Извинявам се за тона,ама за какво доверие иде реч,след като познавам този човек от 3 месецаи,(колко се познаваме и за какво доверие става дума)И пак се извинявам за тона.Така също док.не знае какво му е на детето... #2gunfire
      Както казват във Варна:за кво иди риеч.

# 4
  • Мнения: 1 029
Антибиотикът е силен, но безотказен Peace
А за доверието- аз никога не бях виждала педиатърката на дъщеря ми преди да дойде на първото посещение в нас след като родих, но от първия миг разбрах, че й имам доверие.Ето за това доверие иде реч- то ти идва от вътре.

# 5
  • Мнения: 1 237
         Какво значи да имаш доверие на доктора си?
Може ли един въпрос първо.Все пак става въпрос за детенце на 3 месеца newsm78И защо трябва да му имам доверие след като не му е пуснал една кръв или урина,а изписва антибиотик.Извинявам се за тона,ама за какво доверие иде реч,след като познавам този човек от 3 месецаи,(колко се познаваме и за какво доверие става дума)И пак се извинявам за тона.Така също док.не знае какво му е на детето... #2gunfire
      Както казват във Варна:за кво иди риеч.

  Ами незнам "за кво иди риеч",ама след като пускаш 2 почти еднакви теми,значи не си сигурна в преценката на лекаря и затова ти казах да потърсиш друг лекар,да чуеш и неговото мнение.Именно,защото става въпрос за дете на 3 месеца.

# 6
  • Мнения: 1 984
         Какво значи да имаш доверие на доктора си?
Може ли един въпрос първо.Все пак става въпрос за детенце на 3 месеца newsm78И защо трябва да му имам доверие след като не му е пуснал една кръв или урина,а изписва антибиотик.Извинявам се за тона,ама за какво доверие иде реч,след като познавам този човек от 3 месецаи,(колко се познаваме и за какво доверие става дума)И пак се извинявам за тона.Така също док.не знае какво му е на детето... #2gunfire
      Както казват във Варна:за кво иди риеч.
ми всичко което е направил е точно... точно така биха постъпили навсякъде по света...
какво знае - има отит - лекува се с антибиотик... просто и ясно... зината е подходящ избор...
има и друг вариант -
не правите нищо - детето прави менингит..
не правите нищо - тъпанчетата се пукат... правите хроничен отит и доживотно намаление на слуха...

# 7
  • Мнения: 184
Много добър антибиотик. Това е един от малкото, които помагаха на децата ми.
Преди да открием хомеопатията де.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 019
Моята дъщеря пък направи тежка алергия към Зината. При нея сме лекували отит като беше на 6 месеца с Аугментин. Най-добре консултирай се с друг лекар, но с отит при толкова малко дете шега не бива.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 821
         Какво значи да имаш доверие на доктора си?
Може ли един въпрос първо.Все пак става въпрос за детенце на 3 месеца newsm78И защо трябва да му имам доверие след като не му е пуснал една кръв или урина,а изписва антибиотик.Извинявам се за тона,ама за какво доверие иде реч,след като познавам този човек от 3 месецаи,(колко се познаваме и за какво доверие става дума)И пак се извинявам за тона.Така също док.не знае какво му е на детето... #2gunfire
      Както казват във Варна:за кво иди риеч.
Ама ти защо не питаш доктора си защо не е пуснал изследвания, а се караш на хората тука.
В крайна сметка какво очакваш да ти се отговори?
Доктора не знаел, ние сигурно сме ясновидци...
Като почнете с такива въпроси ooooh!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Щом детето е с отит му давай АБ. Зинат в случая е подходящ.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Зината е много добър АБ.Виждам,че си от Варна хващаш детето и отиваш при Кирязов за още едно мнение.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Последно- детето с отит ли е или "ужким са му възпалени ушите"? Доколко педиатъра на детето може да установи един отит? В подобни случаи водя дъщеря си на УНГ...
Освен това- точно на фона на Зинат малката направи серозен отит и се наложи парацентеза... Затова не ми говорете за безотказни АБ  Stop

# 13
Мисля че Зинат е доста добър антибиотик. слави се като "широкоспектърен".
за въпроса със възрастта на детето, моя педи каза - няма антибиотици за малки и за големи деца, има дозировки. Когато мойта Калина беше на 4 месеца се наложи да взима антибиотик, и доктора предписа един друг, като каза че е за предпочитане пред Зинат защото е по хомогенен. Съжалявам но не помня какво мо беше името на тоя по-хомогенния антибиотик.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля че Зинат е доста добър антибиотик. слави се като "широкоспектърен".
за въпроса със възрастта на детето, моя педи каза - няма антибиотици за малки и за големи деца, има дозировки. .
Peace Така си е. Подкрепям мнението ти напълно.

Общи условия

Активация на акаунт