Става Вьпрос за запушен сльзен канал

  • 943
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
...Става Вьпрос за запушен сльзен канал на очето на бебето ми ,което е на 8 месеца.Правихме сондиране в Токуда но след 15 дена капане на капки МЕЬИТРОЛ(КОРТИЗОНОВИ С АНТИБИОТИК) започна отново да изтича голямо количество гной,даже положението се влоши и гнойта  започна да става зелена....Естественно д-р ДИМИТРОВА,отговори че сондирането не било успешно и се налага НОВО СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ?!!!Някой има ли подобен проблем с моят,и тази пьлна упойка която слагат не е ли опасна толкова често да се прилага??????Каква е гаранцията че и второто  няма да е  НЕУСПЕШНО...СПОДЕЛЕТЕ КАК СТЕ ПОСТЬПИЛИ  БЛАГОДАРЯ 

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Заведи детето при академик Петя Василева.
Тя преглежда в МЦ ЗА ЗРЕНИЕ "ПРОФ. К. ПАШЕВ"
ул. Емануил Васкидович №51
Тел.: 945 42 01

Една моя приятелка - Грозната Бети е никът й тук - води сина си при нея със същите оплаквания. Сега казва, че са добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 182
Заведи детето при академик Петя Василева.
Тя преглежда в МЦ ЗА ЗРЕНИЕ "ПРОФ. К. ПАШЕВ"
ул. Емануил Васкидович №51
Тел.: 945 42 01

Само да вметна, че Петя Василева предписа погрешно лечение на баща ми, няма да обяснявам с подробности, става въпрос за друг проблем при възрастен човек.
Не мога да се закълна в професионализма ѝ.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
В Александровска болница имат отделение за детски очни болести.
Ходила съм само на консултация, но все си мисля, че там ще са добри докторите. Чувала съм за неуспешни отпушвания на каналчета. Вие масажи правихте ли след манипулацията, знам че са много важни и масажчетата.

# 4
  • Мнения: 4 753
Мисля, че нямаш голям избор (за съжаление)... Няма значение колко е добър един лекар, след като не е успял да ви помогне... Дори и да потърсиш второ и трето мнения, едва ли има друго решение, освен ново сондиране...  Rolling Eyes 

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Мисля, че нямаш голям избор (за съжаление)... Няма значение колко е добър един лекар, след като не е успял да ви помогне... Дори и да потърсиш второ и трето мнения, едва ли има друго решение, освен ново сондиране...  Rolling Eyes 
Д-р Димитрова е мн. добър лекар.Просто е късмет.Писала съм си с майка,при която сондиранета на двете оченца-едното се оправя,а другото става по-зле.Просто е късмет епителната тъкан,която зараства и запушва каналчето да не го направи отново.Нашата педиатърка ми каза,че ако до 6 мес. не се запуши отново,чак тогава окончателно се е оправило.Просто не бих бързала със следващото сондиране.То си е стрес за детето.Кари от тогава плаче като види лекар.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Идете на преглед в Александровска болница

# 7
  • Мнения: 5 026
Водихме сънът ни в Алексанровска болница на 11м при д-р Павлин Кемилев. Изключително доволна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт