Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2008, 23:16 ч.

Мнение за ютия парогенератор ?

• 2 425
  • 3
  •   1
Отговори
Тъй като имам две ютии, но нещо и двете издават багажа, и от много чудене каква да си купя, взех да се замислям за тези, които са с парогенератор.

Моля, ако някой е ползвал да даде съвет, каква да бъде, марка, какво трябва да се гледа и т.н.

И най-важното, с какво е по-различна от обикновената ютия и има ли някакви предимства.

# 1
На мен не ми хареса и я подарих. Парогенератора не може да се сложи в гнездото за ютие на дъската за гладене, трябва да му търсиш място. Освен това има шнурче от парогенератора към ютията и не е много дълго - ограничава ти периметъра на действия. Моят скапан модел работеше с парата само ако е постоянно натиснато копчето, иначе си беше обикновена ел. ютия. С една дума - минавка. Скоро си взех от обикновените Ровента Адвансър - с двойно повече дупчици за излизане на парата и съм доволна. Глади перфектно.

# 2
Благодаря ти за отговора   bouquet

И аз снощи взех да се чудя, къде ще я слагам (ако я купя). Мислих си, че са много по-мощни и с повече ударна пара, но като се зачетох след това в характеристиките на ютиите, видях, че има обикновенни с повече ударна пара, така че най-накрая ще си взема обикновенна ютия с хубави параметри .  Мислих, че е нещо по-специално, но както чета излиза че нямат предимства, само цената където им е по-висока. Днес ще одида да поразгледам и евентуално да купя някаква. На място ще реша каква, но този вариянт май взе да отпада.

# 3
  • pak tam
моята се счупи нещо като наливах в резервоара вода и повече не проработи, а е скъпа. Сега пак съм на обикновена ютия. Иначе са си хубави на светлинни години са от обикновените ютии, но не съм имала късмет.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт