Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора
В 3тия месец съм но гърдите ми не са се уголемили вьобсте, ни най малко и не ме болят... Другата седмица сте ходя на видеозон но ако и за някоя от вас е било така моля ви споделете, запо4ват да ми се въртят в главата странни мисли... Вси4ки бременни казват 4е това е първия признак... Дали несто не е наред?
Цитирай

Плевен

Това според мен е много индивидуално.И ако гърдите ти не са се уголемили и нямаш болка не означава ,че нещо не е наред.Не се вглеждай в дребни неща и не мисли глупости.Пожелавам ти лека бременост и по ведро гледай  Hug
Цитирай

София

И аз в нчалото не съм имала проблеми с гърдите.Зпочнаха към 6-я месец.
Цитирай

София

И аз в началото не съм имала уголемени гърди. Това не е признак, че нещо не е наред. При мен чак в края на бременността започнаха да се уголемяват. Не се притеснявай излишно, наслаждавай се на бременността си! Успех!  Hug 
Цитирай
Благодаря ви  Smile много, радвам се 4е ми отговорихте та да се успокоя малко. Сега нямам тарпение да отида на бидизон и да ми кажат 4е вси4ко  е ок. Благодаря ви осте веднаж, сас вас бременността е по прятна
 Hug
Цитирай

В 3тия месец съм но гърдите ми не са се уголемили вьобсте, ни най малко и не ме болят... Другата седмица сте ходя на видеозон но ако и за някоя от вас е било така моля ви споделете, запо4ват да ми се въртят в главата странни мисли... Вси4ки бременни казват 4е това е първия признак... Дали несто не е наред?
За твое успокоение моите гърди започнаха да ме болят към 7 месец а се уголемиха чак като ми доиде кърмата Laughing
Цитирай

Плевен

Това изобщо да не те притеснява.... това първа бременност ли ти е?
Цитирай

... Вси4ки бременни казват 4е това е първия признак... Дали несто не е наред?
Първи признак,но не при всички.
Не съм имала уголенени или болезнени гърди през бременността.
Уголемиха се чак когато ми дойде кърмата след раждането!
Не се притеснявай излишно!
Цитирай

gatorland

При мен не се уголемиха хич. И двата пъти си карах със същия номер сутиен, така че не е задължително да има промяна. Чувствителност имаше само в самото начало, но не и след това.
Цитирай

у дома

Това е строго индивидуално. Недей да мислиш лоши неща, а се радвай на бременността си.
Цитирай

София

zvetelina14, вярвам, че ще се успокоиош след отговора ми Wink

С нито една от трите ми бременности не усетих напрежение в гърдите, нито пък увеличиха размера Wink
Имам три прекрасни здрави деца и кърма , колкото щеш Wink

Спокойно се наслаждавай на бебчето, което расте в теб  Love
Желая ти най-прекрасната и лека бременност!   bouquet
Цитирай

Стара Загора-Бургас

При мен не се уголемиха хич. И двата пъти си карах със същия номер сутиен, така че не е задължително да има промяна. Чувствителност имаше само в самото начало, но не и след това.
и аз така чак когато започнах да кърмя станаха bombs
Цитирай

Русе

Ох ,мамчета ,успокоихте и мен. През първата бременност много порастнаха и ме боляха, втората не помня добре,но пак наедряха. А сега постоянно се шашкам че не ме болят и не са големи. А иначе бебо е добре и расте baby_neutral
Цитирай

в Надежда-та

Не мисля, че е проблим.
При всеки е индивидуално.
Цитирай

Бургас

Не мисля, че е проблим.
При всеки е индивидуално.

Да, на моята кума така и не се уголемиха до края, а тя силно се надяваше поне докато е бременна да се порадва на гърди.  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора