Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜

  • 30 495
  • 288
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
България  +  España


                       
това сме ние     


Andalucía
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06
NikolForAll                                     Cordoba / Стара Загора                                 Мариян и Владислав 15/08/2002
valentinaxm                                 Malaga


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Asturias
Amiga                                          Gijon/Ruse                                          Валентин 05.05.1992г

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                         Добромир 15/10/2007
mamiesp                                     Segovia                                                        Мартин 24/05/1991, Трояна 10/10/1997
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006  preggo
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
Galy                                                    Mадрид / София                                     Дани
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив                                         Никол 07/03/2008   
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
 


Murcia
parabol                                        Las Torres de Cotillas/Попово               Сава 09/12/2008
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен                                                          preggo
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja
geripetrowa                               Torrevieja




старите ни темички


Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци, Хайде, време не остава - в испанско среща се задава, Майското слънце напече, испанските мами съблече!, Иде време за море, а пък слънце не пече Simple Smile Испания Simple Smile


Toва сме ние  Flutter

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 14:33 от Bec

# 1
  • Мнения: 762
Първа  Laughing Laughing Laughing
Един път и аз да съм първа
Вес много хубаво заглавие и тъй като съм първа приемам че съм
най- убавата hahaha

# 2
  • Мнения: 762
Сега прочетох старата тема и видях че заглавието всъщност е дело на Bgangeleyes.
Bgangeleyes приятно прекарване в България и да показваш после снимки от първото посещение на Андреа на българска земя
и тъй като отдавна не съм се включвала
Честит рожден ден на Елеана
Силрай тортата е на ниво както винаги и
Честита годишнина на Карчита
и момичета да знаете от къде мога да си сваля серийките на Синьо лято, че нещо ме гони носталгия по детството Sad

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
и момичета да знаете от къде мога да си сваля серийките на Синьо лято, че нещо ме гони носталгия по детството Sad


Aз си ги свалих с Емуле-то преди 2 год. някъде Thinking, не знам дали ги има качени в някой торент тракер.

# 4
  • Мнения: 1 818
Вес ,   bouquet

ЛейдиЛаура, HugСиньо лято го има в повечето испански торент тракери!  Peace
Мирката,имаме си заглавие и за следващата тема!  Hug

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Verano azul
 добро утро на вси4ки .
сега се излюпих и отивам да си правя кафето 4е не мога да гледам още
Силрай ами тя цацата свърпи докато се наканиш с картофите ....аиде следобед пържили с мезета ще има Simple Smile
ГАби ,Вес поздравявам ви за теми4ката !
пожелайте ми успех .... ще се опитам (за кои ли път ) да 4истя Simple Smile из в къщи Simple Smile

# 6
  • Мнения: 50
Здравейте!Имам един въпрос.Понеже вали и реших да правя сладкиш,но не знам тук има ли заквасена сметана,къде се продава и какво пише на кутията.Ще съм Ви много признателна,ако ми помогнете!

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Страхотния колаж в първия ми пост е дело на Габи  smile3501 smile3525

# 8
  • Мнения: 259
Добро утро и от мен.
И аз да кажа 4е заглавието на новата ни тема е много оригинално.
Габи в4ера се сетих да си запиша рецептата на питките джоб, но не ми го отваря, а в рецептите ги има  newsm78
Кар4ита и от мен 4естита годишнина на патерици
Вес направо останах о4ерована от разказа и снимките ти.
Ами това е за сега от мен отивам да си играя
Ани изпреварила си ме, успех, аз не искам да 4истя днес, ще мързелувам и ще тренираме на текана

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 14:05 от Rally_Y

# 9
Добър ден и от мен,аз днес нямах късмета да помързелувам Sad
Токна ме ранно ставане,4е работааааа
Сега не6то сам се разготвила  chef,менуто ми е фабада астуриана,ама това не ми пре4и пак да ви запитам=знае ли някой рецепти4ка за дорада?Мерси и приятна по4ивка(на който може да си я позволи де Sunglasses)

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Силрай сега като ка4вах другите снимки видях 4е имам една , която съм правила специално за теб


ние докато пием бира и гаджета сваляме  smile3534 smile3533 smile3502
 
а ето снимките от в4ета
 http://good-times.webshots.com/photo/2880619090101961814brVeYA
наготвените неща и сладостите май не се виждат много - то  един път редихме масата с храна и втори път със сладко . аз се сетих да снимам само някои сладки неща . вси4ко ми го казаха  как се казва , но 15 мин  след това беше забравено .
както виждате ...4истя ... Рали и аз така май ще направя ...дано поне леглата оправя ....

# 11
  • Мнения: 1 818
Вес,толкоз хубави жени ...на таз снимка    #Crazy

Криспин,извадих ти сметаната директно от сайта на Меркадона  Nata para cocinar fresca,Hacendado, bote 200 cc...намира се в хладилниците при натуралното прясно мляко  Hug

ЛаАда,късметлийка си ти...а Додо ме събуди в  6 и 30  ooooh! А заглавието го измисли Бганхелейес...аз само го направих в рима...

Много сладки са снимките ви...Гери е голяма чаровница с тази хубава усмивка! 
Heart Eyes


ние докато пием бира и гаджета сваляме  smile3534 smile3533 smile3502
 
  Heart Eyes Heart Eyes ...само така!  Peace


Рали,има някакъв проблем в блогчето ми...затова не се отваря нищо..ще ти пратя рецептата на лични  Peace

...както виждате и аз съм се разчистила  hahaha и на разходка не можем да отидем ...пороен дъжд е при нас...а съм сама с Додо...всички други са на работа...

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 14:54 от gaby_s

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
днес явно снимки ще показвам
поради зрителски интерес
ето тази и интересна
надявам се притежателаката да не ми се сърди , намерих я ка4ена отдавна , но това не е от сватбата а от моминското парти
http://family.webshots.com/photo/1398133280067714944QDlbLa

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
надявам се притежателаката да не ми се сърди , намерих я ка4ена отдавна , но това не е от сватбата а от моминското парти
http://family.webshots.com/photo/1398133280067714944QDlbLa

Тази нещо не ми я отваря, казва, че не я намира Thinking

# 14
  • Мнения: 1 818
Рошавелке....не се отваря снимката....

Като сме почнали снимки да показваме ...успях да сканирам еди стари...стари...
от сватбата ни и от абитуриенския бал ....а тук са Гого и Стоян като малки  Grinning .... нали си говорихме за булки и сватби докато гледахме снимките на Рали на последната среща....обещахте снимки да показвате....Парабол?

...а парфюма,за който говорихме е
този  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт