Отговори
# 165
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Здравейте момичета
На мене вече ми остават по малко от 2 седмици, промяна няма, но се чуствам страхотно!

Днес открихме и сезона на черешките, и моя плодов е почти воден защото нямах никакво време да ям и съм цял ден на вода и малко черешки, но направих грешката да пия и много вода и... hahaha Joy
птица  bouquet пак си се завърнала. Hug И аз много обичам картофена салатка. Peace
GeryD - Браво.  bouquet
Аня -  Peace утре ще го дам това на мъжо да го прочете. hahaha
Мопси - успех с търсенето Wink и свалянето! Peace
bubulechkata - супер!  bouquet Аз съм вече твърдо на панталони и поли 38!
booboo's mama - Успех със завръщането. АЗ мисля, че ще ти е допълнителен стимул. Heart Eyes
На всички неспоменати момичета, леко диетуване с много минусчета!


# 166
  • Мнения: 381
Здравейте и от мен!От днес реших и аз да се присъединя към вашите редици.Сега съм 71 кг ,162 см.Ако може и мен да ме впишете в таблицата Simple SmileДнес не закусих,обядвах две яйца/пържени/и един кренвирш,а вечерях таратор и отново кренвирш/белтъчен ден ми е/Преди вечеря пих едно фрапе/малко нес и кафява захар с мляко/Мисля да спазвам подред дните.Дано отслабна че на нищо не приличам след ражданетоооо ooooh!

# 167
  • Мнения: 3 804
4естито на вси4ки свалили и добре дошли на новите моми4ета   bouquet  bouquet  bouquet
аз днес трябваше да съм на плодов но го направих воден,само накрая изядох 4 кайсии  Embarassed Embarassed

# 168
  • Мнения: 1 073
   Аз пак късно се включвам, но ви чета абсолютно редовно. С този цикъл, който почнах от вчера съм решила да преборя
55-те кг
Днес бях на сладка царевица, а вечерта на зеленчукова супа с филия хляб. Скоро няма да се меря, защото очаквам да съм в цикъл след 2-3 дни и вече ми се е подул стомаха, от което съдя, че съм задържала вода и със сигурност кантара ще мръдне на горе. Затова, за да не се демотивирам ще се премеря най-рано в понеделник.
 Искам да ви припомня за ЛУННАТА ДИЕТА НА 18-ти ( другата Сряда) ако сте решили да правите воден ден или ви се пада тези дни, моят съвет е да го съчетаете с лунната фаза ( на 18-ти си е пълнолуние) .Мен лично никога не ме е предавало гладуването по пълнолуние. Мисля, че започваше някъде в късния следобед, но календара ми е в офиса... .Аз обаче този път ще пропусна тази фаза, защото ми е   bdbaloni baloni baloni newsm68 ( всъщност не зная защо се радвам толкова, ама си се радвам).
   Най- на края премерих и обиколките си и вече се следя до милиметър, така или иначе кантара ми мърда с около 0.500-700 кг ,сантиметрите няма къде да шават  Wink
     
  Приятна вечер от мен дами. Утре пак ще намина да ме мотивирате с  вашите страхотни минусчета     smile3525

# 169
  • София
  • Мнения: 4 052
...
mimeime, радвам се, че са ти харесали тиквичките. Hug Аз пък си копирах рецептите на baby_illy и meridea за оризчето и картофките. WinkА, и честита ти рожденичка, макар и със закъснение!  bouquet  bouquet  bouquet
....
И аз, ммм  Mr. Green.
Благодаря!    Hug bouquet

booboo's mama,  стискам палци и ти пожелавам дните ти да са изпълнени с много приятни емоции! Лека и ползотворна работа, готини колеги и много минусчета Peace

Tonichka Joy развесели меее. Естествено, че ще се радваш! Пожеланията в сряда Wink

sterretje, Само така! Хубаво настроение и самочувствие  bouquet
 
dtti, май и ти си към края на диетата, нали? Започнахме горе-долу заедно, даже май си преди мен newsm78   bouquet

mummy,  NIL, fisolinka, къде изчезнахте, как сте? Laughing Звездичка, а ти как си след диетата?

На ново-започналите добре дошли и успех.
 

 






# 170
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета, аз май пообърках диетата.  BangheadДнес ми е ден за варива, но тази вечер бяхме малко на гости и си хапнах 10-15 бадемчета. Много ги обичам просто и не успях да се въздържа.  EmbarassedОсвен това за обед хапнах лозови сърмички, а за вечеря - картофена салата. Как мислите, дали ще ми се отразят много тези прегрешения?  newsm12

# 171
  • Мнения: 1 263
Здравейте! Hug
Аз съм тук, доста опитвах... най после успях да съм режимна .
booboo's mama, добре си се завърнала.   bouquet Успех със старта. Peace Защо реши да се откажеш от Дюкан?
Отивам да прочета назад!  book
ПП. mimeime, много мило, че си се сетила за по старите кандидат фиданчета. Two Hearts

# 172
  • Мнения: 243
Stelxen Мисля че няма да се отрази прегрешението ти  Thinking Аз вчера бях на въглехидрати, но вечерта прегреших с едно кюфтенце  Blush Което ме мотивира днес да съм много стриктна  Peace Но и аз съм с МЦ и ще пропусна тегленето тези дни  Whistling Мисля след другия плодов да стъпя на кантара  Flutter
Весел ден на всички   bouquet

# 173
  • Мнения: 5 401
Оказах се несериозна - напоследък често ми се случва!  ooooh! Още не съм започнала диетата, но следващата седмица като се върна на работа, ще се захвана сериозно със себе си. Тия дни ще разпускам с чавето, той ми действа добре на кг.  Laughing

# 174
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета, аз май пообърках диетата.  BangheadДнес ми е ден за варива, но тази вечер бяхме малко на гости и си хапнах 10-15 бадемчета. Много ги обичам просто и не успях да се въздържа.  EmbarassedОсвен това за обед хапнах лозови сърмички, а за вечеря - картофена салата. Как мислите, дали ще ми се отразят много тези прегрешения?   newsm12
Не, не мисля. (личен опит)

... Аз вчера бях на въглехидрати, но вечерта прегреших с едно кюфтенце  ...
Joy Оох, много сте готини! Laughing Laughing Laughing

Оказах се несериозна - напоследък често ми се случва!  ooooh! Още не съм започнала диетата, но следващата седмица като се върна на работа, ще се захвана сериозно със себе си. Тия дни ще разпускам с чавето, той ми действа добре на кг.  Laughing
Най-добре я започни, когато си напълно готова и настроена за диета. Дай си време да се адаптираш. Аз лично се настройвах 2 седмици и сега съм вече към края на диетата. Така нищо не успя да ме изкуши до степен, че да ме провали. Peace

Успешен ден фиданки!

# 175
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте момичета! Благодаря за успокоението, mimeime . Днес съм на въглехидрати и до сега съм изяла само една прасковка за закуска и едно парченце кекс, но с типово брашно и без захар Simple Smile Аз лично предпочитам във въглехидратния ден да хапвам сладико на обед, а вечер ако огладнея хапвам хляб и салата или хляб и лютеница или пък препечени филийки. Така ми се струва по-правилно, отколкото вечер да ям шоколад и сладкиши.  smile3506 Надявам се утре с плодовия да компенсирам вчерашните прегрешения и кексчето от днес. А след това в четвъртък:  badscaleПък да видим как ще са нещата.  Flushed

# 176
  • Мнения: 2 950
Странно, но факт... свалила съм след въглехидратния ден  newsm78 Май започвам да отлепвам. За 2 седмица съм - 2 кг... бавно, но славно.  Hug

# 177
  • Мнения: 44
Здравейте, ФИДАНКИИИ! аз отдавна не съм се отчитала, ама то пусто време до никъде не стига. та, моят воден ден приключи много успешно вчера, но днес едва дочаках обяда - много бях гладна! но важното е, че устисках!!!  newsm44
иначе кантарът беше -2 кг след двата дена /плодов и воден/ !!!
иначе ако може да ме поправите в табличката - вече съм 66кг, т.е. -7кг до момента /а и пропуснах да кажа, че желаните са 60кг/.
иначе вече обмислям какво да е менюто утре. довечера съм на печена рибка и много шопска салата. а за обяд хапнах шопска салата /ама с мноооого сирене/ и извара с печени червени чушки - като салата. като че беше най-вкусното нещо, което съм яла.
много ви целувам  newsm51 и мнооого минусчета на всички!
а и добре дошли на новодошлите!  welcome
лек и спорен следобед!

# 178
  • София
  • Мнения: 6 249
Влизам да се отчета, че водния ми ден върви много добре. Party Дори кафе не съм пила още, но ще си направя едничко, че ми причернява.

DessiJ, казват, че така е най-здравословно - по 1 кг. на седмица. Sunglasses

Преди вечеря пих едно фрапе/малко нес и кафява захар с мляко/
Защо не замениш кафявата захар с подсладител? Тя е по-полезна, но си е калорична. Wink  Hug Аз вече от 2 год. ползвам само подсладител за кафето.

desi_g, и аз така точа зъби и кроя планове какво да ми е менюто утре. Joy

Аааа, не се похвалих - сутринта кантарът се смили и отчете минусче след плодовия ден, но мерки и теглилки ще дам утре след днешния воден. Simple Smile

Хубав ден, фиданки!  bouquet  Nature Sunny

# 179
  • София
  • Мнения: 6 249
Оказах се несериозна - напоследък често ми се случва!  ooooh! Още не съм започнала диетата, но следващата седмица като се върна на работа, ще се захвана сериозно със себе си. Тия дни ще разпускам с чавето, той ми действа добре на кг.  Laughing
Най-добре я започни, когато си напълно готова и настроена за диета. Дай си време да се адаптираш. Аз лично се настройвах 2 седмици
Именно, и аз така. Peace 2-3 седмици мислих и умувах дали е за мен този режим, после изчаках да минат Великденските празници и тогава (щото е много мотивиращо да се почнеш и да се провалиш  Confused).

Общи условия

Активация на акаунт