Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Здравейте мили мами, доста се порових в нета, но никъде не открих инфо за евентуална вреда върху плода от лаптопа. Прекарвам доста време с лаптопа в/у коленет ми и се чудя дали може да има някакви вредни излъчвания за бебчо!?!?!? Моля ви, ако разполагате с някаква информация да споделите! Благодаря   bouquet
Цитирай

Не, не е вреден! Laughing
Аз не ползвам друг компютър - само лаптоп и непрекъснато съм в Интернет, особено докато бях бременна Very Happy Сега имам по-малко време Blush
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Колкото и компа Wink
Цитирай

София

През цялата ми бременност съм на лаптопа. Просто друг комп нямам. Не съм чула или чела да е вредно.

Със сигурност мобилните телефони са с пъти по-вредни, но продължаваме да ги носим в себе си, въпреки че аз лично поне у дома гледам да го захвърля надалеч от корема си.
Цитирай

Не е вреден Peace
Цитирай

някъде там

колкото и всичко наоколо Wink
Цитирай

Greece

Не, не е вреден! Laughing
Аз не ползвам друг компютър - само лаптоп и непрекъснато съм в Интернет, особено докато бях бременна Very Happy Сега имам по-малко време Blush
То останаха ли вече невредни неща?!
Цитирай

при Arctic Monkeys

то всичко около нас е толкова отровено и вредно, че копма е на-малката грижа, ми се струва...
Цитирай

София

то всичко около нас е толкова отровено и вредно, че копма е на-малката грижа, ми се струва...

Very Happy
Цитирай

Sofia

Здравейте мили мами, доста се порових в нета, но никъде не открих инфо за евентуална вреда върху плода от лаптопа. Прекарвам доста време с лаптопа в/у коленет ми и се чудя дали може да има някакви вредни излъчвания за бебчо!?!?!? Моля ви, ако разполагате с някаква информация да споделите! Благодаря   bouquet
А компа?А мобилните телефони?А сателитните чинии?----Една и съща вреда!!
Цитирай

София

не съм изпадала в транс Very Happy преживява се  Laughing
Цитирай

Варна

Не, не е вреден! Peace
Цитирай

И аз мисля, че не е вреден.
Цитирай

Бургас

Не, не е.
Цитирай

Плевен

И аз мисля,че няма място за притеснения.
Пък то и вече какво ли не е вредно newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора