Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Първо честит Ден на детето на всички малчовци и на техните родители!
Освен това искам да се похваля, че и моето малко момиченце вече е на една година и днес аз имам още един празник, защото мога да кажа, не без гордост,че вече цяла година се кърмиме успешно!  Laughing и нямя да спираме все още
В началото не вярвах, че ще успея да стигна до тук, защото кърменето беше трудно и аз бях доста притеснена. Аз обаче реших, че няма да се откажа въпреки неволите и постепенно с беба намерихме правилния подход. Искам да кажа на всички мами, които сега се колебаят дали да кърмят, че няма нищо абсолютно нищо, което да може да замени тези незабравими прекрасни моменти на близост с вашето дете! Това ще ви промени завинаги и ще даде на детето ви един добър статрт в живота. Не го забравяйте и продължавайте да се борите!
Изказвам и гореща благодарност на всички мами, които ми помагаха през тази година с ценни съвети. Голям поклон   bouquet и продължавайте да бъдете все така всеотдайни. Младите майки наистина имат нужда от това!
« Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 10:15 от marta7 »
Цитирай

Някъде в мечтите си

Честит празник и от мен на всички малчовци!!!
А на вас marta7 и малката Катя ви пожелавам поне още една година успешно и приятно кърмене!!!  bouquet
Цитирай

София/ Баня Лука

Честит двоен празник, Марта! Пожелавам ти още много приятни моменти с кърменето.
Цитирай

София

Честит и от мен двоен празник!Наслаждавайте се на кърменето докогато ви е добре и на двете!И определено след годинката кърменето става доста по интересно 35
Цитирай

Earth

ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК. И ДОГОДИНА ПАК ДА ИМАТЕ 2 ПОВОДА ЗА ПРАЗНУВАНЕ  Mr. Green  Love
Цитирай

Честит двоен празник и от мен!  bouquetНие също вече се кърмим почти година.Продължавайте в същия дух.Дано се похвалите и догодина с още една успешна ,,кърмена,, година. Peace
Цитирай

Варна

Честит празник на всички дечица!
Много е хубаво,че се кърмите вече толкова време.
Аз кърмих сина ми малко по-малко от година и ми е ужасно мъчно,че ми спря кърмата.
Наистина тези моменти са несравними с нищо друго,изживяването е неповторимо.
Успех на всички кърмещи мами Hug
Цитирай

Честито и от мен!
Дано след година пак да се похвалиш със същото  Hug
Цитирай

Браво и честито!

И ние имахме двоен празник! И ние продължаваме с кърменето..макар да си мислех "някога" че вече ще приключваме... Wink

Цитирай

Стая № 6

Честит празник на патерици!И ние вървим по твоя път! breastfeeding breastfeeding
Цитирай

Бургас

Поздравления, пожелавам ви поне още толкова време незабравими моменти на близост!
Цитирай

Германия

Честито и нагодина пак да имаш повод за такъв постинг   Wink   bouquet
Цитирай

София

От мен   bouquet за теб и  newsm10 за това, което си написала.
Цитирай

София

Честито и от мен Smile и поздравления   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.