Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

София

Многгооогогогоо ми се ходи на море!
И ще отида...заради детето Blush,нали е полезно  Laughing
А вие ще идете ли?
Една приятелка казва: Шума на морските вълни отеква в ушите ми,искам да го чуя наистина!!!
Цитирай

Моята педиатърка казва, че не е полезно, но ние пък ще отидем! Crossing Arms
Цитирай

UK

Аз си го виждам от прозореца...
Цитирай

София

Защо да не е полезно?!  #Shocked
Цитирай

София

Това  е чудесно! Peace
И аз с нетърпение чакам да дойде времето да го виждам от прозореца си   Party Party Party
Цитирай

sofia

Разбира се, че ще отида на море Предтекста ,е че е полезно за детето пък и за мен-и аз съм човек(все още)
Цитирай

По-голяма глупост не бях чела  #Crazy
Цитирай

От известно време усещам мириса му, но още съм нямала възможност да прескоча до плажа за една слънчева баня. Надявам се тази неделя да стане обаче.   grinning039
Цитирай

UK

Ходи ми се на плаж, а всички са заети с края на годината, зубрят и през почивните дни, и просто няма да ми се отвори парашута в скоро време...
Цитирай

По-голяма глупост не бях чела  #Crazy
Дали е глупост или не- не желая да споря, но съм сигурна, че има съображения за да ми го каже. Мога само да предполагам, че е имала впредвид не особено хигиеничните плажове, силното слънце, прекалено дългият път за едно малко дете, съмнителното качество на храната и каквото още може да се сети човек.
Цитирай

sofia

Недей да дразниш бедните душици,тръпнещи в очакване да го видим хубавото моренце smile3521
Цитирай

И според мен е рано  Whistling
Цитирай

София

Досега не съм пропускала година без моренце. Ходила съм и бременна, и с бебета. Тази година - пак (само да сме живи и здрави).

Не знам какво е имала предвид педиатърката, но... честно, за първи път чувам такова твърдение на педиатър.
Да, не е полезно да "изпържиш" детето от сутрин до вечер на плажа, но... плаж сутрин и следобяд, когато е по-слабо слънцето, обилно мазане със слънцезащитен крем, повече течности и всичко е ок.
Цитирай

UK

Хих сещам се случката с братовчед ми на плажа, бях я разказвала някъде тук...
Цитирай

София

Аз съм забелязала, че когато сме ходили на море - през зимата детето / пък и аз / по-малко боледува. Така че за мен е полезно да се ходи на море и въпреки всички мнения за
"не особено хигиеничните плажове, силното слънце, прекалено дългият път за едно малко дете, съмнителното качество на храната и каквото още може да се сети човек"
морето и морския климат са полезни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора