Мнение за 133 СОУ - София

  • 128 034
  • 413
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 81
Питам за гимназията:
В паралелка АЕ/РЕ колко часа седмично се изучава руски? А колко предмета се преподават на англ.?
А в паралелка РЕ/АЕ броя часове по езиците какъв е?
Питам тук, защото на сайта им нищо не открих.

# 151
  • Мнения: 2
 Здравейте! Във всички паралелки в 8 клас се изучава по 18 часа чужд език седмично. След 9 клас на съответния език се преподават история, химия и география.
 Видяхте ли вече ремонта на кабинетите? Има го на страницата на училището - https://www.facebook.com/133sou?fref=ts

# 152
  • Мнения: 1 685
Искам да пожелая успешна и незабравима учебна година на всички ученици и родители Simple Smile

# 153
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 345
Здравейте! Някой с актуална информация за учителите, които поемат първи клас 2016/2017 година - мнения и препоръки? Може и на лични.

# 154
  • Мнения: 77
Здравейте!
В момента 4ти клас /и съответно евентуално догодина първи / водят учители - Светла Иванова,Ели Овчарова,Олга Узунова,Виолета Караджинова.Дали ще остане комплекта отново за следващата учебна година ще се разбере чак тогава!
Поздрави

# 155
  • София
  • Мнения: 14 672
Така вървят от години, но до есента няма гаранция, че някоя няма да напусне например. Но без извънредни обстоятелства те ще са на новия випуск.

# 156
  • София
  • Мнения: 792
 Моля за мнения и препоръки за учителките, които ще поемат първи клас, може и на лични Peace
 А от останалите, мнение за училището, база, преподаване, като цяло, доволни ли сте? Оправдано ли е доброто му име?

# 157
  • София
  • Мнения: 14 672
Като преподаване и дисциплина - забележки нямам. Като организация , извънкласни занимания, училищни мероприятия - пълна нула.

# 158
  • Мнения: 345
Като преподаване и дисциплина - забележки нямам. Като организация , извънкласни занимания, училищни мероприятия - пълна нула.

Абсолютно нищо извън учебната програма ли нямат?

# 159
  • София
  • Мнения: 14 672
Нищо. Всеки се спасява сам.

# 160
  • Мнения: 345
А по принцип важно ли е да има извънкласни дейности? Питам, защото се чудя колко свободно време имат?
Вече се обърках с тези училища, като че ли няма пълно щастие.  ooooh!

# 161
  • София
  • Мнения: 14 672
Ами доста училища имат разни спортове, танци, театрални групи, рисуване и е удобно да не се влачи детето навън, а да се занимава по времето за занималня например.

# 162
  • Мнения: 345
Ясно, благодаря!

# 163
  • София
  • Мнения: 1 173
И аз искрено се надявах да има някакви занимания, дори след занималня.  Това ми беше вариант по-късно да го вземам от училище  Praynig

# 164
  • София
  • Мнения: 311
И аз се чудя за това училище за дъщеря ми. Завършила съм 7-мо и съм пристрастна, но резултатите от матурите ме карат да се боря за руското. Може ли малко информация за това какви езици и по колко учат в 1-4 клас. Има ли допълнително английски в занималнята? И ако имате наблюдения - наистина ли е толкова по-добра подготовката в сравнение със съседното 7-мо?

Общи условия

Активация на акаунт